Treść opublikowana przez jaro86glogow
-
[B5 1Z] Wymiana rozrządu
Oto lista rzeczy do wymiany wraz z cenami u jednego kolegi z forum: -pasek rozrządu Conti 75zł -napinacz paska INA 100 zł -rolka prowadząca INA 65 zł -pompa wody SKF 170 zł, Ruville 125 zł (do wyboru- którą wybrać?) -pasek wielorowkowy Gates 38 zł -pasek klimy Gates 18 zł -napinacz paska wielorowkowego - Oryginał 330 zł -termostat Wahler 35 zł Czy jest cos jeszcze co powinienem wymienic??
-
[B5 1Z] Niepokojący dźwięk
Od jakiegoś czasu spod maski dochodzi niepokojący dzwięk coś jakby pisk jakiegoś łozyska. Co to moze być?? Czy mozliwe że pompa wody kończy swój żywot??
-
[B5 1Z] Wymiana rozrządu
Jestem przed wymianą rozrządu w mojej A4 i zastanawiam sie: 1.Czy elementy rozrządu są takie same w silnikach 1Z i AHU??(na allegro jest dużo zestawów do AHU) 2.Czy oprócz rolki napinacza i paska wymienić coś jeszcze?? 3.Czy 300zł za wymiane rozrządu i przy okazji termostatu to dużo??
-
[B5 1Z] Brak silniczka klapy centralnej!!
Odkreciłem schowek w celu wyciągniecia i naprawy silniczka sterującego klapą centralną i okazało sie że go nie ma Jestem troche zdesperowany bo nie wiem jaki numer ma ten silniczek i skąd mam go wziąć. Na allegro widziałem to jest kilka róznych a ja nie wiem jaki to ma być Orientuje sie ktoś może ile by mnie podliczyli w ASO gdybym im zostawił auto??
-
Nieszczelna klimatyzacja w Audi A4 B5
był dodany barwnik i sprawdzano pod Lampą UV i nic nie wykryto
-
Nieszczelna klimatyzacja w Audi A4 B5
Ponad miesiąc temu nabijałem klimatyzacje która pochodziła ok. 3-4 dni. Po powrocie do warsztatu sprawdzono mi nieszczelności i nic nie wykryto wiec nabili klime drugi raz i znów po kilku dniach wyparowała Pojechałem kolejny raz i dalej nie wykryto rzadnych nieszczelności i nabito raz jeszcze i powiedzieli mi że nieszczelna może być jakaś chłodniczka pod deską rozdzielczą ale tym sie nie zajmują oczywiście znów klima po kilku dniach przestała działać. Co o tym sądzicie??
-
[B5 1Z] Zablokowane klapy i brak nadmuchu
Witam!! Mam problem z nadmuchem powietrza oraz ogólnie całą klima 1.Jeśli chodzi o nadmuch to pewnie winny jest wentylator...który chciałem wyciągnąć ale niestety natrafiłem na jakiś wspornik - (chyba od poduszki - foto poniżej) który uniemożliwia wyjecie wentylatora i nie wiedziałem co dalej... 2.Mam zablokowane klapy (brak nadmuchu na nogi i na szybe) sprawdzałem kodami klimatronika i wyskoczyły mi błędy nr. 11.1 (G112) Potencjometr silnika klapy centralnej, ciągła przerwa 13.1 (G114) Potencjometr silnika klapy nogi/odszraniacz, ciągła przerwa 15.7 Klapa powietrza, czasem blokowana 18.1 Napięcie dmuchawy świeżego powietrza, ciągłe Kiedyś sprawdzałem błedy polskim VAG 4.9 PL i pamiętam że nie mogłem skasować tych błedów 3.Jeśli chodzi o klime to gdy ustawie temp. np na 18st(bez właczania przycisku klimy) to czuje że troche chłodzi ale jak załacze przycisk klimy to blokuje mi całkowicie dopływ powietrza i nic nie dmucha [br]Dopisany: 15 Lipiec 2009, 10:12_________________________________________________a wiec...problem z nadmuchem rozwiązany po zakupie na allegro nowego wentylatora (140zł) odkreciłem schowek i pomeczyłem sie troche z 4 śrubkami od wspornika poduszki aby wyciągnąć stary ale jakoś poszło. Po podłaczeniu nowego i przekreceniu zapłonu wreszcie dmucha Nastepnie miałem zamiar wyciągnąć silniczek sterujący klapą centralną wiec znów zanurkowałem pod deske i pojawił sie nowy problem bo okazało sie że kur.. silniczka nie ma a słyszałem że nowy jest dostepny tylko w ASO ma ktoś pojecie ile może kosztować??
-
[ALL] CHIP u DYNOSOFT podczas DYNODAY SZUKAM Chetnych z okolicy!!!
Przykro mi ale ze wzgledu na obecną sytuacje finansowa w jakiej się znalazłem ja też na razie musze wypaść z listy tak więc aktualna lista wyglada tak: 1. miro44 (Wrocław) 2. Let (Brzeg) 3. mireq (lubin) 4. ............... 5. ...............
-
[ALL] CHIP u DYNOSOFT podczas DYNODAY SZUKAM Chetnych z okolicy!!!
z tego co mi wiadomo to : *min 5 osób - cena 1100zł *min 10 osób - cena 1000zł a normalna cana to chyba 1400 tak wiec nie ma nia co czakać tylko sie wpisywać
-
[ALL] CHIP u DYNOSOFT podczas DYNODAY SZUKAM Chetnych z okolicy!!!
No to lecimy z listą 1. miro44 (Wrocław) 2. jaro86glogow 3. ................. 4. ................ 5. ...............
-
[ALL] CHIP u DYNOSOFT podczas DYNODAY SZUKAM Chetnych z okolicy!!!
przydałoby sie pare kucy wiecej tak wiec tez jestem chetny...aktualne jeszcze??
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich!! Mam na imie Jarek mam 22 lata i od kilku dni jestem posiadaczem A4 tdi 90KM 1995r. Pierwsze wrażenia jak najbardziej pozytywne. Pozdrawiam