-
Czy taki płyn do chłodnicy nadaje się do 1.8T ??
Ja bym go nie wlewał. Ja używam tylko oryginalnych płynów i części do mojej czerwonej rakiety to nie jest polonez..
-
[B6 1.9 TDI 2002] Demontaż schowka.
Jeśli chcesz wymontować schowek to nie zabierasz sie za te zawiasy, tylko musisz odkręcić śruby z dołu, w środku schowka w górnej części oraz musisz ściągnąć osłonę plastikową z boku gdy otworzysz drzwi bo tam są też... proste
-
[B5 2.6] Nie dzialajace kierunki,swiatla i klima
Współczuję ci ogromnie! Ale ja nie mogę czytać takich postów...
-
Skrzypiacy pedał sprzęgła
Witam!Mam problem ze skrzypiącym pedałem sprzęgła, tzn. w momencie wciśnięcia pedału w podłogę, mechanizm wydaje dziwny skrzypiący dzwięk, jakby jakaś sprężyna lub guma.. nie wiem. To samo się dzieje gdy go zwolnię. Rozebrałem tapicerkę pod nogami kierowcy ale nie mogę tego zlokalizować.Może macie jakieś pomysły?proszę o pomoc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na forum :biggrin:
-
[A4 1,8 T 96r] "falujace obroty"
Siemka. Ja mam podobny problem i tez nie wiem dokładnie o co chodzi. Miejmy nadzieje że to kwestie umycie przepustnicy...
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka! Jestem z Birmingham, środkowa Anglia. Moje piękne, czerwone Audi A4 mam od lutego.Jak na razie jestem z niego zadowolony choć nie powiem problemy się zdarzają . Pozdrowionka
Bart50
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta