Treść opublikowana przez MoorPH
-
Dobre jadło przy drogach i w miescie
Na 7 " U Jędrusia" Białobrzegi w kier Kielc
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Chyba jakas laska sie zdenerwowała..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Film z serii..dać bananowemu dziecku zabawkę Bylo kilka dobrych momentów..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wyglada calkiem calkiem, trzeba zobaczyć z bliska.. Wiesz.. Photoshop robi cuda.. :naughty: Kolorek rzuca sie w oczy.. Wydaje mi sie czy Twoja poprzednia miala ten sam kolor? [br]Dopisany: 08 Luty 2010, 14:53_________________________________________________ :polew: :polew: :polew: :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
YRB Buba gratulacje
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Miałem Audi allroad 2.7 biturbo w automacie i obecne A4 się do niego nie umywa mimo, że nowsze o kilka lat. Więcej miejsca, niesamowity kop (250PS) ale poszlo do żyda po wypadku. Nie kupuj Audi z tym silnikiem ze skrzynią manual. Kolega miał to samo co ja ale w manualu i na gwarancji 2 razy skrzynię wymieniali. Automatem naprawdę jeździ się przyjemnie a to że remont skrzyni kosztuje majątek to piszą ci co automatami nie jeździli - miałem kilka aut, wszystkie automaty - żadnej usterki. W Audi częsciej manual pada niz automat. :hi:No kolego automat zrobić to koszt ok 5tyś. Sam mam okazje sie o tym przekonać.. BTW. Muszę sprawdzić bo gdzieś powinienem mieć jeszcze naklejki ok 10 sztuk.. Więc jakby co to mogę się podzielić.
-
Drogi klubowiczu - pomóż w głosowaniu (jedno kliknięcie)
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:hi:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Taa.. Pewnie na paincie działa.. Kozak jest- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie takie troche.. To kosztuje... to raz, a dwa to towar deficytowy i unikalny[br]Dopisany: 05 Luty 2010, 14:24_________________________________________________Mam wrażenie jakby to zdjecie bylo robione na jakimś parkingu.. odbijaja sie swiatła.. i inne samochody..- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Czyje to?- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
[br]Dopisany: 05 Luty 2010, 13:32_________________________________________________ Nie mówilem ze śniegu nie bylo.. Omijałem go szerokim łukiem, i trafilem do KFC, a pozniej cieszylem się tymi promieniami slońca.. Niewiadomo kiedy znów będzie do tego okazja..- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dziś z rana jak szedlem tak pieknie sloneczko świeciło że wogole nie chcialo mi sie isc do pracy.. Dotarlem na 10 zamiast na 9.. ale po drodze napotkałem.. A chwile wczesniej pięknie ryczące RS4 :slina:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Coś strasznie tu Cicho..- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
juz sie boje co Redżi wymyślił.. [br]Dopisany: 04 Luty 2010, 20:49_________________________________________________- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kozak jest.. Kaskader,cyrkowiec,no i gimnastyk na wysokim poziomie Na bardzo wysokim..- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kozak jest..- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kto? :gwizdanie: Prawdziwy Parkourowiec.. Tylko podklad chu.jowy[br]Dopisany: 04 Luty 2010, 12:06_________________________________________________Poziek podła gnido!! [br]Dopisany: 04 Luty 2010, 13:12_________________________________________________Nosfer.. moze jakiś meczyk w PB ? Znalazlem coś co urozmaici nasze rozgrywki..http://www.firebis.pl/?p=p_9&sName=do-gier 25pln za sztuke..- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Moja jest specjalnie dla Poźka..podobno lubi ostre świnie kręcące tyłkiem :gwizdanie: :gwizdanie:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Adaś wydawało mi się czy widzialem Cię dziś na modlińskiej w kier legionowa?- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Cześć małe psitki :hi:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
W Czechach jesteś.. Więc rozumiem że browara mi stamtąd przywozisz?? :gwizdanie:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To z czego Ty korzystasz?- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:hi: - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.