Treść opublikowana przez MoorPH
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dzisiaj nie mam czasu się z wami wyzywać...po 25 zacznę z grubej rury No to czekamy jeszcze tydzień.. Pozwole Ci sie mniej odzywać.. Znaj łaske Pana :>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
L4?[br]Dopisany: 18 Styczeń 2010, 11:46_________________________________________________ czego płaczesz były kawalerze ? :naughty: Musialem Cię wywołać bo straszną nudą tu wiało.. Były, nie byly zawsze mogę do tego stanu wrócić
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Siema TOM77 [br]Dopisany: 18 Styczeń 2010, 11:00_________________________________________________A tu co znowu taka cisza? POZIEK Ty mendo
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
mówisz o sobie Oczywiście ze o sobie mówi.. Spójrz na jego zdjęcie..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bry
-
Jaki aparat - lustrzanka cyfrowa
ponowie pytanie? Potrzebny Ci fisz aj ? Nie lepszy szeroki?
-
Jaki aparat - lustrzanka cyfrowa
Hmm.. W sumie to nie.. Ale f/3.5 Za jasny jak na 8mm to on niejest. Jaka cena? Pewnie dość atrakcyjna? I teraz pada pytanie i to najważniejsze.. Czy potrzebujesz fish'a? Nie lepiej jakiegoś szerokiego??
-
Jaki aparat - lustrzanka cyfrowa
w takim razie ja bym sie nie zastanawiał tylko brał Nikon Nikkor AF-S DX 18-105 mm f/3.5-5.6 VR ED a juz mówie dlaczego.. Po pierwsze większy zakres 18-105 pozwoli Ci na więcej. Nie będziesz musiał latać by zrobić zbliżenie. Uwierz mi ze to się przydaje. A po drugie ten obiektyw jest wyposażony w soczewki niskodyspersyjne. Jeśli nie spieszysz się z zakupem poszukaj moze znajdziesz coś 28-145mm w dobrej cenie
-
Jaki aparat - lustrzanka cyfrowa
Dokładnie.. Lepiej poszukaj czegos o wiekszym zakresie. Ja mam 18-55 i 70-300 i mozna juz z tym poszaleć.
-
Jaki aparat - lustrzanka cyfrowa
Podaj całe nazwy tych obiektywów.. sadze ze to pewnie kit i maja f 3.5-5.6 ?? Zgadza sie?
-
RIM 8520 - Blackberry. Może ktoś ma? Chce kupić i oczekuje podpowiedzi
Ale Omnia jest dotykowa z tego co mi sie wydaje.. jak dla mnie to odpada..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Coś specjalnie dla Poźka i Kaliego [br]Dopisany: 15 Styczeń 2010, 21:46_________________________________________________A co do tych starych bab >60
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zgadza sie..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:hi:- RIM 8520 - Blackberry. Może ktoś ma? Chce kupić i oczekuje podpowiedzi
A jak z systemem który tam jest? Wiesza sie? Chodzi stabilnie?- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
[br]Dopisany: 14 Styczeń 2010, 18:00_________________________________________________ :polew:- [B5 ADR] Padła skrzynia, co dalej? Przekładka z anglika?
Ja narazie też swojego ożywie. Zamówilem juz skrzynie (używke). W planach zmiana na b6- Jaki aparat - lustrzanka cyfrowa
Mam nadzieje ze nie bedziesz żałował.. Ja bym zdecydowanie polecał NIKONA sam robilem zdjęcia kilkoma modelami i bylem b. zadowolony. Bawilem sie tez Canonem 5D tez fajna zabawka - ale trzeba sie przyzwyczaic bo obsługuje sie go innaczej niz NIKONA. A teraz skoro podjałeś juz decyzje czekamy na pierwsze odczucia..- RIM 8520 - Blackberry. Może ktoś ma? Chce kupić i oczekuje podpowiedzi
Jak w temacie chce kupic RIM 8520, ale nie jestem w 100% przekonany? Moze ktoś posiada i będzie mógł się wypowiedzieć w tej kwestii?- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Po prostu wole nie odpowiadać bo jakbym nie odpowiedział to zostanie to poźniej wyciagniete przeciwko mnie.. [br]Dopisany: 14 Styczeń 2010, 16:43_________________________________________________ Typowy ssak leśny- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
[br]Dopisany: 14 Styczeń 2010, 16:21_________________________________________________- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Juz Ty sie o mój łańcuch nie martw, jest dużo dłuższy niż Ci sie wydaje.. [br]Dopisany: 14 Styczeń 2010, 15:35_________________________________________________- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To niech tą lawende z szafy wyciagnie.. - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.