Treść opublikowana przez MoorPH
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:polew: Wiedzialem ze tak będzie..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
z BHP
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Buba jak wczoraj twój egzamin ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kolor lakieru to mały pikuś.. Ale wiedziałeś ze można z Ośki zrobić Q i to zaledwie za pomocą 3 kliknięć? Ale tylko wtedy gdy masz czarno-biala matryce w laptopie..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To na kablu od Vaga lapek sie ładuje? Szczerze mówiąc wątpię.. No serio.. Musisz tylko na pół-sprzęgle cały czas jechać.. Jak będziesz miał juz Manuala to sprawdź. Pół godzinki i naładowany. To ja wezme laptopa i Twoim sie przejade.. ;p
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To na kablu od Vaga lapek sie ładuje? Szczerze mówiąc wątpię..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Weź nie udawaj, że umiesz cokolwiek z tym kablem zrobić :naughty: Przecież napisał że będzie eksperymentował..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ciesze sie pije finke żurawinową , najlepiej w pojemnikach jednolitrowych Jak wszystko skończe to nie zapomne o Tobie.. Nie martw sie.. Kto jak nikt inny budzi mnie z rana telefonami..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Gwałt z samego rana udany i całkiem przyjemny. Dzięki Moskal załatwiłeś temat ???? W 99% zalatwione. Teraz jeszcze odbiór mnie czeka
-
[B5 ADR] Wymiana skrzyni z automatu na manual. Operacja zakończona powodzeniem!
Siema. Szybkie pytanie jakie dokładnie części potrzebne są przy wymianie skrzyni z automatu na manual? - Skrzynia z wybierakiem - sprzegło z dociskiem - dodatkowy pedał sprzegła i hamulca ( bo w automacie szerszy) a najlepiej cały komplet z pompką, wysprzęglikiem - półośki* Coś jeszcze? Z góry dzięki za pomoc *No właśnie jak to jest z półośkami? Słyszałem że są jakieś 2 rodzaje? I te z automatu mogły by pasować? Tylko czy to prawda?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Gwałt z samego rana udany i całkiem przyjemny. Dzięki Moskal
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Buba What's up?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
yrB Ogarniałem Q7 jakiś czas temu.. [br]Dopisany: 14 Luty 2010, 13:47_________________________________________________ [br]Dopisany: 14 Luty 2010, 13:53_________________________________________________ [/img]- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Oskar, Łukaszr jak udał się wczoraj wieczór?- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
[br]Dopisany: 12 Luty 2010, 16:28_________________________________________________- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to obejrzyj bez dzwięku- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Odezwał się zoofil..- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
www.makarony.pl ewentualnie www.redtube.com- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: [br]Dopisany: 11 Luty 2010, 11:40_________________________________________________A co do pączków.. To ja już dziś 4 wcinam- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie ma Q..to na pewno nie da się tym jeździć ;-) Odezwał się ten co ma w swojej furze Q [br]Dopisany: 11 Luty 2010, 11:16_________________________________________________http://www.smog.pl/wideo/32892/seksowny_taniec_latynoski_wow/- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No to ja dzis pierwszy.. Pozdr w ten piekny poranek :hi:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: Biere..- Nie widać treści (zawartości) maili
Poleciłbym zrobić format kompletny i na nowo zainstalować winde. Ewentualnie przeskanuj kompa wszystkim co masz pod reką tzn. jakimś antywirem, jakieś spyware itp. Jeśli załapałeś juz coś powazniejszego to mozesz cześci wiadomości dokumentów nie odzyskać. Możesz spróbować zainstalować Outlooka od nowa, moze ten Twój trojan coś w plikach outlooka rozwalił.. - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.