Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Auto na wesele - szukam na 18 września

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Jak w temacie szukam kogoś kto zawiezie nas na ślub w dniu 18 wrzesień - najlepiej kolor czarny lub ciemny no i minimum rok 2007 :)

Pozdrawiam.

[mod]Poprawną formą jest 18 września. Wrzesień mamy tylko raz w roku, a nie 18 razy :wink4:[/mod]

Opublikowano

a co to poczciwą a4 wstyd jechac? :decayed:

Opublikowano

ja też szukam ale zdecydowałem się na 300c chrysler

Opublikowano

Ide na wesele za miesiąc kumpel wynajmuje hummera z drzwiami jak w lambo biała perła, miał opcje prowadzić lambo z przyszłą małżonką a konwoju hummera ale progi za wysokie i właściciel sie nie zgodzil :)

Polecam coś inclusive w końcu ślub to dzień wyjątkowy :)

Opublikowano

w końcu ślub to dzień wyjątkowy :)

Tym bardziej powinien swoim jechać :gwizdanie:, będzie pamiątka której napewno się nie powstydzi :wink4:

Opublikowano

A może BMW 750iL :naughty:

Opublikowano

e ja tam wolę błękitne A4 z 2003 sedan na śłicznej 17" feldze - chcesz to Cię powożę;)

Opublikowano

A może BMW 750iL :naughty:

Na tym weselu jechali takim autem , sądząc po stroju starszego :polew: :polew: :polew: :polew:

b4466241cc713f1c.jpg

Opublikowano

A może BMW 750iL :naughty:

Na tym weselu jechali takim autem , sądząc po stroju starszego :polew: :polew: :polew: :polew:

b4466241cc713f1c.jpg

Bez wątpienia :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

A może BMW 750iL :naughty:

Na tym weselu jechali takim autem , sądząc po stroju starszego :polew: :polew: :polew: :polew:

b4466241cc713f1c.jpg

Bez wątpienia :polew: :polew: :polew:

Daję stówkę że to szofer :polew:

Opublikowano

Najlepiej jedź na spot i wybierz sobie jakiś egzemplarz i pogadaj z właścicielem i na pewno zgodzi się użyczyć samochodu za kilka kropel weselnej wódki :gwizdanie:

Ja pożyczyłem od wuja mercedesa E klasa z 2009r na full wypasie i świadek prowadził, żeby wujo nie czuł sie jak szofer i było git tylko za wolno jechaliśmy bo 255koni wyraża chęć do ostrej jazdy.

Przed slubem jest tyle wydatków, że te pare stówek przyda sie bo kasa ucieka.

Opublikowano

Dropsec, a byles ostatnio na targach slubnych w Katowicach :?: bylo tam mnostwo aut :gwizdanie:

ja też szukam ale zdecydowałem się na 300c chrysler

tego :cool1:

http://www.allegro.pl/item966417669_limuzyna_chrysler_300c_wesela_slub_slask_rybnik.html

Opublikowano

Do ślubu trzeba jechać czymś fajnym..ja po dziesiątkach zmian i zawirowań........ :evil: :evil:

Pojechałem A8 D3 :kox:

..a najlepiej to się w ogóle nie żenić :naughty::wink4:

Opublikowano

Do ślubu trzeba jechać czymś fajnym..ja po dziesiątkach zmian i zawirowań........ :evil: :evil:

Pojechałem A8 D3 :kox:

..a najlepiej to się w ogóle nie żenić :naughty::wink4:

wlasnie :good:

ja biore SUPRE i pod kościół wjade bokiem :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.