Treść opublikowana przez koperek86
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
hehehe no nie mam nadzieje ze bedzie fajnie
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
okkk Hotel zarezerwowany
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
ja w najgoryszm wypadku wyjade o 15 sorki ale do 14 robie posstaram sie bardzo załatwic wolne ale niestey to odemnie nie zalezy dzisiaj wypisałem aplikacje jutro max pojutrze bede wiedział czy mam wolne czy nie co do grila bez roznicy mi to moge dac kase na miesjcu i zrobimy zakupy co do miesjca spotkania z chłopakami z okolic londynu ustalimy cos to jest moje gg dajcie znac 4642507 [br]Dopisany: 17 Czerwiec 2009, 00:19_________________________________________________a i na klubie a6 znalazl sie jescze jeden chetny ale sie nie rejestrował tutaj ale wszytko mu wytłumacze
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
aa i moze załtwie sobie wolne na sobote tak ze bede mogł wyjechac o dowolnej godzienie bo inaczej bede wolny dopiero od 14
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
ja tez bede z kobitka[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2009, 00:01_________________________________________________hehehe 8 osob ?? spodziewałem sie wiecej ale bede napewno i liecze na miłe spotkanko
-
[ALL] Moja Niunka A6
tak jest to myslecinek
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
ja tez zostaje na noc i wolałbym gdzies blisko spania bo jak posiedzimy na grilu to piwko lub kilka jest obowazkowe tak ze informowac mnie prosze
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
aa jescze jedno ja 12 jestem do 14 w pracy ale od 15 moge juz byc gotowy mam nadzieje ze poczekacie na mnie [br]Dopisany: 16 Czerwiec 2009, 13:21_________________________________________________sorki 11stego jestem do 14 i na 15 moge byc gotowy .... a miesjce spotaknia moze jakies miejsce po drodze gdzie wszyscy sie spotakmy takie ktore bedzie mozna wbic w gps a nie szukac sie po autostradzie
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
hehehe zobaczymy .... a tak na powaznie ciesze sie ze sa chetni na ktorzy zostaja na noc trzeba ustalic gdzie sie spotykamy [br]Dopisany: 16 Czerwiec 2009, 13:14_________________________________________________aha i tez zabieram kobiete
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
hehe no było by fajnoo ....[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2009, 23:48_________________________________________________hehehe własnie sprawdzałem do punktu docelowego mam 345 km hehehe troszke jest tak , że dajcie znac ile osob bedzie jechało z okolic londynu zebysmy jechali razem i ile osob zostaje na noc prosił bym o jakas liste jezeli to nie problem [br]Dopisany: 16 Czerwiec 2009, 11:37_________________________________________________a mam jeszcze głupie pytanie czy Polski Ośrodek Katolicki jest dorym miesjce na spocik ??
-
[ALL] Moja Niunka A6
nie zostaje w UK szybki nie długo zrobie ale finse chwilowo zabraniaja
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
hehehe nie nooo cały szpan jechac konwojem jak najwiecej aut trzeba sie zabrac za polerke
-
[ALL] Moja Niunka A6
tak wiec pokaże moja nową audiczke , starą sprzedałem bo zaczeła sie sypac ale w nowej jestem zakochany jest kilka manakmetów ktore trzeba zrobić ale no niestety to uzywane auto .... troszke co ma : 1999 rok produkcji 2,4 automat 4 elektryczne szybki i lusterka klimatronik pełen fis 18 cali kołeczka gwintowane regulowane zawieszenie karbonowe wstawki lampy angel eyes Radio z dvd +wzamcniacz i sobwoofer
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
ja jestem za opcja zostania na noc ile osob zostaje ?? i czytałem o hotelu i nie wiem czy rezerwowac czy co wolałbym wiedziec ile nas bedzie bo jak cos to sobie wroce
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
no to jestem chetny
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
tez byłbym za .... jechał bym z slough okolice londynu tylko dajcie znac co i jak z tym spotem dokladnie bo jestem nowy a tu jest 18 stron i troszke jest tu pomieszane wszytsko troszke
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemanko wszytskim jestem posiadaczem audi a6 z 99 roku na dniach wstawie fotki mojej niuni