Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MoorPH

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MoorPH

  1. póki co nic nie negocjuje, bo tor nie nagumowany plan z deszczówkami nie do końca się sprawdził i deszczówki się powycierały a na torze dalej ślisko aaaaaaaale niebawem będą lać jakąś żywicę na zakrętach Spoko, jak juz co do czego dojdzie daj znać..
  2. Kolkov jak tam negocjacje zniżek na karting dla klubu?
  3. Jednym z nich jesteś Ty W tym miesiącu też chcesz trampki?
  4. nie mówimy o tobie Ja mam od tego ludzi.. :gwizdanie:
  5. Spoko. Damy rade.. Narazie czekajmy na rozwój wydarzeń
  6. M jak miłość , mój ulubiony chyba M jak Masturbacja.. [br]Dopisany: 06 Kwiecień 2010, 09:39_________________________________________________Spoko. to jak juz wykupisz AC to zrobimy spota na jakimś wiekszym parkingu żeby było troche miejsca i uderzysz w kilka samochodów.. Bo ja też mam kilka rzeczy do zrobienia.. A jak walniesz dobrze tak by była szkoda całkowita to mnie tylko zmotywujesz do zmiany fury..
  7. Oczywiście dla naszego Adasia wszystkiego najlepszego.. No a już przedewszystkim.. jakiegoś wymarzonego RS'a
  8. 2:13:59
  9. Moim zdaniem to będzie orzech. Mahoń byłby ciemniejszy..
  10. A jak z jej dokładnością?
  11. Ja mam radyjko podłączone pod bezpiecznik od zapalniczki i jest ok. Żadnych zakłóceń. Tylko trzeba pamiętać by wyłączyć radyjko. Ale z tym raczej nie ma problemu. A radyjko mam zamocowane pod podłokietnikiem
  12. Czekamy na realizację. Jestem bardzo ciekaw efektu końcowego
  13. Bo do takiego zdarzenia nie przyjedzie Ci drogówka tylko prewencja. Oni robią sobie wpis (notatkę) w swoim notesie. A ty zapisujesz sobie datę i godzinę w której dzwoniłeś na policję dodatkowo możesz zapytać o numer zgłoszenia i wtedy z takimi informacjami udajesz się do ubezpieczyciela, który to musi zwrócić się na policję o wydanie takiej notatki. Bo niestety ale Tobie takowej nie wydadzą. Dodatkowo do ubezpieczyciela możesz dołączyć swój materiał dowodowy (zdjęcia).
  14. Hey hej heloł..
  15. Polecam e71. Poczytaj trochę i zobacz czy Ci odpowiada..
  16. Jestem za
  17. Może od razu Dynastia
  18. Zagadaj do Moskala - on niedawno złomował swoją OOOO więc jest na bieżąco.
  19. Spot jest zawsze. W podwieszonym poście masz wszystkie informacje. Arkadia poziom -2 sektor żółty
  20. True nie stresuj się.. Miałem mały błąd w kodzie..
  21. Nikkon d60 18-55 I taka mała odskocznia.. SE k770i
  22. Ja tam jechałem BMW 520i, bo moja OOOO była na warsztacie - sam kierowałem bo dla mnie to wlaśnie się liczyło najbardziej i było GIT Fura była wypucowana lepiej niż tymi wszystkimi magłajersami a jak odjezdzałem spod urzędu stanu cywilnego w chmurze dymu spod kół to wszyscy byli w lekkim szoku
  23. Siemanko!
  24. SIemanko. PIERWSZY

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.