Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bartek_88

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bartek_88

  1. hej chciałby wyrezać SDS u siebie w aucie czy byłoby ktos chętny do pomocy bo raczje sam sobie z tym nie poradzę
  2. hej, chciałbym podziałać z tym modem tylko czy byłby ktoś chętny pomóc mi z tym modem w okolicy Warszawy
  3. wielkie dzięki za pomoc znalazłem jeszcze temat o SDS i bede próbował wyrezać
  4. hej, mam pytanie czy jest możliwość zmiany lektora niemieckiego na angielski w rns-e. Dokładnie chodzi mi o lektora przy wybieraniu nr za pomocą kierownicy.
  5. Bartek_88 odpowiedział(a) na harry9448 temat w 3.0TDI
    No to musze się zastanowić bo na bank wyjdzie niezły wynik bomam świeżo wymienione wtryski wywalony dpf
  6. U mnie oszukuje jakieś 0,3-0,5l
  7. tylko ja zawsze licze spalanie z całego baku nie to co pokazuje komputer czyli ok 550 km
  8. Bartek_88 odpowiedział(a) na harry9448 temat w 3.0TDI
    tak wymieniałem
  9. Bartek_88 odpowiedział(a) na harry9448 temat w 3.0TDI
    mnie korci aby podjechac do mrmotors i podnieśc moc tylko boje się o skrzynie co ona na to i o ten wspaniały rozrzad czy wytrzyma. pewnie lepiej by było najpierw go wymienic a później działać
  10. Dokładnie ale średnio mi pali w mieście ok 9l a trasa trochę mniej
  11. ostatnio nudziło mi się jak wracałem z pracy chciałem zobaczyć czy uda mi sie zblizyc do 6l/100 poniżej fotka z wyniku www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c918ccbbd092da4f.html
  12. Bartek_88 odpowiedział(a) na harry9448 temat w 3.0TDI
    No w 2l 240 KM to już można polatać, ale nigdy nie będzie mial kultury pracy jak w 3l
  13. Bartek_88 odpowiedział(a) na harry9448 temat w 3.0TDI
    To ile wyszło po podniesieniu?
  14. Bartek_88 odpowiedział(a) na sowka998 temat w Audi A4 B6/B7
    A jaka skrzynie masz? Automat/manuał
  15. Bartek_88 odpowiedział(a) na harry9448 temat w 3.0TDI
    z ciekawości się podpytam ile miałeś w serii i po wirusie ile wyszło
  16. Bartek_88 odpowiedział(a) na tkm temat w 3.0TDI
    no czyli sie nie myliłem
  17. Bartek_88 odpowiedział(a) na harry9448 temat w 3.0TDI
    napewno jest wiekszy koszt utrzymania 3.0 niz 1,9 miałeb b6 i jest róznica ale spalenia wcale nie jest owiele wieksze w b6 wynosiło ok 7 l a w 3.0 wynosi 8,5 wiec róznica nie jest duża, ale jeśli chodzi o wymiany oleju filtrów jest troche wiecej ale panowie czy to robomy to co miesiąc? nie wiec moeim zdaniej wieksza frajda kultur pracy przemawia za 3.0.
  18. Bartek_88 odpowiedział(a) na tkm temat w 3.0TDI
    chyba sa takie same co w 3.0 ale nie jestem pewien
  19. Bartek_88 odpowiedział(a) na tkm temat w 3.0TDI
    oj chyba nie do ASB pasuja BA,BD,AB,AH,AA
  20. opisane rewelacyjnie jutro biorę się za demontarz
  21. jaki motur ? niestety tylko 2.0 143 KM ale w następnym tygodniu jedziemy zawirusować ją no słabo wyposażona tylko ze jest w pełnym s-line 2010 modelowo 2011 sportback. nie ma nawet pakietu oświetlenie. - lampy są pakiet oświetlenie - tylnie lampy od po liftowej - lusterka fotochrom
  22. w google szukałem info o aucie i trafiłem tutaj
  23. Bartek_88 odpowiedział(a) na peju temat w Audi A4 B7
    pozwolę sobie podpiąć się pod temat chciałbym wymienić halogeny na nowe tylko za cholerę nie wiem jak to wyjąć trzeba cały zderzak zdjąć czy da rade jakoś bez ściągania?
  24. ja oddawałem do chłopaków w Raszynie bardzo jestem zadowolony zapłaciłem 550 zł sciemniacze.pl
  25. potrzebuje pomocy bo kolega kupił a5, ale jest słabo wyposażona i pytanie do was kto w naszej okolicy mógłby pomoc przy modach.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.