Treść opublikowana przez MoorPH
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No juz nie dużo zostało.. W pon powinnismy przeskoczyć 3000 :>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A w czym Ci wiek przeszkadza?? Znam gościa ok 55lat wyrwał laske lat ok 24 i mają dzieciaka razem..- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tak na dobrą sprawe mogłbyś być moim ojcem. Chciałbyś znów wracać do przeszłości i powielać blędy (które każdy popełnia) ?- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Buba wpadaj w niedziele na PB- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Co Ty taki delikates jesteś.. To przecież jedna z super-zajebist*** lasek z Torwaru Korzeń powinieneś umieć dostrzec piękno kobiecego ciała.. :polew:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie przyjdzie rozpala grilla na Torwarze żeby na wtorek był gotowy No tak.. będzie znów wieprzowinki smażył.. http://www.hot.jpg.pl/inc/miniatura.php?kat=2009-06&n=293fbb3eedd0138cc51d24a5bcb45594&w=750 :naughty:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dlatego póki go nie ma gadają.. A jak przyjdzie to ucichną udając ze oni nic nie pisali..- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Mają Krzyniek jest puszczalski i lubi dzieci.. A Ja lubię ostre kobitki :polew: krótko i na temat. jest jeszcze Księgowy ale to można książkę napisać :polew: :gwizdanie: :polew:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bajk to juz było..- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nawet przez myśl mi to nie przeszło.. Pamiętaj mężczyźni są jak wino im starsi tym lepsi.. Ale żeś mi teraz zaplusował aż się dzęki- co do reszty Kolegów to proszę bez podtekstów Nie zaplusował - tylko taka jest prawda..- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nawet przez myśl mi to nie przeszło.. Pamiętaj mężczyźni są jak wino im starsi tym lepsi..- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Co prawda to prawda PIXI- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Moskal ale w niedziele jestes? oczywiście :naughty: :naughty: O... Oskar sie pojawił..- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Moskal ale w niedziele jestes?- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Moze Kubica sobie to kupi.. [br]Dopisany: 04 Wrzesień 2009, 14:19_________________________________________________ [br]Dopisany: 04 Wrzesień 2009, 14:44_________________________________________________PIXI uważaj na serducho [br]Dopisany: 04 Wrzesień 2009, 14:53_________________________________________________ Ta mi sie podoba- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wiem coś na ten temat..- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hmm.. zapowiada sie obiecująco.. Tylko ciekawe kiedy to bedzie.. Chyba predzej pojedziemy na śląsk na PB- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ki ch***j ???? metalowy..- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nawet moskal zamilkł..- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
puk puk- [ALL] Montaż CB
JA mam CB pod podłokietnikiem przykręcone do niego.. Więc zawsze mam je pod ręką, a jeszcze dodatkowo że mam automat więc prawa ręka jest wolna. Kable ostatnio poprowadzilem od radia pod siedzeniem kierowcy i pozniej w próg do bezpieczników.- [ALL B5] Którędy przeciągnąć kable ?
Progami zdecydowanie najłatwiej i najszybciej..- [ALL B5] Transmiter FM
JA osobiście takiego transmitera jak wyslaleś nie używałem.. Ja mam starsze radyjko z kasetami jeszcze i kupilem sobie taką "magiczną" kasete transmiter, czy jak to kto chce nazwać. Z niej idzie kabelek z koncówką chinch którą wtyknąć mozesz w mp3/mp4/lapka albo inne coś gdzie masz muze.. Rozwiązanie?? Niezłe jak nie masz np. zmieniarki CD, ja dodatkowo schowalem sobie kabelek wraz z mp3 w schowek nad radiem i tak naprawde kabla prawie nie widać.. wystaje fragment ok 1 cm. Ale są też minusy takiego rozwiązania.. Wiadomo ze Twoje źródło muzyki musi mieć jakieś zasilanie.. Co w przypadku transmitera który pokazaleś nie ma wiekszego znaczenia bo karta SD czy pendrajw zostaną zasilone z zapalniczki. Niestety w mp3/mp4 jest albo paluszek albo jakis inny akumulator - który ma zdolnosc do rozładowywania się :/ I wiadomo utrata jakosci.. Ale tego sie chyba nie pozbędziemy tak szybko przy tego typu sprzęcie jakim są transmitery - ale jesli nie zauważasz zbytniej różnicy przy bitrate 128 a 320 to loozik.- [B5 AJM] Radio nie gaśnie
Tak być nie powinno, a nie jest przypadkiem tak że gaśnie po chwili?? Bo z czymś takim sie juz spotkałem.. - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.