Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

stanley

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez stanley

  1. było grubo dziękuję wszystkim
  2. wychodzę z domu
  3. Miron, podobno po zjeździe z A4 na S1 może być korek po na S1 też jest od dzisiaj zwężka. Będziemy pytać na CB, ew mogę nas oprowadzić aby ominąć korki
  4. Jak ktoś chce, to może wskoczyć za Baśkę, zlot zapłacony
  5. Z uwagi na fakt iż jednak jadę sam: Ucho i Kędzisan wracają do naszego domku :wink:
  6. srutu tutu.... teraz to się już nie liczy, za późno wczoraj specjalnie bez nadgodzin w robocie byłem żeby auto umyć, a dziś wziąłem do pracy ojca furę co by swojego nie zbrudzić ale co z tego jak i tak jutro będzie lało jak dojedziesz do SK będzie po ptokach
  7. kto umyje ten pedał
  8. Ano kupiłem, narazie doprowadzam, dwa lata nic nie było robione, Chetnych na czereśnie szukam , jest w ciull a ja moge drzewo zarwać nie ma problemu, przyjedziemy na saksy
  9. tu jest mowa o mojej - sprzedana jestem tajemniczym kupującym, kupiona za wora
  10. można jechać przez Imielin -> Chełmek -> Zator https://maps.google.pl/maps?saddr=Saper%C3%B3w+%C5%9Al%C4%85skich,+Mys%C5%82owice&daddr=50.1437933,19.190032+to:50.0970469,19.2376056+to:zator&hl=pl&ie=UTF8&ll=50.120138,19.405975&spn=0.242145,0.672226&sll=50.064633,19.241524&sspn=0.121213,0.336113&geocode=FYE2_gIdb1skASnJCDCa9cQWRzEaeN5St8xuug%3BFTEi_QIdENEkASkHHZFKE8EWRzENgBQlB9tQpA%3BFZZr_AId5YolASn7fV8EIcAWRzGCvY9IN9E9cA%3BFbLh-gIdnpcoASk7frFydo0WRzGDNL0XS105dw&mra=dpe&mrsp=2&sz=12&via=1,2&t=m&z=11 No myślę, że będzie ok, ciekawe w jakim stanie są drogi, żeby coś się komuś nie urwało droga jest ok
  11. można jechać przez Imielin -> Chełmek -> Zator https://maps.google.pl/maps?saddr=Saper%C3%B3w+%C5%9Al%C4%85skich,+Mys%C5%82owice&daddr=50.1437933,19.190032+to:50.0970469,19.2376056+to:zator&hl=pl&ie=UTF8&ll=50.120138,19.405975&spn=0.242145,0.672226&sll=50.064633,19.241524&sspn=0.121213,0.336113&geocode=FYE2_gIdb1skASnJCDCa9cQWRzEaeN5St8xuug%3BFTEi_QIdENEkASkHHZFKE8EWRzENgBQlB9tQpA%3BFZZr_AId5YolASn7fV8EIcAWRzGCvY9IN9E9cA%3BFbLh-gIdnpcoASk7frFydo0WRzGDNL0XS105dw&mra=dpe&mrsp=2&sz=12&via=1,2&t=m&z=11
  12. http://katowice.gazeta.pl/katowice/1,35063,16047914,Ogromny_korek_na_autostradzie_A4__ZDJECIA_.html##TRNavSST
  13. godej bo ide spać różowe pokrowce ? napompałem koła azotem
  14. na starość mi bije
  15. Nowe wycieraczki? coś grubszego
  16. nowy mod na aucie
  17. Oglądałem wczoraj multiligę

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.