Treść opublikowana przez MoorPH
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie.. www.kretyn.com basha to ja juz od dawna znam.. [br]Dopisany: 04 Listopad 2009, 16:32_________________________________________________Co tu taka Cisza?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
<i> pilem z kumplem piwko pod sklepem i podjechaly paly i zaprosili nas do radiowozu i mandat chca wypisywac, i oto taka rozmowa mojego kumpla z nimi <kumpel> panie wladzo co mam zrobic zeby obylo sie bez mandatu <policjant> poliz sie w lokiec <kumpel> ale to niemozliwe, nikt nie potrafi sie polizac we wlasny lokiec <policjant> jest pan pewien?? bo ja potrafie <kumpel> pies to nawet po jajach sie polize... :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
<vmp> brb, telefon mi dzwoni... <vmp> mam poj***ną rodzinę... <vmp> dzwonił ojciec, żebym mu przywiózł ładowarkę do telefonu do szpitala <pat> szpitala?! <pat> co się stało? <vmp> pokłócił sie z matką i wyszedł z domu. Ona za nim wyszła, wsiadła do samochodu i goniła go po chodniku aż dogoniła <pat> o.O masakra... i co teraz? <vmp> ojciec w szpitalu, matka na komendzie... całą noc chata wolna. Impreza zaczyna się o 20, będziesz?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Rozumiem że ta w środku to ich "stręczyciel" , albo ochroniarz jak kto woli.. <koleś z Traviana> Mam psa labradora i właśnie kupowałem worek Pedigree Pal w supermarkecie czekając w kolejce do kasy. Kobieta za mną zapytała czy mam psa (!). Bez zastanowienia odpowiedziałem, że nie i właśnie ponownie rozpoczynam dietę Pedigree Pal. Chociaż nie powinienem, bo ostatnio wylądowałem w szpitalu. Ale zdołałem zgubić ponad 20 kg zanim obudziłem się na oddziale intensywnej terapii z rurami w większości moich otworów i z igłami w obydwu ramionach. Powiedziałem jej, że jest to w sumie idealna dieta i należy mieć zawsze wyładowane kieszenie bryłkami Pedigree Pal i zjadać jedna lub dwie gdy poczujesz głód. Jest to żywność zawierająca wszystkie składniki niezbędne do życia i mam zamiar znowu ja zastosować. Muszę zaznaczyć, że teraz wszyscy w kolejce byli oczarowani moją opowieścią, zwłaszcza wysoki facet za tą kobietą. Zszokowana, zapytała, czy dlatego wylądowałem na intensywnej terapii, bo zatrułem się pożywieniem dla psów. Powiedziałem jej, że nie. Po prostu usiadłem na ulicy, by wylizać sobie jajka i samochód mnie uderzył
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jak sie nie uspokoicie to Poziek wezwie swoich bodyguardów...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
<żwirek> stary.. słuchaj, jaka jazda.... <adrzej> dawaj! <żwirek> byłem wczoraj na imprezie u Krzyśka <andrzej> no <żwirek> i on miał jakieś zioło... czy coś takiego <żwirek> najaraliśmy sie jak świnie... <andrzej> hehe <żwirek> a później sie strasznie gorąco zrobiło... <żwirek> nie wiem, ogrzewanie podkręcili czy coś takiego, <żwirek> mówie do Krzyśka, żeby okno otworzył albo ogrzewanie przykręcił <żwirek> a ten do mnie: "Ssssssspierdaaalaaajjjjj" <andrzej> hehe <żwirek> mówie, zróbcie coś bo się podusimy!! <żwirek> no to jeden zrobił... zdjął buta z nogi.. i dawaj, w okno <andrzej> ale jaja <żwirek> wiesz jaka ulga...?? norlnie każdy tylko:"Ooo.. nareszcie świerze powietrze..." <andrzej> ale szyba poszła... <żwirek> ale najważniejsze było, że mieliśmy czym oddychać... ulga, jakbym pierwszy raz od stu lat oddychał świeżym powietrzem!! <andrzej> no fakt <żwirek> ale nie o to chodzi... <żwirek> budzimy się rano... a tu szyba w meblościance rozbita, but w środku...!!! <andrzej> ... :polew: [br]Dopisany: 04 Listopad 2009, 15:00_________________________________________________<argus> Dziecko pod moim blokiem (3-4 lata dziewczynka): - mamaaaaaaa! - maammmmmaa! - coo? - a Michał mnie ciągnie za nogę, mogę mu przyjebać?? :>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
joł nyyyggaa
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja bede mial Turbodymomena
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://nasza-klasa.pl/profile/6274222 Looknijcie jak sie laska nazywa.. Ciekawe jaka miala ksywke w szkole.. , bo moim skromnym zdaniem nie monarek ;D[br]Dopisany: 04 Listopad 2009, 11:11_________________________________________________ :polew: Ciekawe jak sie skończyła akcja na przystanku[br]Dopisany: 04 Listopad 2009, 11:19_________________________________________________http://www.tvn24.pl/-1,1627107,0,1,kierowala-elka--odpowie-za-smierc-na-drodze,wiadomosc.html
