Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

teetime

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez teetime

  1. Hertz ma bardzo dobry stosunek cena/jakosc ale same z siebie nie sa dobrymi jakosciowo. Do aut sredniej klasy i dla ludzi lubiacych lomot to idealny wybor ale na jakosc w Hertz sie baardzo nie stawia. Za ta cene jesli chodzi o jakosc kupuje sie Vifa, Microprecision, Peerless itp. A glosniki mozna wlozyc 2 kolo siebie na dole drzwi, tylko trzeba pociac ladnie i pierscienie z MDFu porobic, odpowiednio wytlumic bo wtedy wiekrzy lomot jest. dodatkow tweeter mozna jeszcze w slupek wkompopnowac. po srodku 9jesli masz wzmacniacz 5 kanalowy) walnac glosnik centralny od Vifa. A jakie masz radyjko? W samochodzie to przod ma grac a z bagaznika ewentualnie ma dobijac sie basik. Z tylu powinno byc cokolwiek aby tylko pierdzaialo bo ty nie slyszysz tylu jesli odpowiednio ustawisz glosniki (Timming, crossover itp.). B.dobry przod, jakokolwiek tyl, dobry basik i b.dobry wzmacniacz. Oraz wyciszenia autka. I wiecej nie trzeba ladowac a jakosc/cena bedzie zachowana.
  2. Ile kosztuje zrobienie skladanych lusterek do B6??
  3. a u mnie nic nie chlupie :/ czy mam pelny czy dochodze do 0
  4. sql bedzdziesz na spociku 1.10 o 16? Liczymy na ciebie
  5. dzis do mojej furki zakupilem nowe oponki na zime GoodYear UltraGrip 7 205/55/16 94H xl Wygladaja super a jak trzymaja to sie okaze w zimie . Zalozylem je na moje stare fele (mozna je zobaczyc na fotkach moich w dziale newbie) seryjne. Napelniane oponki sa azotem wiec nie bedzie utraty cisnienia w zimie
  6. A wiec grozono mi ze jesli sie nie pochwale nowym nabytkiem to mam sie nie pojawiac na spociku, tak wiec... 18" OZ Antares 5x112
  7. ok dzieki. Wiem ze glupio zabrzmial ten post ale mialem na mysli co innego niz roznice miedzy sroba a nakretka (normalna)
  8. chodzilo mi o to ze nagetki moze sie wbijalo jakos na glowki seryjnych zrob czy jakos tak. Nie wiem bo do tej pory ten temat mnie nie interesowal. Sama roznice miedzy nakretka a sroba widze tylko nie wiedzialem na jakiej zasadzie ona w autach dziala czy sie ja nabija na glowke (na scisk) czy normalnie na srobe sie nakreca. No a sruba to sroba
  9. Tak jak w temacie. Oraz jak to sie ma w praktyce? co lepsze? jak sie to zaklada itp.? Czy moze lepiej i to i to? Pzdr
  10. Dopiero co ja sam zrobilem sobie chipa w moim autku Oczywiscie rowniez z pomoca CVT & Master's Tuning Autko za**** przzyspiesza i od 2000 ob. daje czadu. Jeszcze wykresow nie posiadam poniewaz nie mam jak sie udac jeszcze do w-wy na hamownie ale jak tylko to dam je na forum Jak na razie (podobno) minimum 160 KM
  11. teetime odpowiedział(a) na robertzmudzki temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    dzieki
  12. teetime odpowiedział(a) na robertzmudzki temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    a gdzie takie dostac mozna ? Sam takich poszukuje i ile takie cudo kosztuje?
  13. a znasz jakas firme w lbn ktora sie tym by zajela? AAA i gdzie jest jakis salon do chip tunningu? (rowniez w lbn)
  14. Witam W jakis sposob zabrac sie do zrobienia ksenonu ze zwyklych halogenow? Co kupic i ile to bedzie wynosilo wszystko? Pozdro
  15. eee bez czego? A jest wogole jakies menu?
  16. Witam Jestem nowy, i mam sproawdzone autko z Niemiec. Chcialbym sie dowiedziec czy istnieje mozliwosc zmiany jezyka z niem na polski i jak? oraz czy istnieje jakies menu w tym FIS'ie np. zeby wlaczaly sie same swiatla mijania, sygnal otwartych drzwi czy takie tam. Jak wogole wejsc do menu?? Prosze o informacje bo nikt nigdzie mi ich nie udzielil :/ Dzieki [ Komentarz dodany przez: zdeniu: 2006-08-20, 21:20 ] witam Cię kolego, zarejestrowałeś się na forum ale jakoś nie przedstawiłeś się jeszcze, tak więc zapraszam do działu Newbie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.