Treść opublikowana przez MoorPH
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To moze jakiś konkursik zorganizujemy.. Kto rozpozna klubowicza..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Korzeń ma racje.. Od zwyklego smiertelnika liczą sobie zaje.biste sumy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie pier-dol. Z psem muszę wyjść... Chyba Ci współczuję.. [br]Dopisany: 14 Październik 2009, 11:47_________________________________________________ Jak mnie nie sciagna do pracy to pewnie ja.. Oczywiscie z aparatem bo pełno dupeczek bedzie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zmieniając temat.. Ładną pogodę mamy za oknem :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Stare ale ok
-
[B5 ADR] Zblokowana skrzynia automatyczna?? Winy - włącznik STOP
Jutro moze porobie zdjecia , to sie cos skonstruuje.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Te to sie chociaż ruchać potrafią - Eee.. tzn ruszać
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No w tym wypadku to chyba możnaby było powiedzieć, że zaskoczyła.. Co innego jak ich zaskakuje w Grudniu.. :gwizdanie: Nosfer od tygodnia trąbią gdzie tylko mozna ze w srode snieg bedzie zapier.dalał..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
W mińsku rano było lux. Teraz jest masakra... Dotarlem to 20 min temu wiec wiem cos na ten temat. A niestety musialem sie tu dotelepać astrą.. na szczescie ma zimówki.. jeszcze z zeszlego sezonu ale zimowki.. ;p[br]Dopisany: 14 Październik 2009, 10:07_________________________________________________http://www.tvn24.pl/-1,1623886,0,1,krajowa-19-rajd-pijanego-motorowerzysty,wiadomosc.html[br]Dopisany: 14 Październik 2009, 10:07_________________________________________________http://www.tvn24.pl/-1,1623872,0,1,zimowe-zalamanie-ludzie-bez-pradu--rozbite-auta,wiadomosc.html
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hey tak wogole. CZy ja juz mówilem ze nienawidze zimy? Jak dla mnie to moze sie ona juz skonczyć.. A ja jeszcze dziś w biurze w Mińsku - tylko w Leb sobie strzelić. Chyba będę musial się przeprosić z dobrą kurtką zimową, nie mowiąc juz o odstaniu swoich kilku chwil by opony zmienić. Czekam juz tylko na artykuły pt. " Zima zaskoczyła drogowców"
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
1:15 Ale ma laska ruchy :polew: Prawie kocie [br]Dopisany: 14 Październik 2009, 09:54_________________________________________________ Ach ten mały poziek :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja pier.dole z krzesla malo nie spadlem.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Co sie Raguś stalo ze takimi wielkimi walisz?- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Całe życie z Wariatami- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Siema stary PIXI - CYCU, albo raczej witamy ponownie na pokladzie- [B5 ADR] Zblokowana skrzynia automatyczna?? Winy - włącznik STOP
Olga jak to czasem sie blokuje? U mnie po wlaczeniu zaplonu blokowalo skrzynie. i po prostu byla du.pa. A teraz smiga choć mam blad światel. Ale podejrzewam ze któraś zarówka padla po moich wczorajszych wyczynach/moze robić zwarcie. Ale juz mam zaróweczki to wymienie i zobacze jak sie sprawy mają.. [br]Dopisany: 13 Październik 2009, 16:25_________________________________________________ to super! wlasnie mialem pisac ze jak nie mozesz ruszyc to na wylaczonym zaplonie powinno sie dac przesunac dzwignie na N , odpalic a wtedy na D mozna wrzucic bo nie ma blokady. to tak dla potomnych ;] To wiem. Ale ja z N musialem na R dać bo inaczej nie dalbym rady wyjechać z parkingu firmowego. Probowalem z N dać na R ale tez byla du.pa[br]Dopisany: 13 Październik 2009, 16:26_________________________________________________Olga jesli czasem Ci sie blokuje to moze tez masz do wymiany ten pierd**** wlacznik stopu, albo po prostu nie zawsze styka. Jak zrobie fotostory to zobaczysz gdzie on jest. On jest wkladany na wcisk. Więc moze tak być ze niezawsze zalapie, moze u Ciebie jest jakos krzywo etc. BTW Jak sie Twoja skrzynia blokuje co robisz? Siadasz i placzesz??- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zawsze marzylem o sesji fotograficznej na cmentarzu z trumną u boku- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:polew:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Widze rozpoczyna sie pora sjesty..- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Na rower !!! Jak pomykałem kiedyś na wigry to opony były wielosezonowe PIXI kiedy to było.. Moi znajomi dla obniżenia kosztów kupują ćwieki i robią samoróbki.. :gwizdanie: Dla potwierdzenia mojego wczesniejszego posta, opona wykonana przez pewnie niektórym znaną firmę Nokian A teraz samoróbka- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
PIXI zawsze sa opony z kolcami [br]Dopisany: 13 Październik 2009, 14:03_________________________________________________Ja nadal nie moge dojsc do siebie po 2 tyg L4 i mam niezle zaleglosci w robocie. Więc pewnie nie dojade dziś znow do promki.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Szczerze ja chyba bardzo podobną tyle ze do promki to zawsze mi nie po drodze chyba ze wracam z biura z Mińska. PIXI teraz czekać az staniesz sie PINKI- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pamiętaj o Tubrodymomenie [br]Dopisany: 13 Październik 2009, 13:41_________________________________________________ A ja blisko z domu.. Mnie to bez różnicy i tak przyjadę PIXI mi w sumie też. Bo do promki nie mialem tak daleko ze szmulek.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bajk AndyN nie ma teraz czasu, musisz sie ustawić w kolejce. Rozumiesz.. Każdy chce bluecostam ale czasu nima.. - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.