Treść opublikowana przez MoorPH
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja jestem od 7:00 do 17:00 moskal to wpadnij jak bedzie ciemno..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Gorące towarki prosto z Brazylii.. JA jestem za wyjazdem ;D [br]Dopisany: 08 Październik 2009, 13:37_________________________________________________ Kali kiedy uderzamy na Cargo?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bywa i tak.. Niestety.. [br]Dopisany: 08 Październik 2009, 12:04_________________________________________________A tu co.. Sjesta czy jak?
-
Motostat.pl - konto klubowe
Juz 28
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
chyba do kolegi Bynajmniej nic mi o tym niewiadomo..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Chyba raczej pracowala nad uzyskaniem awansu.. [br]Dopisany: 08 Październik 2009, 11:16_________________________________________________ta z 5 zdjecia podobna jest do mojej koleżanki..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
"Terminem katoey lub też kathoey, w Tajlandii określa się osoby transseksualneTerminem katoey lub też kathoey, w Tajlandii określa się osoby transseksualne" Faktycznie zajebis.te laski..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dobrze ze nie wilczycą..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
AndyN w Kaliszu mam znajomego który nurkuje po wrakach itp. ostatnio mieli wyprawe na schleswig holstein
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Fajną ma robote..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
moim zdaniem to ktoś ją tam
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://www.tvn24.pl/-1,1622943,0,1,dyszacy-nocny-serwis-na-antenie-pr,wiadomosc.html :polew: Posłuchajcie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Raguś ceglaste autka są spoko.. :>[br]Dopisany: 08 Październik 2009, 00:36_________________________________________________ Witek nie liczy sie bo jakby to moskal powiedzial.. jest ciemno.. :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ALe dziś cisza...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Też mi odkrycie..
-
Spotkania na drodze
Czarne B6 na WE211** z ramkami klubowymi, dziś ok 12 mkneło wislostradą od grota do lazienkowskiego. Kolego co to za blondi wiozleś za sobą?? ;>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:polew: :polew: :polew: :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
BRY dziady
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hmm.. Po prawej stronie.. Tak mam. Ale mnie tam nie bylo.. Chyba że mechanior byl nią.. bo stoi u fachmana rozrząd i inne pierdoly robi. Jesli na tablicach WL 79*** to napewno moja. Kur** odezwał się.. Moja A4 jest ruda a Twoja jest różowa.. :gwizdanie: Aleś mnie zezlościl [br]Dopisany: 06 Październik 2009, 00:52_________________________________________________ musti pamietaj my nigdy nie sypiamy.. Zawsze ktos na Ciebie patrzy.. [br]Dopisany: 06 Październik 2009, 00:54_________________________________________________ Ooo.. Paraf widze ze nie zapominasz o kolegach.. ) Tylko niewiem czy masz na tyle pojemny bagażnik by przywieźć nam male conieco.. )
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- [ALL B5] Założyć LPG?
Oczywiście ze instalacje do 1.8 sie oplaca. Ja mam ADR 1.8 125KM +sekwencja śmiga jak zły. Nie widać/czuć różnicy mocy. A co do spalania. w trasie 8 miasto 10-12, a przy predkosci 180-200 przelatując z miasta A do B dobrą drogą pali 15.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Siema Źle Ci?? :gwizdanie:[br]Dopisany: 05 Październik 2009, 10:20_________________________________________________ Nie to co na Torwarze :polew:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
_Solar_ nie a co? Widzialeś mnie tam ?? [br]Dopisany: 05 Październik 2009, 00:05_________________________________________________Zima idzie więc trzeba trochę podkręcić temperaturkę.. Dziubek specjalnie dla Moskala.. I dla Ragusia tez coś mam.. No i soczysta dupeczka.. [br]Dopisany: 05 Październik 2009, 02:11_________________________________________________ Coraz bliżej święta, coraz bliżej święta.. Siatex też jest [br]Dopisany: 05 Październik 2009, 02:26_________________________________________________ Chyba troche nadrobiliśmy zaleglości.. Pozdro i miłego dnia..- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pod którym blokiem ?? - [ALL B5] Założyć LPG?