Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MoorPH

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MoorPH

  1. Jak mnie juz zatrzymali to ten drugi co na miejscu pasażera siedzial to wyciagnal laser.. i nie minely 3 min a już mial rekordzistke wieczoru.. paniusia leciala 113/40 :> A moja historia zakończyła się art. 39 prawa o ruchu drogowym wiec 2pkt i 100zł
  2. Misiek jakbym za predkość dostał to pół biedy.. 130-140 to ona spokojnie leci.. inna sprawa że amortyzatorów to praktycznie nie ma.. Wymuszenie pierwszeństwa na skrzyżowaniu(tj niezastosowanie się do j**anej zielonej strzałki) Standardowo jak o tej porze wleciałem na skrzyżowanie, a te ku**y leciały z wiaduktu w Legionowie grubo ponad te 40 które tam jest i wpakowałem im się przed maskę.. bo ich po prostu nie zauważyłem. Zeby było śmieszniej to sciagneli mnie jakieś 500m przed domem, a moglem pojechać technologiczną i mialbym spokój, ale w miedzy czasie Dorote odbierałem i jechaliśmy jeszcze do sklepu 500zł i 6pkt
  3. A ja na powrocie oczywiście mandacik otrzymałem
  4. No mam nadzieję.. [br]Dopisany: 08 Luty 2011, 23:37_________________________________________________ :naughty:
  5. Niestety.. Zostali tylko najwytrzymalsi.. no i Kali dojechał na koniec, załapał się na ostatnie 10 min spota.. PIXI mordo zdrowiej szybko!!
  6. Kolkov bedziesz w Arkadii ?
  7. Przecież nie chciałeś feluni od RS'a
  8. :polew: :polew:
  9. W sumie jakby Ciebie nie bylo to zaproponowałbym rozpalenie ogniska, ale kur** kiepsko się palą te kalendarze..
  10. Wpadaj i szukaj mnie w białym Fiacie ew. Rozklekotanej Fieście wezme dla Ciebie ze 2 naklejki. [br]Dopisany: 07 Luty 2011, 22:25_________________________________________________Kolkov o Tobie też pamietam.. rozumiem że jutro oczywiście będziesz??
  11. Za takie:
  12. yyyy ja piertolę ragga jedziemy na koncert? To Wy jedźcie na koncert a ja ide za kulisy
  13. Nie jedna.. [br]Dopisany: 05 Luty 2011, 23:43_________________________________________________Pixi pamietasz o naszej ostatniej rozmowie o ubezpieczeniach ostatnio? Miałeś mi PW podesłać..
  14. To był moment przed glebą.. :polew:
  15. NIe :polew:
  16. Siema pijackie mordy!!
  17. Chyba na wolumenie o 6 rano świeżo co z jakiejś fury wyjęta..
  18. :beer1:
  19. Taa.. i szkoda że nie 3.0 TDI szkoda że nie ma klimatronika 2 strefowego, podgrzewanych foteli i regulowanego odcinka lędźwiowego
  20. Ale gadałeś że przyjedziesz i tyłek Kolkovovi zawracałeś. A Kolkov czekał na Ciebie i wyjechał pewnie jako ostatni razem z Kokosem..[br]Dopisany: 02 Luty 2011, 19:39_________________________________________________ Dobra dzielnica.. Mieszkałem tam
  21. Polej benzyną i podpal.. :gwizdanie:
  22. [br]Dopisany: 01 Luty 2011, 23:26_________________________________________________Wracam do domu po spocie a zamiast 2 kobitek które zostawiłem wychodząc, mam 3

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.