Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

stanley

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez stanley

  1. piąta herbatka poszła i flakon pękł Na biednego nie trafiło, hipoteka sponsoruje carrington jak się mieszka ? PS. stanley rower jutro ? Jak? jak to w nowym domu... Zobaczysz już niedługo Pucek, już po wczasach?
  2. Pajda, zgadamy się z rana
  3. stanley odpowiedział(a) na blind0 temat w Audi A4 B5
    twardo jak nie wiem
  4. a ja dzisiaj herbatka z prądem( oczywiście pół na pół) + cytryna+ miód
  5. derby - piękny meczyk, oglądałem MU - WHU Ta drużyna w obronie to jakaś pomyłka, faul Rooneya na poziomie przedszkolnym - powinien odbyć karę na tym samym poziomie - może postawienie go do kąta na pół dnia coś by go nauczyło.... i to kapitan Przezcały mecz zastanawiałem się po co ściągali Falcao - mam nadzieję, że coach znajdzie mu odpowiednie miejsce na boisku bo gość ma możliwości grać na najwyższym poziomie. Za to przyjemnie ogląda się grę Di Marii - najlepszy transfer od czasu ściągnięcie RVP
  6. stanley odpowiedział(a) na blind0 temat w Audi A4 B5
    Kędzior w B5 miał TaTechnix - masakra
  7. stanley odpowiedział(a) na blind0 temat w Audi A4 B5
    W przypadku tego sedana i Fk całkiem fajnie - nie czuć było, że to gwint
  8. stanley odpowiedział(a) na blind0 temat w Audi A4 B5
    Jechałem ostatnio na FK z Keżorem - całkiem fajnie się na tym jeździ np w porównaniu do Ta Tachnix nawet się nie umywa
  9. jest moc
  10. jutro robisz? no co Ty
  11. stanley odpowiedział(a) na blind0 temat w Audi A4 B5
    Tak w formie żartu ( po przeczytaniu opinni z forum, co piszą ludzie po wrzuceniu większego koła) nie ma różnicy w komforcie między 15 a 16" nie ma między 16 a 17', nie ma między 17 a 18" między 18 a 19 też nie ma... wniosek taki, że między 15 a 19" nie ma różnicy
  12. stanley odpowiedział(a) na blind0 temat w Audi A4 B5
    Dobrze to wygląda, u mnie na 19" widok podobny, może jutro zapodam jakieś foto, bo przez te kilka miesięcy jest ciut niżej - czuję to przy wjeździe do garażu.... Tak poza tematem, ja zastanawiam się nad 20" na przyszły sezon
  13. psyt
  14. psyt i spać Pajda, fanty powinny być jutro
  15. jak to smakuje ?
  16. to psyt i spać
  17. dzięki za miłe spotkanko i kebaba
  18. KTO DZISIAJ BĘDZIE ??? Z UWAGI NA PIĘKNĄ POGODĘ PROPONUJĘ SPOTY PRZENIEŚĆ POD SCC ps. kebab za mną chodzi
  19. hehe
  20. B5 jest w cipke.... widzę, że pomalowali je na biało, bo ja mam taką tapetę
  21. psyt po piłeczce

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.