Treść opublikowana przez MoorPH
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
I masz teraz za swoje - trzeba było nie robić dodatkowych ćwiczeń w domu z żoną :naughty: :polew: :polew: :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Adaś czyżby Cię coś bolało
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
W jakim Ty masz banku ten kredyt?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tylko do 3 grudnia masz czas [ Flyer.. Jak juz to 5 grudnia poza tym kto powiedział ze pozniej nie mogę? [br]Dopisany: 06 Listopad 2009, 12:08_________________________________________________ [br]Dopisany: 06 Listopad 2009, 12:15_________________________________________________ Ech.. Ale to były czasy..- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ty jesteś słaby Poziek bierzemy ją? Na 3 baty ? czemu nie.. :kox:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ty jesteś słaby Poziek bierzemy ją?- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jaki komentarz..- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Istoty człekokształtne.. Czy jest moze już coś wiadomo nt. zimowego zlotu?- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kup go bedziemy mieli od kogo pożyczyć..- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Załatwie Ci kredyt z niższym oprocentowaniem w koncie PLATINIUM jakby co..- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ten klucz jest używany, wiesz amortyzacja i te sprawy.. wiec sprzedaj go za 11,99- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Cholera wiedzialem ze nawet na koledze chce zarobić..- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dobra zagadałem do Prezesa, właśnie wyłączył możliwość podglądania PW ale jedynie na 15min. Więc pisz...śpiesz się Poziek, moskal chce Ci po prostu powiedzieć że będziecie ojcami...- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Siema Michał, mordo Ty moja..- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
O kur.wa szkoda tej wódy.. [br]Dopisany: 06 Listopad 2009, 09:47_________________________________________________ A jak jest na poznaniaka ? i Dlaczego to się tak nazywa ? To jest na poznaniaka..- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Siema siusiaki malowane- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://www.tvnwarszawa.pl/-1,1627349,0,,pozar_na_dobrej_jadlodajnia_filozoficzna_splonela,wiadomosc.html- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
powiem Ci, że wbrew opini jaką można sobie wyrobic po obejrzeniu tego filmiku przegadałaby Cie 3 razy. Naprawde równa laska, musze się dowiedzieć co ją podkusiło, zeby nagrac to nieszczęsne lambo... Mi sie wydaje czy ona mówi Lambordzini Galado? Nie moge sie wsłuchać taki mam kocioł w robocie.. Ten jest kozak- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
z wielką przyjemnością to zrobie Ty to sobie możesz.. Daj namiary na nią to pogadam z nią w 4 oczy..- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Przyjedz .. Wpisowe zapłacisz.. i zaczniemy rozmawiać jak ludzie.. :gwizdanie:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Boberek lubi te klimaty :gwizdanie:[br]Dopisany: 05 Listopad 2009, 13:51_________________________________________________- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:polew:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bry panowie- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:doh1: :laghing2: :laghing2: :laghing2: - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.