Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MoorPH

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MoorPH

  1. Siemanko!!
  2. Ja mogę polecić nokię BH102 Mam i używam nie przerwanie przez ponad 1,5 roku
  3. Oskaro Wszystkiego najlepszego Wielu napalonych rudych laseczek i własnego pola naftowego Dorota dołącza się do życzeń
  4. Andzia - gdzie zrobiłaś tą fotkę? Wydaje mi się znajome miejsce Czyżby Kalisz?
  5. Za standardową nokii trzeba zapłacić.. Więc wiesz..
  6. BYŁO!!
  7. No to lipa.. No ale cóż.. Jeśli ktoś z nas by nie spróbował to byśmy dalej gdybali co i jak..
  8. [br]Dopisany: 19 Marzec 2010, 12:31_________________________________________________
  9. www.google.pl hasło bomba :gwizdanie:[br]Dopisany: 19 Marzec 2010, 11:37_________________________________________________ [br]Dopisany: 19 Marzec 2010, 11:40_________________________________________________
  10. A jak! Lubię takie perwersje z czwartku na piątek
  11. Pamiętaj o smyczce dla mnie
  12. [br]Dopisany: 18 Marzec 2010, 16:20_________________________________________________ [br]Dopisany: 18 Marzec 2010, 16:29_________________________________________________ [br]Dopisany: 18 Marzec 2010, 16:36_________________________________________________
  13. majki-m dokładna ta mapa jest?
  14. ale o czym Wy mówicie? JAkie 100 lat? Widzieliście wiek Oniaka? Oniak 1000lat!! [br]Dopisany: 18 Marzec 2010, 09:58_________________________________________________ Tą laskę w tle.. http://mainhg.demotywatory.pl/uploads/201003/1268897596_by_CobraOne_500.jpg
  15. Garmin już sprawdzony. Fajny i przyjemny w obsłudze. Chwilę trwa zanim ogarnie się z sygnałem. Ale to przecież telefon. Później jest już ok. "kupię" i sprawdzę
  16. http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C11862325
  17. czyżby Fioletowy?
  18. http://www.tvnwarszawa.pl/-1,1648107,0,,pil__jadl_ogorki_i_wjechal_w_bus,wiadomosc.html
  19. Oby..
  20. Znalazłem coś takiego: GarminMobileXTforSymbianS603rdEdition_50040 JUZIU czy to ta mapa?
  21. Hey. Mam nowy telefon - Nokie E71 która ma wbudowanego gps'a ma ktoś może jakieś doświadczenie w pracy z tym telefonem ? Jaką mapę zainstalować by działało to najlepiej - najdokładniej?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.