Treść opublikowana przez koperek86
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
tylko gdzie hmmmm ma ktos jakis pomysł ??
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
hehe wiem wiem ... ale chciałem sie zapytac tutaj moze beda jacys chetni i am by sie dołaczyło
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
to moze sa jacys chetni z okolic londynu , spotkać sie moze w ten weekend w jakims fajnym miejscu
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
hehe było by fajnie
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
nie głupie ..... bardzo dobre miejsce
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
ja tez jestem za poczatkiem wrzesnia
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
ja jestem za pomysłem Huan -a
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
jestem za choc nie wiem czy bedzie nas taka sam iliosc jesli chodzi o taki spot na tor duzo osob poprostu powaraca o 20 do domów i bedzie koniec choc moze sie myle ja tak czy inaczej jestem chetny na każda impreze tak ze na mnie mozna liczyc
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
apropo tego spociku .... czy bedzie tez miejsce na grila mozliwosc zostania na noc zeby bylło morzna jakies piwko wypic i pogadac
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
moze wrocimy do tematu spotu trzeba cos zaczac kombinowac
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
nie denrwuje sie wcale mam ogromny dystans do siebie tak ,ze wiem ze to zarty
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
etronic dzieki .... ale chyba czas na zmiane koma bo dzwiek jest a obrazu brak juz wczesniej udało mi sie je przerobic i nie działały i mysłałem ze to wina programu no trudno
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
ma ktos przerobiony filmik Huana na koma w wersji 3gp ?? bo link ktory dodał rover nie działa
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
jak audi to innej jak a6 to nie kupie lubie przestrzen a przy moim wzroscie a4 troszke mała ( z calym szacunkiem dla posiadaczy a4) choc audi nies -a jest przesliczne [br]Dopisany: 14 Lipiec 2009, 00:58_________________________________________________ hehe napewno
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
hehe dzieki jakos sobie poradze .... ale powiem wam ze chciałem sprzedac swoje audi bo sie sypie ale po zlocie stwierdziłem ze chyba je naprawie i dalej bede uczestniczył w zlotach i na forach bo szkoda opuszczac taka wspaniała ekipe [br]Dopisany: 14 Lipiec 2009, 00:50_________________________________________________albo kupie nową ale zostane przy audi
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
ja sie deklaruje czy to bedzie 500 km czy 80 ... bede na 100% tylko im dalej tym wiecej oleju musze zabrac :/
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
jestem tylko ciekawy czy bedzie taka sama ilosc chetnych
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
o moj olej sie nie martwcie dam rade wezem duzo butle kastrola w bagaznik i wio ja tez sie pisze koniecznie na nastepny zlocik tylko u mnie lipa z weekendami bo pracuje ale jak cos to seek tak ze dam rade mam nadzieje ze skład bedzie podobny i ze bedzie tak samo miło
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
ja tez mam kilka dobrych fotek nie długo spadam do roboty ale jutro mam wolne to cos powklejam
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
nieeeeeeee odczepcie sie hehe nie no zartuje
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
noo troszke bierze ktos tam mi mowił o jakims produkcie do uszczelnienia jak to sie nazywało slide50 ??? dobrze pamietam
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
ja juz tez dotarłem .... i dzieki chłopaki za super imprezke było naprawde super zdiecia jutro bo dzisiaj nie mam siły To moje konto na NK zapraszam znajomych z klubu http://nasza-klasa.pl/profile/3598038
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
o widze ze wszyscy juz na nogach ja wale do tesco i jakies sniadanie trzeba zjesc bo kawał drogi przed nami
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
ok spoko kupie jedno wiecej
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
no to dobrze .... ja bede pewnie juz tam od 11 koczował hehe rano tylko zakupy i musze krzesełka kupic i oby pogoda dopisała