Treść opublikowana przez koperek86
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
marzy mi sie 2,7 biturboo w manulaku mmmmmmm
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
automat fajna rzecz w korkach itp ale ja lubie sobie pomachac i chyba wiecej juz nie kupie automatu ....
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
jest to tigra szwgra 1.6 ..... teraz mnie zostawia strasznie a jak miałem poprzednia a6 2,4 ale w manulau nie miał szans ..... a ma cały czas ta sama tigre ..... ale czy autmat moze az tak strasznioe tracic rozumiem troszke ale az tyle moze jest cos nie tak?? mam nadzieje ze jak jutro odbiore auto od mechanika ze zrobionym układem wydechowym bedzie troszke lepiej
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
po 5 milach nie ale muł straszny mam nadzieje ze jest to spowodowane rozwalonym układem wydechowym jutro juz bedzie zrobiony ale teraz jest strasznie
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
moja autko tez sie zbiera dopiero po 1/4 hehe (nie nawidze trego mojego automatu ) manual to manual a tak mnie to ostatnio tigra wziela wyprzedziłem ja dopiero jak juz nie mogła jechac wiecej niz 170 a ja moglem sporo wiecej :D
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
heheh bedzie miło jak ktos znajdzie cos odpowiedniego bo jak bedziemy sie scigac pod tesco to moga szybko niebiescy przyjaciele przyjechac .... No ale jak bedzie trzeba ..... :>
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
ja jestem chetny na kreske .... chcetnie poszaleje troszke
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
no własnie o to sie boje ..... wszytko tylko nie deszcz i bedzie ok
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
no fajnie by było jak by wpadło pare a3 i tt-ek ale i tak juz mamy dos dobra frekfęcje
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
a tak sobie pomyslałem teraz ,ze zadnej A3 i TTki nie bedzie a szkoda
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
ja tez bede cos koło 13 i tez posiedze i poczekam sobie
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
tłumaczyłem jej ze najwyzej gdzies wysiadzie my zawrucimy i przejedziemy pokoleji a ona bedzie krecic cos pomyslimy
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
hehehe ja bede miał kobitke w aucie tak ze wynajme ja bedzie pstrykac jakis filmik ustuka itp
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
mi tez zalezy zeby pojechac w konwoju i porobic jakies dore foty podrodze
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
mi w sobote pasuje jakakolwiek godzina dostosuje sie do reszty jak cos bede wczesniej na parkingu zjem cos i bede sobie czekał
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Koala tez zostaje na noc i tez bedzie na torze w niedziele[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2009, 23:41_________________________________________________aha bedzie z kolega ktory ma a4
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
no jasne ze to nie problem nie kojarze gdzie jest ten zjazd ale bede jechał mniejwiecj za haun -em mysle ze pewnie bedzie wiedział gdzie to ps trzeba zebrac do kupy ludzi z okolic londynu i zmowic sie dokładnie
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
no i kolejna osoba z klubu a6 ... zdeklarowała sie ze bedzie z żona "KOALA" Londyn
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
prosze o dopisanie RAFIK785 z Skelmersdale przyjedzie z dwoma kolegami czyli 3 samochody A6 dwóch jest jescze nie zarejestrowanych ale mysle ze po spocie szybko do nas dołacza
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
ja mam dzurawy tłumik wywalona poduszke i nie mam absu :/ ale jakos sie ograne na wyjazd ja zostaje na noc z tego co wiem jescze kilka osob ja juz hotel zarezerwoałem
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
nie głupi pomysł teraz mam tymbardziej motywacje do doprowadzenia mojej niuni do idelanego stanu do wyjazdu
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
hehe jasne ze tak tez jestem za
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
mi tez pasuje bedziemy wyjezdzac koło 10-11 bo nie wiadomo jak z korkami
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
ja czekam na ustalenie jakies godziny o ktorej bedziemy wyjezdzac i moze jakis harmonorgram co o ktorej gdzie ile czasu o ktorej sie gdzies przemieszczamy .... o ktorej na kokarty itp
-
[INNE] Alfa 166
miałem taka srebrną szlak ja trafił po 7 dniach boze ile ja na nie pieniedzy straciłem ale mam nadzieje ze z twoja bedzie wszystko ok