Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MoorPH

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MoorPH

  1. to na pewno nie jest E i c**j Chciał nie chciał muszę się zgodzić z Moskalem
  2. BRY http://www.tvn24.pl/12691,1602373,0,1,mezczyzna-bez-odciskow-palcow,wiadomosc.html
  3. już z nowym gps_em ?? Taa... Model DeLUX
  4. Siemanko..
  5. Siema małe siusiaki..
  6. http://www.tvn24.pl/24467,1629586,0,1,pirelli-2010-piekne-kobiety-i-dzungla-brazylii,wiadomosc.html
  7. [br]Dopisany: 02 Grudzień 2009, 15:37_________________________________________________
  8. Kto ma ochote na MC Donalda? Wlaśnie wrócilem z miasta wyposażony ;D I sam niewiem czy to wszystko zjem
  9. :polew: BRY pany[br]Dopisany: 02 Grudzień 2009, 11:42_________________________________________________ To my się cieliśmy ? Ja ci pokazywałem jedynie płomienie z mojego wydechu ale jak chcesz się złapać to nie mówię nie Lubie ustawiać takich cfaniaczków jak ty w szeregu Chciałbym to zobaczyć.. [br]Dopisany: 02 Grudzień 2009, 11:43_________________________________________________ Hahahaha Ten jest kozacki Chyba sobie taki kupie..
  10. Tak, tak.. Dokładnie 520 się teraż woże..
  11. http://www.youtube.com/watch?v=qjHjpfIhce0&feature=player_embedded [br]Dopisany: 01 Grudzień 2009, 11:46_________________________________________________http://www.tvn24.pl/26086,1630911,0,1,w-swieta-skapo--ale-goraco,wiadomosc.html
  12. jak Warszawa z resztą PL :decayed: Co mielismy okazje odczuc w okolicach Poznania :polew: :polew: :polew:
  13. stacjonarke pod TV chce podłaczyć - nie ma to jak Call of Duty w większym formacie W tym przypadku nie pomogę.. Ja mam kabel S-video -> SCART pociągniety w puszce od lapka do TV, ale na kablu to traci jakość. Ale do filmow... Może być.. Choć zadowolony nie jestem. Chyba pociagne DVI albo coś innego.. Tylko uważaj, bo jak masz dobre kino to przy dobrych ustawieniach mozesz popuścić.. Jak bedą strzelali do Ciebie z tyłu..
  14. a widzisz.... do brzydgoszczy sie nie jeździ , tam trąca tyfusem Ja to wiem.. Jechałem do Dąbek.. Za koszalinem.. I nie dojechałem.. Stanałem 25km za wspomnianym wcześniej zapomnianym przez świat miejscem[br]Dopisany: 30 Listopad 2009, 13:30_________________________________________________http://moto.wp.pl/kat,89554,title,11-latka-wiozla-samochodem-pijana-matke,wid,11703815,wiadomosc.html
  15. a ty co sie nabijasz ?? :tongue4: :tongue4: ostatnio "Moorph" ma ograniczone wypowiedzi Nie chce mi sie gadać bo mój "cukierek" w piątek puścił soki z automata.. i kur.wa wracalem na lawecie spod Bydgoszczy.. Fura stoi na serwisie.. Podejrzewam że puścił jakiś przewód.. Więc od soboty jezdze bmw 320 i [br]Dopisany: 30 Listopad 2009, 13:22_________________________________________________ Adaś po co Ci ten usb-wifi-cóś.. :?: Neowypierdka chcesz podlaczyc?
  16. Bry PIERWSZY!!
  17. świadectwo z czerwonym paskiem [br]Dopisany: 26 Listopad 2009, 15:11_________________________________________________ [br]Dopisany: 26 Listopad 2009, 15:24_________________________________________________ :polew: :polew: :polew:
  18. [br]Dopisany: 26 Listopad 2009, 13:07_________________________________________________Nosfer, moskal, ono i 0 Gości przegląda ten wątek. Zapomniaem dopisac, ze Mustangi sa c**jowe :polew: :polew:
  19. Masz po prostu za ciężką nogę..
  20. Gdzie Ty to sprawdzałeś?
  21. \Dobry Kozak

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.