Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MoorPH

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MoorPH

  1. Nie zaszkodzi.. Jak założysz dobrą instalację to nawet nie będziesz zauważał różnicy..
  2. Ostatnio lecąc na trasie pod Łodzią gadalem na CB z kierowcą omegi i cos zgadalismy się na temat dobrego gazownika, osobiście sam jeszcze nie sprawdzalem. Ale podziele się wiadomością.. Gość nie jest tani bo od drivera Omegi wział 300-350PLN, ale grzebal mu jeszcze do tego w kompie i jak on to powiedzial "dodal pare koni, grzebiąc w programie" niewiem na ile to prawda a na ile nie. Moze ktoś będzie kojarzył numer: 501 723 753, tylko nie pamiętam jaka to ulica, ale napewno w Wawie.
  3. Dziubek again ;> Na ostro.. [br]Dopisany: 01 Wrzesień 2009, 11:07_________________________________________________Kali ostatni secik dedykuje Tobie.. [br]Dopisany: 01 Wrzesień 2009, 11:07_________________________________________________Skoro nam się szkoła zaczeła: Ciekawe czego ona chce..
  4. [br]Dopisany: 01 Wrzesień 2009, 10:58_________________________________________________ Ragga nie widze twoich zdjęć!! [br]Dopisany: 01 Wrzesień 2009, 11:00_________________________________________________
  5. Oskar nie martw sie.. Dla Ciebie też coś mamy: [/img]
  6. Moskal dziubek dla Ciebie... Ale jęzor
  7. [br]Dopisany: 01 Wrzesień 2009, 10:33_________________________________________________ ta w srodku niezły kurwiszo0n Ta po prawej nie lepsza.. :drool:
  8. Oj.. powiem Ci że ja dziś do biura do Mińska przyjechałem.. i byylo co ogladać.. nie tylko te młode.. Ale również mamusie sie poubierały tak że hohooh [br]Dopisany: 01 Wrzesień 2009, 10:17_________________________________________________
  9. żrą..[br]Dopisany: 31 Sierpień 2009, 15:46_________________________________________________
  10. OT http://www.a4-klub.pl/smf/cuber_sie_zeni_zapraszam_do_malej_galerii-t93135.0.html[br]Dopisany: 31 Sierpień 2009, 14:25_________________________________________________Co tu taki spokój dziś?? Wszyscy za prace sie wzieli wreszcie czy jak??
  11. Ragga brał znowu ślub ??? Nie.. Smieje sie.. To jakas znajoma Oskara.. Zawiozłem go i nikt niewie jak wrócił.. nawet on sam :gwizdanie:
  12. to jak raz 20min snu i na forum tak więc MoorPH jutro budzik na 4:30 i dasz radę jasno robi sie około 5:30 no chciałem dać mu rezerwę na zalogowanie Lubelski Węgiel.. Dziękuję łaskawco... Mam autologowanie :gwizdanie: 1 min snu wiecej [br]Dopisany: 31 Sierpień 2009, 08:41_________________________________________________ omineła mnie jakaś klubowa biba ? Można tak powiedzieć..
  13. kur**, chyba was powaliło.. ja dopiero sie kladlem.. o 4:10
  14. od 6:30 żadnego posta?? znowu ciemno , nie liczy sie Było po północy wiec w sumie dziś byłem pierwszy. Ale niech już Ci będzie..
  15. Bry.. Pierwszy w dniu dzisiejszym.. Witam wszystkich i życzę miłej pracy.. [br]Dopisany: 31 Sierpień 2009, 03:31_________________________________________________Jako że pewnie moskal pierwszy tu przyleci to na dzień dobry wrzucam kilka dupeczek [br]Dopisany: 31 Sierpień 2009, 03:57_________________________________________________
  16. Co ja z Wami mam.. Zapisz sobie i o mnie pamiętaj w takich momentach.. Kurde mialem zlot rodzinny i było nudddnooo jak cholera.. Myślalem ze zeświruje.. Dopiero jak wypiłem winko wlasnej roboty (mojego wujka) to zaczałem sie wkręcać... Ps. Zapisz sobie.. 517-788-078 Co tak cicho ?? - jak ja siedze w pracy w weekend to nikogo nie ma Oskar.. Weekend :gwizdanie:
  17. Co ja z Wami mam.. Zapisz sobie i o mnie pamiętaj w takich momentach.. Kurde mialem zlot rodzinny i było nudddnooo jak cholera.. Myślalem ze zeświruje.. Dopiero jak wypiłem winko wlasnej roboty (mojego wujka) to zaczałem sie wkręcać... Ps. Zapisz sobie.. 517-788-078
  18. Wpadaj do Koluszek. za***ista impreza jest !!! Teraz mi to mówisz.. Trzeba było dzwonić..
  19. Oskar.. Nie ma problemu.. Online z Łodzi..
  20. Juz sie poprawiam.. Ja uciekam do łodzi.. Come back w poniedziałek - wiec prawdopodobnie jutro z rana nie bedzie zadnej dupci..
  21. poważnie nie chcą z wami gadać ????? Ze mną też nie chcieli i przestałem przyjeżdżać na spoty. proste Ze mną gadają.. z PIXI'm zresztą (tak mi sie wydaje) też.. [br]Dopisany: 29 Sierpień 2009, 10:29_________________________________________________Tak wogóle to Bry [br]Dopisany: 29 Sierpień 2009, 10:32_________________________________________________ [br]Dopisany: 29 Sierpień 2009, 10:37_________________________________________________Tak delikatnie z samego rana..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.