Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MoorPH

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MoorPH

  1. To moze jakiś konkursik zorganizujemy.. Kto rozpozna klubowicza..
  2. Korzeń ma racje.. Od zwyklego smiertelnika liczą sobie zaje.biste sumy
  3. Nie pier-dol. Z psem muszę wyjść... Chyba Ci współczuję.. [br]Dopisany: 14 Październik 2009, 11:47_________________________________________________ Jak mnie nie sciagna do pracy to pewnie ja.. Oczywiscie z aparatem bo pełno dupeczek bedzie
  4. Zmieniając temat.. Ładną pogodę mamy za oknem :gwizdanie:
  5. Jutro moze porobie zdjecia , to sie cos skonstruuje.
  6. Te to sie chociaż ruchać potrafią - Eee.. tzn ruszać
  7. No w tym wypadku to chyba możnaby było powiedzieć, że zaskoczyła.. Co innego jak ich zaskakuje w Grudniu.. :gwizdanie: Nosfer od tygodnia trąbią gdzie tylko mozna ze w srode snieg bedzie zapier.dalał..
  8. W mińsku rano było lux. Teraz jest masakra... Dotarlem to 20 min temu wiec wiem cos na ten temat. A niestety musialem sie tu dotelepać astrą.. na szczescie ma zimówki.. jeszcze z zeszlego sezonu ale zimowki.. ;p[br]Dopisany: 14 Październik 2009, 10:07_________________________________________________http://www.tvn24.pl/-1,1623886,0,1,krajowa-19-rajd-pijanego-motorowerzysty,wiadomosc.html[br]Dopisany: 14 Październik 2009, 10:07_________________________________________________http://www.tvn24.pl/-1,1623872,0,1,zimowe-zalamanie-ludzie-bez-pradu--rozbite-auta,wiadomosc.html
  9. Hey tak wogole. CZy ja juz mówilem ze nienawidze zimy? Jak dla mnie to moze sie ona juz skonczyć.. A ja jeszcze dziś w biurze w Mińsku - tylko w Leb sobie strzelić. Chyba będę musial się przeprosić z dobrą kurtką zimową, nie mowiąc juz o odstaniu swoich kilku chwil by opony zmienić. Czekam juz tylko na artykuły pt. " Zima zaskoczyła drogowców"
  10. 1:15 Ale ma laska ruchy :polew: Prawie kocie [br]Dopisany: 14 Październik 2009, 09:54_________________________________________________ Ach ten mały poziek :gwizdanie:
  11. Ja pier.dole z krzesla malo nie spadlem.
  12. Co sie Raguś stalo ze takimi wielkimi walisz?
  13. Całe życie z Wariatami
  14. Siema stary PIXI - CYCU, albo raczej witamy ponownie na pokladzie
  15. Olga jak to czasem sie blokuje? U mnie po wlaczeniu zaplonu blokowalo skrzynie. i po prostu byla du.pa. A teraz smiga choć mam blad światel. Ale podejrzewam ze któraś zarówka padla po moich wczorajszych wyczynach/moze robić zwarcie. Ale juz mam zaróweczki to wymienie i zobacze jak sie sprawy mają.. [br]Dopisany: 13 Październik 2009, 16:25_________________________________________________ to super! wlasnie mialem pisac ze jak nie mozesz ruszyc to na wylaczonym zaplonie powinno sie dac przesunac dzwignie na N , odpalic a wtedy na D mozna wrzucic bo nie ma blokady. to tak dla potomnych ;] To wiem. Ale ja z N musialem na R dać bo inaczej nie dalbym rady wyjechać z parkingu firmowego. Probowalem z N dać na R ale tez byla du.pa[br]Dopisany: 13 Październik 2009, 16:26_________________________________________________Olga jesli czasem Ci sie blokuje to moze tez masz do wymiany ten pierd**** wlacznik stopu, albo po prostu nie zawsze styka. Jak zrobie fotostory to zobaczysz gdzie on jest. On jest wkladany na wcisk. Więc moze tak być ze niezawsze zalapie, moze u Ciebie jest jakos krzywo etc. BTW Jak sie Twoja skrzynia blokuje co robisz? Siadasz i placzesz??
  16. Zawsze marzylem o sesji fotograficznej na cmentarzu z trumną u boku
  17. Widze rozpoczyna sie pora sjesty..
  18. Na rower !!! Jak pomykałem kiedyś na wigry to opony były wielosezonowe PIXI kiedy to było.. Moi znajomi dla obniżenia kosztów kupują ćwieki i robią samoróbki.. :gwizdanie: Dla potwierdzenia mojego wczesniejszego posta, opona wykonana przez pewnie niektórym znaną firmę Nokian A teraz samoróbka
  19. PIXI zawsze sa opony z kolcami [br]Dopisany: 13 Październik 2009, 14:03_________________________________________________Ja nadal nie moge dojsc do siebie po 2 tyg L4 i mam niezle zaleglosci w robocie. Więc pewnie nie dojade dziś znow do promki.
  20. Szczerze ja chyba bardzo podobną tyle ze do promki to zawsze mi nie po drodze chyba ze wracam z biura z Mińska. PIXI teraz czekać az staniesz sie PINKI
  21. Pamiętaj o Tubrodymomenie [br]Dopisany: 13 Październik 2009, 13:41_________________________________________________ A ja blisko z domu.. Mnie to bez różnicy i tak przyjadę PIXI mi w sumie też. Bo do promki nie mialem tak daleko ze szmulek.
  22. bajk AndyN nie ma teraz czasu, musisz sie ustawić w kolejce. Rozumiesz.. Każdy chce bluecostam ale czasu nima..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.