Treść opublikowana przez MoorPH
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Powitał wszystkich
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- [B5 ADR] Padła skrzynia, co dalej? Przekładka z anglika?
szczerze mówiąc to niewiem.. Ale wg indeksu skrzyń który jest na http://www.autojozefow.pl/index.php?pid=3 to byłby ZF5HP19 FL[br]Dopisany: 21 Grudzień 2009, 10:42_________________________________________________ponawiam pytanie..- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Siemanko dziewczyny i małe siusiaki- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bry- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
BRY- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:polew: Jedziemy grupą..- Życzenia Świąteczno-Noworoczne
Wszystkiego najlepszego w te święta, by były one jeszcze lepsze niż poprzednie, dla wszystkich na forum.. i by Poziek nie czepiał się wszystkich jak zawsze.. :gwizdanie: Jeszcze raz wszystkiego naj życzą Dorota i Paweł Barańscy- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Juz pokazali kto był Stigiem więc to pewnie nie to samo..- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie każdy słucha radia.. A ja dopiero to usłyszałem.. Info juz oficjalnie podane..- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dobry dzień.. Z ostatniej chwili Schumacher wraca na tor F1 do teamu Mercedes- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Sama się pożycza? :gwizdanie:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
RAGGA GRATULACJE!! :oklaski:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja wczoraj miałem sobie tylko troche wypić.. :gwizdanie:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Moją odporność zlamał 1l Johnego Walkera BTW. Dlaczego nie samochodem?- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Trzeba było wpaść wczoraj do mnie.. Skończyłem o 3 a dziś do pracy autobusem k.mać!! PIXI Gratulacje- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
[br]Dopisany: 21 Grudzień 2009, 12:24_________________________________________________- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Czy jako przyszły moderator Nosfer powinien mieć możliwość stawiania kropków ? Tak - 8 (24.2%) Nie - 2 (6.1%) Tylko Poźkowi - 23 (69.7%) Głosów w sumie: 33- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Siema wszystkim- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bry- [B5 ADR] Padła skrzynia, co dalej? Przekładka z anglika?
Witam wszystkich, padła mi automatyczna skrzynia, samochód stoi w serwisie za naprawe krzyczą sobie 4800zl Co teraz? Czy opłaca się przekładać skrzynię z innego auta? Jak ma się sprawa z skrzynią z Anglika? Podpasuje? Można wsadzić skrzynię od silniejszego silnika? np. 2.6 ?- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Muzyczka spoko, ale jak dla mnie to do tej muzyki ten film jest mało dynamiczny.. Do niego bardziej pasuje mi.. http://www.youtube.com/watch?v=bZqwz7SsGTw&feature=related BTW. Long & Junior graja dziś w MAGNETIC Fort Wola 22 Hahahahah.. Właśnie patrze że to wogole nie ten teledysk..- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://www.tvn24.pl/-1,1634278,0,1,elka-wpadla-w-poslizg-instruktor-nie-zyje,wiadomosc.html[br]Dopisany: 18 Grudzień 2009, 14:25_________________________________________________Kali co to za podkład muzyczny masz w tym filmiku?- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
i opel..- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Taa.. Poziek i Poziek.. no i jeszcze Poziek :gwizdanie: - [B5 ADR] Padła skrzynia, co dalej? Przekładka z anglika?