Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MoorPH

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MoorPH

  1. Hahahha.. Chyba widziałeś jakieś z krótkim terminem Tego jest pełno w warszawie, podobno jak ciechana..
  2. :polew: [br]Dopisany: 23 Styczeń 2011, 09:34_________________________________________________U mnie teraz jeszcze stoi zgrzewka tyskiego i jakos nie mogę się do niej zabrać.. Tak to jest jak sie na codzień z tym pracuje.
  3. Wiesz jaki jest najlepszy na to sposób? Zacząć pracę w którymś z browarów.. po miesiącu masz dość
  4. Panowie, ma ktoś może Free McBoot na PS2? potrzebuje memorki z tym ustrojstwem bo mi sie wlasnie wczoraj wysrała karta.. :/
  5. Niestety... Dotrę na spota może w przyszłym tyg. Musze wyjechać za warszawke w trybie natychmiastowym <f*ck>
  6. A nie mówiłem ?? [br]Dopisany: 18 Styczeń 2011' date=' 16:52[/size']_________________________________________________ Tak dawno mnie PIXI nie było, że niewiem czy trafie
  7. Hmm.. Może i ja się wybiorę.. Adam przecież połowa tych emerytów to rozleci się na tych łyżwach
  8. PIERWSZY (i to przed Moskalem)
  9. Panowie i Panie i dresiarze co tu taki spokój??
  10. [br]Dopisany: 15 Styczeń 2011, 13:41_________________________________________________
  11. MoorPH odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    To wiadomo.. Ale nikt raczej do tej pory tego nie wyciągał na światło dzienne
  12. MoorPH odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Siema Radumiaki Wiecie może coś na ten temat??
  13. Ciekawe.. trzeba z Brynią i Ozixem zagadać.. może wiedzą coś o tym..
  14. No i jak chłopaki pomożecie mi w tej sprawie Gadaj z makaronem.. On chyba ma wzmaka..
  15. yrB Chyba Ty Kur** jakie korki na Modlińskiej!! Od jabłonny do żerania jechalem 1h50min!! Więc stwierdziłem że to nie ma sensu i wracam do domu
  16. Niestety Poziu, BMW sprzedane już dawno.. Teraz to fiatem dojade
  17. Oo.. To chyba z jakąś flaszeczką w podziękowaniu będę musiał do Ciebie wpaść jak przyjade Ci go oddać
  18. Siemanko Pany. Potrzebuje na kilka dni pożyczyć pada do xboxa 360, ma ktoś może? Mam do obadania jedną konsolkę od kumpla - podobno przerobioną i jak mi sie spodoba to moze dołaczy nowy sprzecik do mojego PS'a
  19. Poziek - przecież Ty nie myślisz..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.