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
SIema przyjaciele niedoli..- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Widzę , że doświadczenie w kierunku ugniatania sylikonu zostało zdobyte :polew: Bylem pod piasecznem a Wy tu tylko kilka postów.. Ech..- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Drodzy rodacy.. Myślę nad wymianą centralki centralnego zamka jednocześnie eliminując jeden pilot który wisi mi przy kluczyku.. Myślałem nad takim rozwiązaniem. http://allegro.pl/item798669755_sam_zamontuj_autoalarm_do_audi_a4_b5_1995_2000r.html Co o tym myślicie?- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
udałem że nie widze. Nie bede sie rozwodził przecież o lasce Boberka, najpierw musiałby pokazać :polew: A ja tam niewiem co miedzy wami sie tam dzieje.. :good: http://www.a4-klub.pl/smf/ile_mozna_liczyc_numerki-t100793.0.html Kur.wa ale ludzie mają problemy.. I znów Poziek winny!!- jakiego dostawce internetu wybrac???
Powiem tak. Ja mam juz PLAYA ponad rok i nie narzekam.. Jeśli nie jezdzis duzo po PL a dziala u Ciebie w domu to ok. W Wawie i okolicach dziala bez zarzutu.. Zdażyło mi sie nawet na nim coś sciagac.. Co do innch nie mogę się wypowiedzieć..- Spotkania na drodze
Dziś z rana jeszcze przed 9 granatowy avancik WL600** z ramkami klubowymi na modlińskiej przy elektrocieplowni żerań z lewego pasa polecial na grota. Jechalem dłuższy czas za nim..- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kali chyba nie zaczaił.. Albo po prostu udał ze nie widzi.. [br]Dopisany: 03 Listopad 2009, 11:51_________________________________________________ Al ja w Wawie juz od 11 lat ale juz mam dość.. Z drugiej strony i tak tu bede pracował.. BO jak wyjade gdzies gdzie jest spokojnie to pier.dolca mozna dostać. A na dom w Wawie mnie niestać..- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Michał nie ludze sie.. Lada moment bede zdżipiESowany. Więc mi to nie przeszkadza.. A tak szczerze mówiąc to mam juz dość tej pieprzonej Wawy.. [br]Dopisany: 03 Listopad 2009, 11:41_________________________________________________ laske boberka :polew: jak pokaże Poznałeś l a s k ę Boberka z bliska ? :naughty: :naughty: podobno dał jej nawet milusińską ksywkę FAKT donosi, że także głaskał po głowie :polew: i smyrał po czuprynie :polew: Wiedziałem ze będzie sensjacja jak jakiś nowy towar się pojawi. :polew: Śmiem twierdzić że Ragusiowi chodziło o inną laskę.. :naughty:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pany pytanko mam.. Chce kupic hatke (nie na kurzej stopie) w pomiechówku ( moze boberek sie cos wypowie w temacie). Znalazlem hacjende, po kontakcie ze sprzedającą (przyznam ze ma milutki glosik) dowiedzialem sie ze budynek jest podany jako budynek gospodarczy moze ktos wie jak to zmienic i ile to trwa/kosztuje? Bo raczej na budynek gospodarczy to bank kredytu nie da..- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:hi: - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nawigacja
Szukaj
Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce
Chrome (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
- Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Wybierz Ustawienia witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (iOS 16.4+)
- Upewnij się, że witryna jest zainstalowana przez Dodaj do ekranu głównego.
- Otwórz Aplikację Ustawienia → Powiadomienia.
- Znajdź nazwę swojej aplikacji i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (macOS)
- Przejdź do Safari → Preferencje.
- Kliknij kartę Witryny.
- Wybierz Powiadomienia w panelu bocznym.
- Znajdź tę witrynę i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Kliknij Uprawnienia dla tej witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Android)
- Przejdź do Ustawienia → Uprawnienia witryny.
- Stuknij Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Komputer)
- Otwórz ustawienia Firefoksa.
- Wyszukaj Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.