Treść opublikowana przez MoorPH
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
póki co nic nie negocjuje, bo tor nie nagumowany plan z deszczówkami nie do końca się sprawdził i deszczówki się powycierały a na torze dalej ślisko aaaaaaaale niebawem będą lać jakąś żywicę na zakrętach Spoko, jak juz co do czego dojdzie daj znać..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kolkov jak tam negocjacje zniżek na karting dla klubu?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jednym z nich jesteś Ty W tym miesiącu też chcesz trampki?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie mówimy o tobie Ja mam od tego ludzi.. :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Spoko. Damy rade.. Narazie czekajmy na rozwój wydarzeń
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
M jak miłość , mój ulubiony chyba M jak Masturbacja.. [br]Dopisany: 06 Kwiecień 2010, 09:39_________________________________________________Spoko. to jak juz wykupisz AC to zrobimy spota na jakimś wiekszym parkingu żeby było troche miejsca i uderzysz w kilka samochodów.. Bo ja też mam kilka rzeczy do zrobienia.. A jak walniesz dobrze tak by była szkoda całkowita to mnie tylko zmotywujesz do zmiany fury..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Oczywiście dla naszego Adasia wszystkiego najlepszego.. No a już przedewszystkim.. jakiegoś wymarzonego RS'a- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
2:13:59- [ALL B5] Listwy ozdobne A4 B5
Moim zdaniem to będzie orzech. Mahoń byłby ciemniejszy..- Nawigacja w telefonie (Nokia e71)
A jak z jej dokładnością?- [ALL B5] CB-RADIO podpięte pod radio i wyłączane z kluczyka
Ja mam radyjko podłączone pod bezpiecznik od zapalniczki i jest ok. Żadnych zakłóceń. Tylko trzeba pamiętać by wyłączyć radyjko. Ale z tym raczej nie ma problemu. A radyjko mam zamocowane pod podłokietnikiem- [ALL B5] Grill al'a RS4 - rezanie
Czekamy na realizację. Jestem bardzo ciekaw efektu końcowego- Dziury na drogach i prawo...
Bo do takiego zdarzenia nie przyjedzie Ci drogówka tylko prewencja. Oni robią sobie wpis (notatkę) w swoim notesie. A ty zapisujesz sobie datę i godzinę w której dzwoniłeś na policję dodatkowo możesz zapytać o numer zgłoszenia i wtedy z takimi informacjami udajesz się do ubezpieczyciela, który to musi zwrócić się na policję o wydanie takiej notatki. Bo niestety ale Tobie takowej nie wydadzą. Dodatkowo do ubezpieczyciela możesz dołączyć swój materiał dowodowy (zdjęcia).- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hey hej heloł..- Zmiana telefonu, porady, ocena.
Polecam e71. Poczytaj trochę i zobacz czy Ci odpowiada..- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jestem za- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Może od razu Dynastia- Złomowanie Pojazdu - Koszta
Zagadaj do Moskala - on niedawno złomował swoją OOOO więc jest na bieżąco.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Spot jest zawsze. W podwieszonym poście masz wszystkie informacje. Arkadia poziom -2 sektor żółty- Nasze fotografie - pstrykane różnym sprzętem
True nie stresuj się.. Miałem mały błąd w kodzie..- Nasze fotografie - pstrykane różnym sprzętem
Nikkon d60 18-55 I taka mała odskocznia.. SE k770i- Auto na wesele - szukam na 18 września
Ja tam jechałem BMW 520i, bo moja OOOO była na warsztacie - sam kierowałem bo dla mnie to wlaśnie się liczyło najbardziej i było GIT Fura była wypucowana lepiej niż tymi wszystkimi magłajersami a jak odjezdzałem spod urzędu stanu cywilnego w chmurze dymu spod kół to wszyscy byli w lekkim szoku- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Siemanko!- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
SIemanko. PIERWSZY - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.