Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MoorPH

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MoorPH

  1. Noun - rzeczownik ?? Nun - zakonnica
  2. Adaś co się stało? Noun's boobies crashed me
  3. Adaś co się stało?
  4. [br]Dopisany: 11 Grudzień 2009, 13:01_________________________________________________ Poznań style..
  5. To z czego Ty korzystasz? z telefonu? :>
  6. Tu macie konkurs pięknośći babć z Brazylii http://ble391.webpark.pl/abuelas.pps Śmiem twierdzić że niektóre nastolatki mogą im zazdrościć ciała..
  7. Taki jak Ty.. i czym tu się jpodniecać ? [br]Dopisany: 11 Grudzień 2009, 10:35_________________________________________________ nie pisz ,tylko ustal termin i spotykamy sie u Kaliego na chacie Wezmę weselną jak się pośpieszycie.. :gwizdanie:
  8. Oj.. Redżinald.. Ale Ty masz poczucie humoru dziś.. To że mam GPS'a to nie znaczy ze musze od razu latać na każde zawołanie żony tak jak Ty..
  9. No to kozak jesteś.. Ja chyba bym nie potrafił.. :polew: Przy wymianie żarówek zawsze się boję, że rozwalę ją w ręku..
  10. Delikatnie i sobie poradzisz.. [br]Dopisany: 11 Grudzień 2009, 09:27_________________________________________________ Wiesz.. To jeszcze mogłbym zaliczyć do skomplikowanych czynności.. Kiedyś znajomy do mnie dzwonił bo nie wiedział jak wymienić bezpiecznik :doh1:
  11. :hi: Ja nie mam tego problemu co Ty.. Oskaro, Kali.. Kiedy pijemy?
  12. oldskul PSX i PSone to to samo tylko inna obudowa Dokładnie.. Miałem obie , braciak w UK ma PS2 slim które mam zamiar mu zabrać.. Które jest nieprzerobione bo nie opłaca się.. [br]Dopisany: 10 Grudzień 2009, 16:24_________________________________________________ Ja dziś odpadam.. [br]Dopisany: 10 Grudzień 2009, 16:25_________________________________________________http://www.efakt.pl/Swiateczne-zakupy-z-trupem-w-tle,artykuly,59178,1.html
  13. [br]Dopisany: 10 Grudzień 2009, 15:53_________________________________________________ A co powiesz o PSX, PS ONE czy N64, nie wspominając jeszcze nieśmiertelnego SNES'a
  14. Taa.. Ja mam. Zawsze noszę 2 zapasowe w kieszeni..
  15. http://www.joemonster.org/art/12942/Moje_zycie_jest_do_d_XIV
  16. Bry Paniska
  17. :gwizdanie: Nie, a żałuje że nie było tak cieplo jak na tym zdjęciu..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.