Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MoorPH

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MoorPH

  1. http://www.tvnwarszawa.pl/-1,1619311,0,,uderzyl_w_betonowa_barierke_korki_na_plowieckiej,wiadomosc.html[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2009, 14:13_________________________________________________http://www.tvnwarszawa.pl/-1,1618840,wiadomosc.html
  2. Siemanko wszystkim.. Phi.. Dziś pierwszy [br]Dopisany: 12 Wrzesień 2009, 07:41_________________________________________________ Muszę Ci przyznać że ten kolorek to ładny.. ) ŁAdnie się musiala prezentować choć tylko dupeczkę widać..
  3. http://www.dragtimes.info/en/gallery/vehicles/472/ Ładny kolorek
  4. W radiu dzisiaj mówili, że budowa Pólnocnego rusza z kopyta, więc pewnie się wziął za robotę w końcu Taa.. A ja wróżka chyba jestem.. Moskal i robota..
  5. yrB <szok> A moskal gdzie??
  6. Tu akurat muszę Cię poprzeć.. Ja osobiście nie lubię piłki nożnej.. Przynajmniej się nie wkurzam jak przegrywamy (czyli w 98% przypadków)..
  7. :polew: :polew:
  8. Dobre.. Można się pośmiać..
  9. trzeba byc jego "znajomym" to sie wyświetli cała :naughty: :naughty: :naughty: Juz poczyniłem pewne kroki w tym kierunku.. Bo dopiero poźniej zobaczyłem ze to jego profil..
  10. "Nie możesz oglądać tego zdjęcia, ponieważ użytkownik zablokował galerię, a wybrane zdjęcie nie jest jego głównym." [br]Dopisany: 10 Wrzesień 2009, 14:50_________________________________________________
  11. Pełna mleka.. Prawie jak Milka.
  12. To na poprawe humoru hit ostatnich imprez http://infobot.pl/r/1qhM[br]Dopisany: 10 Wrzesień 2009, 10:07_________________________________________________ bo co ???? Bo nie potrafi czytac
  13. Ostatnio byłem na parę dni nad morzem...walnąłem 700 km w jedną stronę i twierdzę, że o auto jest bardzo niewygodne, mało pakowane i wogóle paździerzowate. Kręgosłup nap***a mnie cały czas.. po 8 godzinach nieustającej jazdy..rozjebał mi się na trasie termostat Brak ABS, brak komfortu, brak przestrzeni ...to nie jest frędzel dla mnie Po uciułaniu pewnej ilości gotowizny..wracam do Taka prawda.. BRY
  14. AndyN licytował kota w worku
  15. daj juz spokój bo nie sprzeda :kox: :polew: :polew:
  16. Miejmy nadzieje ze nie sobie.. :gwizdanie:
  17. Znam ten problem.. [br]Dopisany: 09 Wrzesień 2009, 09:41_________________________________________________ Mówisz i masz..
  18. BRy... A u mnie impreza nadal trwa.. Niewiem ile butelek juz poszło.. Ale ja juz nie pije.. Jutro trasa
  19. Hmm.. Przekroczenie prędkości?? tak o całe 28km/h udanego spota Poziek dla Ciebie też, żeby dooopy były jak zwykle i kiełbasa się nie przypaliła krzyniek Ty piracie !!!! jasne, tak zapier*** że z dwóch pasów zrobił mi się jeden trafiłem na takich służbistów (a przynajmniej ten jeden co mi wypisywał mandat) że jak bym szybciej jechał to chyba bym piechotą do domu wracał To ile Ty masz juz pkt?
  20. Hmm.. Przekroczenie prędkości??
  21. To to wszystkiego najlepszego dla Ciebie PARAF.. Specjalnie dla Ciebie secik panienek. Wybieraj którą chcesz.. Wyczesane afro Dosłownie wyczesane.. mam na niego sposób , spytaj go , dał sie ostatnio podejść jak świeży rekrut.... Ja go podszedłem na 0,5m Oj.. Bolałoby.. [br]Dopisany: 08 Wrzesień 2009, 10:50_________________________________________________PARAF Jeszcze to dla Ciebie. Z najlepszymi życzeniami.. [br]Dopisany: 08 Wrzesień 2009, 10:53_________________________________________________Tak wogole to siema panie i panowie
  22. Starość nie radość..
  23. On żyje!!
  24. Rower weź z Boberkiem bedziesz mogł się pościgać..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.