Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MoorPH

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MoorPH

  1. Stary zupełnie przez przypadek kiedyś zrobilem jej foto w L-WO. Przy Orlenie - tym nowym A dopiero dziś zobaczylem i skojarzylem że to Twoja fura[br]Dopisany: 17 Marzec 2010, 02:34_________________________________________________ [br]Dopisany: 17 Marzec 2010, 02:56_________________________________________________
  2. [br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 23:40_________________________________________________Oj.. i tu sie myli..
  3. Paraf co to za chuda szkapa? Same kości a na nie naciągnięta skóra
  4. Kali specjalnie dla Ciebie.. Znalazłem przez przypadek w swoich zbiorach. Foto z 1 maja 2008
  5. Będziesz Vagował telefon? Nie odświezyłem strony i nie doczytałem ( taki mam zapierdziel)
  6. Będziesz Vagował telefon?
  7. Co do tempomatu to Krzyniek pisał jak to zrobić.. [br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 11:39_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t30224.0.html;highlight=tempomat+krzyniek
  8. Najpierw czekaj na potwierdzenie co sie wysrało.. [br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 13:16_________________________________________________ Zgadzam się w 100%. Piękny kolorek
  9. Ja bym mu napisał ze min 23 w trasie, ale jak założysz 2 magnetyzery z alledrogo to spada do 12.
  10. No ba.. Znów bedziem wyrywać dziołchy pod remizą
  11. graty 1450 (w tym nowe przeguby wewnętrzne i sprzęgło) 900 robota
  12. [br]Dopisany: 14 Marzec 2010, 13:14_________________________________________________Cukierek wraca do klubu. Proces zmiany skrzyni biegów zakończony. Manual mode on
  13. Siemano dziewczynki
  14. :wallbash: moskal ale Ty masz przygody z tą parówką.. [br]Dopisany: 12 Marzec 2010, 11:03_________________________________________________ Chociaż w czołówce się załapaliśmy
  15. Siema mientkie pyty karalucha
  16. Kup łapy od manuala - koszt na allegro od 50zl za sztuke, albo rezaj te od automata - ktoś mi mówił że można
  17. Wymiana komputera = problem z immo. Chyba że w komplecie ze wskaźnikami od tego samego auta Ale myślę że ogarnięty elektronik da sobie z tym radę bez wymiany szafy.... Tylko z drugiej strony czy jest wogole sens wymieniac cały komputer jak można go przeprogramować Vagiem ? Wydaje mi się że to będzie prostsze wyjście. Sprawdzałeś błędy w silniku?
  18. Co do przegubów wewnętrznych to juz wiem. Już mam zakupione nowe przeguby wewnętrzne. A jak bylo w Twoim przypadku z kodowaniem sterownika? Bo podobno nie trzeba tego robić. [br]Dopisany: 11 Marzec 2010, 19:35_________________________________________________Co do części jakie są potrzebne: sprzęgło z dociskiem skrzynia biegów z wybierakiem dodatkowy pedał sprzęgła (wraz z pompką i przewodami, wysprzęglikiem) pedał hamulca mieszek z gałką do zmiany biegów łapy do mocowania skrzyni łożysko igiełkowe na wał koło zamachowe
  19. Użyj mocy Buba
  20. Zapodaj foto
  21. I jakieś foto zapodaj jak to świeci..
  22. :polew: :polew:
  23. Bry Panowie i Panie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.