Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MoorPH

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MoorPH

  1. \Mam to samo..
  2. u mnie sam tłumik drgań z wymianą to bylo 170zł (85 zł za plecionke i 85 za montaż ze spawaniem). W innym punkcie w Legionowie krzykneli mi 250zl. I znów bede musiał robić i teraz wole zaplacic te 250zl, bo w tamtym zakladzie gdzie zaplacilem 170zl fakt ze zrobili mi to od reki, ale nie pojezdzilem dlugo..
  3. Koledzy jakie są koszty zmiany butli na taka 55-65l ?
  4. Tymon ile byś nie jezdził to na gazie eksploatacja samochodu jest bardziej opłacalna niż na PB. Jak by nie patrzeć... PB spali Ci przykładowo 9l a LPG 12l (mówie to na swoim przykładzie). za 1l PB = 4.39 za 1l LPG = 2.09 na 100km za PB płacisz 39,51 , a za LPG 25,08. Wiec na 100km oszczędzasz jezdząc na samym LPG 14,43. Więc koszty instalacji prędzej czy poźniej Ci się zwrócą, a i tak masz taniej i tak..
  5. Co do Kayaby to pewnie sobie daruje bo dość często latam dłuższe trasy, mówisz ze komfort średni a niestety nie ma co sie oszukiwać ale to jest ważne.. Poczekam jeszcze na inne opinie i dokonam wyboru.. [br]Dopisany: 19 Listopad 2009, 09:55_________________________________________________ To poniekąd mnie skłania do wyboru MTS, ale jeszcze poczekam na inne opinie..
  6. Nawet niewiedziałem ze ja tak wysoko jestem..
  7. TO Nosfer.. Moskal to naczelny psychol A co to za różnica
  8. :polew: :polew:
  9. Moskal to jest naczelny spamer.. :gwizdanie:
  10. Pany do Poznania na chwile obecną brakuje nam 2824 postów. Nieźle idzie, ostatnio mielismy 3500 do poznania.. Gonimy, gonimy..
  11. [br]Dopisany: 18 Listopad 2009, 15:38_________________________________________________Kali specjalnie dla Ciebie czarnulka.. [br]Dopisany: 18 Listopad 2009, 15:41_________________________________________________
  12. Chudineze musimy mieć najpierw jakaś motywacje
  13. [br]Dopisany: 18 Listopad 2009, 14:48_________________________________________________ [br]Dopisany: 18 Listopad 2009, 14:58_________________________________________________ [br]Dopisany: 18 Listopad 2009, 15:05_________________________________________________[br]Dopisany: 18 Listopad 2009, 15:06_________________________________________________Ej.. Dobra przestańcie sie juz bawić swoimi malutkimi paróweczkami...
  14. Niech ssie..
  15. Teraz coś dla fetyszysty stóp:
  16. moto - toż to przecież rower.. V max ok 30.0 km/h
  17. Jak w tą strone to zwracam honor.. Niezły bike
  18. EEe tam pier**lisz.. Dobra dupka nie jest zła..
  19. Jakby nie patrzeć jazda na lpg nawet przy 1.6 jest opłacalna. Ja osobiście mam 1.8 125KM oczywiście w sekwencyjnym gazie. Jeżdzę naprawdę dużo bo nieraz nawet do 300km dziennie i na benzyne to bym nie wyrobił..
  20. [br]Dopisany: 18 Listopad 2009, 10:57_________________________________________________
  21. ale sobie z samego rana ciśniecie.. [br]Dopisany: 18 Listopad 2009, 10:45_________________________________________________
  22. Ty jesteś nienormalny!!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.