Foty będą jeszcze dziś. Jeszcze raz przepraszam, że to tyle trwało.. [br]Dopisany: 23 Listopad 2009, 13:10_________________________________________________Więc tak jak obiecałem małe fotostory..
Otwieramy lewe drzwi, dobieramy się do skrzynki z bezpiecznikami. Tam napotykamy na 2 śrubki.
Odkręcamy je. I poźniej szukamy kolejnej która jest w schowku po lewej stronie kierownicy
I teraz została juz tylko jedna śrubka, którą znajduje się po drugiej stronie kierownicy, a dokładniej tu:
Teraz trzeba delikatnie zdjąć ową osłonę, jeśli to się juz nam uda to dostajemy się do całej wiązki kabli.. Szukamy nad pedałem hamulca czegoś takiego:
[br]Dopisany: 24 Listopad 2009, 13:07_________________________________________________Ja kupiłem owy włącznik w Intercars - koszt 36zł. To wyglada tak, ten z 2ma stykami:
Mam nadzieje ze te zdjęcia okażą się pomocne..