Treść opublikowana przez MoorPH
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
[br]Dopisany: 02 Marzec 2011, 09:09_________________________________________________ Bo tak przeecież jest na Lubelszczyźnie.. Zobacz na Ragusia.. juz podłapuje od nich
-
[INNE] Szara SZCZAŁA ;]
Bywa.. Raggaman coś wie w tej sprawie
-
[INNE] Szara SZCZAŁA ;]
Projekt Szara SZCZAŁA zostaje finalnie wstrzymany i odwołany. Autko zostało sprzedane
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
yrB
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:polew: :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
[br]Dopisany: 27 Luty 2011, 23:50_________________________________________________
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Adaś jestem na 23 stronie.. dalej są lepsze wariaty :naughty: [br]Dopisany: 27 Luty 2011, 23:36_________________________________________________
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Panowie sprawa jest. Wiadomość jest już na FB. Wkleję również tu - mam nadzieję, że nikt się nie obrazi. "Dziś w nocy w Legionowie (26/27.02 koło godziny 00:00-01:00) był wypadek na przejściu dla pieszych koło McDonalda, Znajomy zmarł na miejscu, podobno ciężko było zidentyfikować. Sprawca uciekł, niebieskie BMW!!! Jeżeli ktokolwiek wie coś na ten temat prośba o interwencję. Ktoś widział takie auto po przejściach? Ktoś ma znajomych w warsztatach gdzie widzieli taki samochód? cokolwiek! Wklej to wydarzenie u siebie. Wiemy, że FB pomógł w wielu sytuacjach - niech pomoże i teraz. Niech ręka sprawiedliwości dosięgnie "*******""[br]Dopisany: 27 Luty 2011, 20:34_________________________________________________www.wiocha.pl z pozdrowieniami od mojej żony specjalnie dla a4klub.pl :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: Chyba najlepsze zdjęcie :
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Chyba sobię taką sprawię To prawie jak sex instruktor - pierwsza lekcja free- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dobra ja już walę się na .- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Stary nie pękaj- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
PIXI rzuciłem okiem na: Luz 2 EDS MŚ IFMD. Powiem Ci, że pełen szacun dla dzieciaków za robotę..- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ooo.. Elvis się rozochocił.. :gwizdanie:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jak dobrze pójdzie to już niedługo zmienię robotę.. Za bardzo mnie tu irytują..- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zbowidowcu jak tam córka? kiedy na te zawody jedziesz?? Mam nadzieję że pogratulowałeś jej ostatnich sukcesów?- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Elvis poszło- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To taki trochę mój typ [br]Dopisany: 27 Luty 2011, 00:35_________________________________________________ [br]Dopisany: 27 Luty 2011, 00:36_________________________________________________ Żonę budź a nie rękodzieło uskuteczniasz :gwizdanie:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
U mnie działa.. Adaś wypowiesz się w tej kwestii czy już zawał przeszedleś?? Elvis80 to podaj maila to Ci podeślę- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Np. serce :polew: Panowie - linki poprawione ;]- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to po co zagladasz? napisalem ze dla Poźka[br]Dopisany: 27 Luty 2011, 00:13_________________________________________________Adaś na osłodę by dygneło http://img832.imageshack.us/img832/2520/3c102841.jpg http://img593.imageshack.us/img593/6721/fe618ab9.jpg- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
NO i coś dla POŹKA :naughty: http://stuff.swir.us/2008/02/22/laski.jpg- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Adaś Niestety w moim przypadku to dziś zapierdzielanie mnie czeka.. Pracę na prawo pracy piszę... [br]Dopisany: 26 Luty 2011, 23:50_________________________________________________- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no baa.. Wiem - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.