
michallooo
Pasjonat-
Content Count
5 -
Joined
-
Last visited
Community Reputation
0About michallooo

Recent Profile Visitors
The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.
-
Trochę późno ale może komuś się przyda; Ożarków 36 koło Mężenina gość ma na imię Paweł tel; 500 125 079.
-
W listopadzie padła mi skrzynia CPC kupiłem ENN za 800 + 350 wymiana. Teraz naprawiam CPC, padł w niej synchronizator i zablokował wodzik, jeszcze nie wiem jakie będą koszty.W ENN po kilku tygodniach użytkowania zaczeły się problemy z 2 i 3 biegiem, wchodzą dość głęboko i z oporem a przy dużym mrozie jeszcze ze zgrzytem. Nie jestem z niej zadowolony dlatego dobrze zastanów się przed kupnem używanej skrzyni, każdy handlarz zapewnia że sprzedaje bardzo dobrą, sprawdzoną skrzynię, niestety tak nie jest.
-
troche nie ładnie zachwalać samego siebie......, Ja mam odmienne zdanie od poprzedników, nie radze zostawiać autka, chyba naprawde nie macie pojęcia gdzie swoją niunie naprawiać.
-
U mnie też mam ten sam problem z hamowaniem przy mokrej pogodzie, ostatnio zauważyłem, że nawet po umyciu samochodu pedał hamulca jest twardy i nie mam hamulców. Również mam problem z zatartym tylnym zaciskiem ale raczej nie może to być przyczyną w/w usterki.
-
[B5 ADR] Czy tłoczek tylnego hamulca ma jakąś dziurkę?
michallooo replied to golab24's topic in Brake system
U mnie kapie płyn z tylnego zacisku jak zaciągne hamulec ręczny,ścieka po wystającym łbie sruby na klucz 13, czy tak wymiana uszczelniaczy może utatować jeszcze zacisk. uzupełnij proszę profil pre_pl -
Ja w 1Z mam to samo tylko w zakresie obrotów 1800-2000 a u mnie nie ma koła dwumasowego, miałem nadzieje że to poduszki ale czytam wyżej i to nie to.
-
Umnie taka guma byla przecięta pod opaską i silnik byl słabszy i kopcił na czarno przy przyśpieszaniu założylem nową i wszystko wrocilo do normy.
-
Jestem szczęśliwym posiadaczem A4 1.9 TDI, 90 KM, srebrny metalik w sedanie od 10 miesięcy, już niepierwszej młodości ale jestem z niej bardzo zadowolony, pozdrawiam wszystkich właścicieli Audi. http://upload8.postimage.org/53280/Obraz115.jpg