-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hej chciałby wyrezać SDS u siebie w aucie czy byłoby ktos chętny do pomocy bo raczje sam sobie z tym nie poradzę
-
Speech Dialogue System SDS w RNS E
hej, chciałbym podziałać z tym modem tylko czy byłby ktoś chętny pomóc mi z tym modem w okolicy Warszawy
-
Lektor RNS-E
wielkie dzięki za pomoc znalazłem jeszcze temat o SDS i bede próbował wyrezać
-
Lektor RNS-E
hej, mam pytanie czy jest możliwość zmiany lektora niemieckiego na angielski w rns-e. Dokładnie chodzi mi o lektora przy wybieraniu nr za pomocą kierownicy.
-
3.0 tdi czy 1.9 tdi ?
No to musze się zastanowić bo na bank wyjdzie niezły wynik bomam świeżo wymienione wtryski wywalony dpf
-
Jakie macie spalanie w miescie ? 3.0 TDI QUATTRO
U mnie oszukuje jakieś 0,3-0,5l
-
Jakie macie spalanie w miescie ? 3.0 TDI QUATTRO
tylko ja zawsze licze spalanie z całego baku nie to co pokazuje komputer czyli ok 550 km
-
3.0 tdi czy 1.9 tdi ?
tak wymieniałem
-
3.0 tdi czy 1.9 tdi ?
mnie korci aby podjechac do mrmotors i podnieśc moc tylko boje się o skrzynie co ona na to i o ten wspaniały rozrzad czy wytrzyma. pewnie lepiej by było najpierw go wymienic a później działać
-
Jakie macie spalanie w miescie ? 3.0 TDI QUATTRO
Dokładnie ale średnio mi pali w mieście ok 9l a trasa trochę mniej
-
Jakie macie spalanie w miescie ? 3.0 TDI QUATTRO
ostatnio nudziło mi się jak wracałem z pracy chciałem zobaczyć czy uda mi sie zblizyc do 6l/100 poniżej fotka z wyniku www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c918ccbbd092da4f.html
-
3.0 tdi czy 1.9 tdi ?
No w 2l 240 KM to już można polatać, ale nigdy nie będzie mial kultury pracy jak w 3l
-
3.0 tdi czy 1.9 tdi ?
To ile wyszło po podniesieniu?
-
zwiększenie mocy
A jaka skrzynie masz? Automat/manuał
-
3.0 tdi czy 1.9 tdi ?
z ciekawości się podpytam ile miałeś w serii i po wirusie ile wyszło
Bartek_88
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta