-
[B5 AFN] Olej w zbiorniczku wyrównawczym.
Czy ewentualnie taka będzie odpowiednia http://www.czesci24.pl/szczegoly/443814/chlodnice_oleju
-
[B5 AFN] Olej w zbiorniczku wyrównawczym.
Jaki jest koszt owej chłodniczki?
-
[B5 AFN] Olej w zbiorniczku wyrównawczym.
Mam nadzieję że to będzie chłodniczka.Dzięki za pomoc.
-
[B5 AFN] Olej w zbiorniczku wyrównawczym.
Płyn chłodniczy wymieniany miesiąc temu.Wcześniej miałem problem z przymarznięciem pseudo płynu chłodniczego.Zrobiła się kaszka, ale przewody gumowe dało się zgniatać.Auto posiadam trzy miesiące.
-
[B5 AFN] Olej w zbiorniczku wyrównawczym.
Jaki mniej więcej może być koszt naparawy?
-
[B5 AFN] Olej w zbiorniczku wyrównawczym.
Uszczelka nie była wymieniana.Oleju jest około 0.5 do 1cm na powierzchni płynu w zbiorniczku.Miesiąc temu była wymiana oleju i filtra.
-
[B5 AFN] Olej w zbiorniczku wyrównawczym.
Brak śladów płynu chłodniczego na miarce oleju.
-
[ALL] Poranne odpalanie diesla
Witam u mnie rano było -30.Po dwukrotnym podgrzaniu świec moja b5 1.9tdi odpaliła,ale praca silnika byla nierówna po minucie auto zgasło.Ponowne próby uruchomienia kończą się niepowodzeniem i zapala się kontrolka od hamulca ręcznego.Byłbym wdzięczny za jakieś pomysły co to może być.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
[białystok] Witam wszystkich i pozdrawiam !!!
ceron
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta