Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MoorPH

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MoorPH

  1. ja jestem od 7:00 do 17:00 moskal to wpadnij jak bedzie ciemno..
  2. Gorące towarki prosto z Brazylii.. JA jestem za wyjazdem ;D [br]Dopisany: 08 Październik 2009, 13:37_________________________________________________ Kali kiedy uderzamy na Cargo?
  3. Bywa i tak.. Niestety.. [br]Dopisany: 08 Październik 2009, 12:04_________________________________________________A tu co.. Sjesta czy jak?
  4. chyba do kolegi Bynajmniej nic mi o tym niewiadomo..
  5. Chyba raczej pracowala nad uzyskaniem awansu.. [br]Dopisany: 08 Październik 2009, 11:16_________________________________________________ta z 5 zdjecia podobna jest do mojej koleżanki..
  6. "Terminem katoey lub też kathoey, w Tajlandii określa się osoby transseksualneTerminem katoey lub też kathoey, w Tajlandii określa się osoby transseksualne" Faktycznie zajebis.te laski..
  7. Dobrze ze nie wilczycą..
  8. AndyN w Kaliszu mam znajomego który nurkuje po wrakach itp. ostatnio mieli wyprawe na schleswig holstein
  9. Fajną ma robote..
  10. moim zdaniem to ktoś ją tam
  11. http://www.tvn24.pl/-1,1622943,0,1,dyszacy-nocny-serwis-na-antenie-pr,wiadomosc.html :polew: Posłuchajcie
  12. Raguś ceglaste autka są spoko.. :>[br]Dopisany: 08 Październik 2009, 00:36_________________________________________________ Witek nie liczy sie bo jakby to moskal powiedzial.. jest ciemno.. :gwizdanie:
  13. ALe dziś cisza...
  14. Też mi odkrycie..
  15. Czarne B6 na WE211** z ramkami klubowymi, dziś ok 12 mkneło wislostradą od grota do lazienkowskiego. Kolego co to za blondi wiozleś za sobą?? ;>
  16. :polew: :polew: :polew: :polew:
  17. Hmm.. Po prawej stronie.. Tak mam. Ale mnie tam nie bylo.. Chyba że mechanior byl nią.. bo stoi u fachmana rozrząd i inne pierdoly robi. Jesli na tablicach WL 79*** to napewno moja. Kur** odezwał się.. Moja A4 jest ruda a Twoja jest różowa.. :gwizdanie: Aleś mnie zezlościl [br]Dopisany: 06 Październik 2009, 00:52_________________________________________________ musti pamietaj my nigdy nie sypiamy.. Zawsze ktos na Ciebie patrzy.. [br]Dopisany: 06 Październik 2009, 00:54_________________________________________________ Ooo.. Paraf widze ze nie zapominasz o kolegach.. ) Tylko niewiem czy masz na tyle pojemny bagażnik by przywieźć nam male conieco.. )
  18. Oczywiście ze instalacje do 1.8 sie oplaca. Ja mam ADR 1.8 125KM +sekwencja śmiga jak zły. Nie widać/czuć różnicy mocy. A co do spalania. w trasie 8 miasto 10-12, a przy predkosci 180-200 przelatując z miasta A do B dobrą drogą pali 15.
  19. Siema Źle Ci?? :gwizdanie:[br]Dopisany: 05 Październik 2009, 10:20_________________________________________________ Nie to co na Torwarze :polew:
  20. _Solar_ nie a co? Widzialeś mnie tam ?? [br]Dopisany: 05 Październik 2009, 00:05_________________________________________________Zima idzie więc trzeba trochę podkręcić temperaturkę.. Dziubek specjalnie dla Moskala.. I dla Ragusia tez coś mam.. No i soczysta dupeczka.. [br]Dopisany: 05 Październik 2009, 02:11_________________________________________________ Coraz bliżej święta, coraz bliżej święta.. Siatex też jest [br]Dopisany: 05 Październik 2009, 02:26_________________________________________________ Chyba troche nadrobiliśmy zaleglości.. Pozdro i miłego dnia..
  21. Pod którym blokiem ??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.