Treść opublikowana przez MoorPH
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wiesz.. W porównaniu do eSy to ja sie nie dziwie.. Ale moim zdaniem przy takiej jezdize jak mowisz do max 4tys obr. to powinno to być max 9-10 a nie 12,5. Moja audiolka przy 1.8 po wawce 10-11 spala.. [br]Dopisany: 22 Styczeń 2010, 09:30_________________________________________________ siemasz BMW fan Siema mientka pytko
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Cześć dziewice
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Chyba troche dużo jak na 1.4l :naughty:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:hi:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jakieś płomienie na bokach będą ? :gwizdanie: Na niebieskim będzie dobrze widać Jak go podpalimy to będą..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jak tam grom w Raju? Sprawdziłeś juz ile bydlak pali ?
-
Aparat cyfrowy kompaktowy - który wybrać?
Nie masz czym się zrażać.. Wystarczył by Ci jeden obiektyw jeśli chcesz robić takie tylko dla siebie fotki. Jakość zdjęć z lustrzanki jest nieporównywalnie lepsza.. W lustrzance też masz programy typu Auto, przyroda itp. Więc nie ma tu żadnej filozofii.. Tu masz np. d3000 http://www.allegro.pl/item878491085_nikon_d3000_18_55vr_4gb_lad_pokr_aku_stabilizacja.html co prawda troche przekracza kwote do jakiej chcesz coś kupić, ale moim zdaniem będziesz duzo bardziej zadowolony. A w zestawie masz juz karte pamieci torbe a dodatkowo za 29zl statyw (który w moim przypadku nieraz się przydaje.. - ale ja za swój zapłaciłem ponad 200) Ew. tańszy d40 podstawowa lustrzanka Nikona dla początkujących.. http://www.allegro.pl/item885363444_nikon_d40x_w_zestawie_z_obiektywem_nikkor_18_55mm.html d60 http://www.allegro.pl/item881930772_nikon_d60_nikkor_18_55_af_s_dx_ed_ii_torba.html
-
[B5 ADR] Padła skrzynia, co dalej? Przekładka z anglika?
Gdybym mial lawete to byśmy sie dogadali..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bry
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kurva Poziek przegiałes! siedze w robocie, 3 ludzi widzi co robie na kompie i Ty dajesz takie gówno. Rozumiem kurva zarty itd ale bez przesady! :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Siema stary Pierniku [br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 15:45_________________________________________________Coś dla graczy PS3 http://aukcje.nasza-klasa.pl/item890556650.html
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://www.allegro.pl/item883100551_skoda_105_l_pierwszy_wlascicel_super.html Kupujemy??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To dopiero jest fura.. :> RWD i 100KM zwijalo asfalt 105 była RWD ?? :shocked: :shocked:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To dopiero jest fura.. :>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ty to sobie leć ale BMW :naughty: Wredniak jesteś.. Beema na warsztacie stoi.. To żeś doj**ał.. Oniak czym latałeś? Audi ?[br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 14:49_________________________________________________ No dobra niech Ci będzie, że to grom jest.. ("Po jakiego GROMA ja to wziałęm" )
-
[Ford Escort] Błękitny Grom
Góral.. Tylko pamiętaj.. Że nie każda morda pasuje do Forda..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Własnie dlatego nie mam siostry.. Buba gdzie taka miejscówka? Weźmiemy Kaliego z jego Błękitną Strzałą i polecimy w teren..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
W :naughty:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie.. :kox: :kox:[br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 13:42_________________________________________________http://www.allegro.pl/item888354085_audi_coupe_quattro_z_lpg.html :gwizdanie:
-
[Ford Escort] Błękitny Grom
O kur** ale furacz.. Kali mozemy się zlapać na światłach "nowymi furami" Rozumiem ze za tydzień wpadasz Błękitnym Gromem na spotaa??
-
[B5 ADR] Padła skrzynia, co dalej? Przekładka z anglika?
Dzięki za kontakt. Właśnie udało mi się kogoś znaleźć spod Warszawy - Jabłonna, cena wstępnie nie za duża.. 800-1000zl za robocizne.. Zobaczymy co z tego będzie..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie.. Do Audi wkładaj chłopie manuala , nie popełniaj błędu i nie ładuj sie znowu w automat. Moskal chcę tak zrobić, ale koszty są zajebi**** dzwonilem w 2 miejsca.. w jednym za sama robocizne krzycza 2500 a w drugim 3000PLN + skrzynia i reszta czesci ok 2tys
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jako że wtedy Cukierkowi coś dolegało (teraz juz nie pamietam co) miałem do wyboru.. Dodge Caravan 7-io osobowy, BMW 520i.. Jak widać.. Poziek.. Jak myślisz? Dlaczego na spoty nie przyjezdzałem.. [br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 12:03_________________________________________________Koledzy.. Potrzebuje skrzynie automat o oznaczeniu CUW , DFM, lub DMU. Jakby ktoś miał info w tym temacie proszę o wiadomość. Chyba że ktoś zna majstra który za rozsądne pieniądze przełoży manual do mojego Cukierka.. ?
-
KOD BLOKADY nokia 6630 jak zdjąć??
Próbowałeś hard reset? Z tego co wiem są 2 metody na niego.. Poczytaj o tym i próbuj..
-
[B5 ADR] Padła skrzynia, co dalej? Przekładka z anglika?
Bardzo ciekawe.. Gość od którego mialem kupić skrzynie poleciał sobie w chu** i sprzedal ją.. Myślałem ze go zabije.. Wobec tego dzwonilem o przekładke z automatu na manual.. i co? sam koszt robocizny 2500 a w drugim miejscu 3000 +cześci.. :/ Może znacie kogoś z Wawy - okolic kto zrobi to za normalne pieniądze..? ?