Treść opublikowana przez teetime
-
[B5 sedan] Jak zrobic dobre naglosnieni?
Hertz ma bardzo dobry stosunek cena/jakosc ale same z siebie nie sa dobrymi jakosciowo. Do aut sredniej klasy i dla ludzi lubiacych lomot to idealny wybor ale na jakosc w Hertz sie baardzo nie stawia. Za ta cene jesli chodzi o jakosc kupuje sie Vifa, Microprecision, Peerless itp. A glosniki mozna wlozyc 2 kolo siebie na dole drzwi, tylko trzeba pociac ladnie i pierscienie z MDFu porobic, odpowiednio wytlumic bo wtedy wiekrzy lomot jest. dodatkow tweeter mozna jeszcze w slupek wkompopnowac. po srodku 9jesli masz wzmacniacz 5 kanalowy) walnac glosnik centralny od Vifa. A jakie masz radyjko? W samochodzie to przod ma grac a z bagaznika ewentualnie ma dobijac sie basik. Z tylu powinno byc cokolwiek aby tylko pierdzaialo bo ty nie slyszysz tylu jesli odpowiednio ustawisz glosniki (Timming, crossover itp.). B.dobry przod, jakokolwiek tyl, dobry basik i b.dobry wzmacniacz. Oraz wyciszenia autka. I wiecej nie trzeba ladowac a jakosc/cena bedzie zachowana.
-
Lusterka elektrycznie skladane...B5
Ile kosztuje zrobienie skladanych lusterek do B6??
-
Słyszalne paliwo
a u mnie nic nie chlupie :/ czy mam pelny czy dochodze do 0
-
[RS4] Moja Czworka...
sql bedzdziesz na spociku 1.10 o 16? Liczymy na ciebie
-
Upgrade mojej niuni A4 :)
dzis do mojej furki zakupilem nowe oponki na zime GoodYear UltraGrip 7 205/55/16 94H xl Wygladaja super a jak trzymaja to sie okaze w zimie . Zalozylem je na moje stare fele (mozna je zobaczyc na fotkach moich w dziale newbie) seryjne. Napelniane oponki sa azotem wiec nie bedzie utraty cisnienia w zimie
-
Upgrade mojej niuni A4 :)
A wiec grozono mi ze jesli sie nie pochwale nowym nabytkiem to mam sie nie pojawiac na spociku, tak wiec... 18" OZ Antares 5x112
-
Czym sie roznia sroby od nakretek zabezpieczajacych na fele?
ok dzieki. Wiem ze glupio zabrzmial ten post ale mialem na mysli co innego niz roznice miedzy sroba a nakretka (normalna)
-
Czym sie roznia sroby od nakretek zabezpieczajacych na fele?
chodzilo mi o to ze nagetki moze sie wbijalo jakos na glowki seryjnych zrob czy jakos tak. Nie wiem bo do tej pory ten temat mnie nie interesowal. Sama roznice miedzy nakretka a sroba widze tylko nie wiedzialem na jakiej zasadzie ona w autach dziala czy sie ja nabija na glowke (na scisk) czy normalnie na srobe sie nakreca. No a sruba to sroba
-
Czym sie roznia sroby od nakretek zabezpieczajacych na fele?
Tak jak w temacie. Oraz jak to sie ma w praktyce? co lepsze? jak sie to zaklada itp.? Czy moze lepiej i to i to? Pzdr
-
Moc przybyła - powered by CTV Tuning i MT
Dopiero co ja sam zrobilem sobie chipa w moim autku Oczywiscie rowniez z pomoca CVT & Master's Tuning Autko za**** przzyspiesza i od 2000 ob. daje czadu. Jeszcze wykresow nie posiadam poniewaz nie mam jak sie udac jeszcze do w-wy na hamownie ale jak tylko to dam je na forum Jak na razie (podobno) minimum 160 KM
- moja a4
-
moja a4
a gdzie takie dostac mozna ? Sam takich poszukuje i ile takie cudo kosztuje?
-
jak zrobic xenon
thx
-
jak zrobic xenon
a znasz jakas firme w lbn ktora sie tym by zajela? AAA i gdzie jest jakis salon do chip tunningu? (rowniez w lbn)
-
jak zrobic xenon
Witam W jakis sposob zabrac sie do zrobienia ksenonu ze zwyklych halogenow? Co kupic i ile to bedzie wynosilo wszystko? Pozdro
-
Komputer - Audi A4 z 2001 TDI (FIS)
eee bez czego? A jest wogole jakies menu?
-
Komputer - Audi A4 z 2001 TDI (FIS)
Witam Jestem nowy, i mam sproawdzone autko z Niemiec. Chcialbym sie dowiedziec czy istnieje mozliwosc zmiany jezyka z niem na polski i jak? oraz czy istnieje jakies menu w tym FIS'ie np. zeby wlaczaly sie same swiatla mijania, sygnal otwartych drzwi czy takie tam. Jak wogole wejsc do menu?? Prosze o informacje bo nikt nigdzie mi ich nie udzielil :/ Dzieki [ Komentarz dodany przez: zdeniu: 2006-08-20, 21:20 ] witam Cię kolego, zarejestrowałeś się na forum ale jakoś nie przedstawiłeś się jeszcze, tak więc zapraszam do działu Newbie