Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Skoda Felicja Combi 1,9 D 64 KM i 124 Nm GLX 1999r


CORNEK

Rekomendowane odpowiedzi

Skoda Felicja Combi 1,9D 64 KM i 124 Nm GLX z 1999r:

fela1.jpg

fela2y.jpg

fela12.jpg

fela4.jpg

czyli takie Audi A4 Avant 1,9 TDI tylko ze znaczkiem skody ;) ;P

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli takie Audi A4 Avant 1,9 TDI tylko ze znaczkiem skody ;) ;P

:)

:shocked: jaja sobie robisz? :polew: To ja nie wiem jakim Ty A4 jeździłeś :polew:

Przyzwoite wozidło :decayed: Ale jak to jeździ to wolę sobie nie wyobrażać :naughty: Jedno jest pewne na bank mało pali :):good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździ się jak faworitką przynajmiej taka sama pozycja za kierownicą czyli na stołku drewnianym. ojciec mój miał faworitke a ja golfa 1 1983rok oststniej produkcji jak ojciec wsiadł do tego starego golfa i się przejechał to mówi sprzedaje faworitke i biore to od ciebie czyli golfa. Ale teraz na temat ogólnie ta felicja z tym silnikiem jest dobrym autem może być miej awaryjna jak nasze audiki chodzi mi o jednostkę napędową.

A tak na marginesie przed audi miałem skode octawie combi 1.9 TDI 90km 2000r super autko potężny bagażnik. tylko był golas bez klimy jeden minus tego auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wychodziły takie seryjne :mysli: ale jaja :wink4: autko całkiem niezłe :good:

Jakie mody planujesz :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne auto ... nie kumam tych szyderczych tekstów :) ja miałem taki silnik kiedyś w Golfie ... pochwalcie się Panowie, komu A4 pali 4.5 litra ropy w trasie .... no nic z tego, że to nie jedzie :) wyprzedzić tym coś to też sztuka (swoją drogą zastanawia mnie dlaczego jest taki pogląd, że dla młodych kierowców trzeba kupić wolne auto, ja zaczynałem 7 lat temu właśnie od takiego silnika, i powiem szczerze, że niejednokrotnie były sytuacje, że mało nie lądowałem w rowie ... chcąc coś wyprzedzić - 64 konnym wolnossącym dieslem, jako młody rządny prędkości kierowca można łatwo wylądować na palmie ... no ale to Polska właśnie wszystko odwrotnie, prawie jak w Rosji)...

Tankuj ropę, i lataj :) z 900 000 tym zrobisz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpórka na kielichach nawet jest :gwizdanie:

Ale tak na serio to ojciec miał kiedyś taką służbową ale pickap , pusty w środku , z tymże 1.6 benzynka to była naprawdę rakieta , to autko zniesie wszystko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plany były kołpaki o wzorze alu felg BBS, chromowana końcówka wydechu z dyfuzorem, ciemne szyby przód i tył, ale zrezygnowałem z robienia z niego Golfa 3 Varianta GTI ;) Jest parę rzeczy do naprawy a później pozostaje tylko się kulać :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny kolor, nie ma strachu o nią i nie trzeba bulić dużego AC :) oby służyła jak najdłużej :good: kumpel ma taką tylko wściekły żółty kolor i nie combi wersja cos tam RMF/FM :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wraz z bratem chcialiśmy podjąć się budowy mocnej felicji

buda była zdrowa z 2000r, chcieliśmy zapakować tam ASZ albo ARL + pare dodatków

ale nie wypaliło

jakby projekt się udał to by była zdziczała skoda :decayed::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felicie to wdzięczne auta :good: moje pierwsze auto to właśnie F16 (Felicia 1,6). Auto w sam raz i do miasta i na trasę. Dla mnie jednak było już mało wygodne no i przede wszystkim za małe, a combi nie chciałem bo uważam że Felicia Comb jest jednym z najbrzydszych aut :embarrassed:

Wbijaj na Forum skodovka.pl :good: znajdziesz tam sporo przydatnych indormacji od na prawdę fachowych ludzi. Jest człowiek, który w swojej 1.9 wyrezał klimatyzację :gwizdanie: może i Ciebie najdzie chęć to na bank on pomoże ;)

Szerokości :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez mialem ten silnik w Golfie 3 - potwierdzam, spala wszystko i jest zupelnie bezobsługowy (tylko rozrząd). Moze nie jest to demon prędkosci ale w zupelnosci wystarcza do poruszania sie po miescie. Sprzedalem z olbrzymim przebiegiem, nowy wlasciciel nie narzeka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie kręcisz go do 4,5 tys.? :) dobrze policzyłem? 17-18 sek. do 100? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleś miał kiedyś,chyba nawet ten sam kolor 1,3 mpi jakoś tak.

3 razy wymieniał przednią szybę,taka miękka konstrukcja,ale widzę,że ty masz jakąś rozpórkę...,to oryginał?[br]Dopisany: 23 Styczeń 2011, 16:27_________________________________________________ps.co z Oktawią?? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 razy wymieniał przednią szybę,taka miękka konstrukcja,ale widzę,że ty masz jakąś rozpórkę...

Wada Felicji. Bardzo miękka budda. Ponoć szyba potrafiła strzelić przy wjeżdżaniu na większe krawężniki. Rozpórka już temu zapobiega :good: ja miałem seryjnie w GLX włożoną ale dużo jeździ bez. Były dwa typy. Aluminiowe z przekrojem kwadratowym i stalowe przekrój okrągły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bym się pokłócił z tą miękkością - ojciec wpakował się w tył Audi Cabrio - zmasakrowane całkowicie a Skoda peknięty znaczek i cofnięty o 3 cm pas przedni :P ( fakt że skodą pickup ale to przecież prawie to samo )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Forum skodovka zdecydowana większość Ci powie, że Felicia ma słaby przód. Niestety ale się gnie dość mocno. Widziałem opisy forumowiczów po delikatnych dzwonach i zawsze pas przedni był do wymiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...