Treść opublikowana przez Magdalenah
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum Serce nie sługa ale w tym wypadku trzeba słuchać
-
Spociki Łódzkie
Siema Święta poświętowane jak zwykle za dużo żarcia teraz trzeba odpokutować i ciąże spożywcze zrzucić kiedy robimy spocik bo nam termin uciekł przez święta? może ta niedziela ? Woojas będzie ciężko akurat z tym modelem ....
-
Spociki Łódzkie
Wesołych i mokrego ) u mnie już wesoło podejrzewam że u Was również
-
Spociki Łódzkie
Seba jesteś mistrz ja w tym roku nie malowane bo nie było komu malować Wzajemnie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum studiuj bo jest co
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Spociki Łódzkie
Gdzie tam po prostu informuję że bardzo chętnie w rodzinie świętujemy Dyngusa
-
Spociki Łódzkie
Marcin jak zajrzysz rano to będzie mokry mam trzy wiadra i nie zawacham się użyć nie znam się jeszcze na tolerancji i zrozumieniu tutejszego żartu, więc ze względu na pewną nie wiedzieć czy do mnie wypowiedź nadmienię iż to żart Poproszę o porządnych facetów a nie odpady poprodukcyjne.....i te skarpety ....feeeeee
-
Spociki Łódzkie
O rany znowu te kiepskie tuningi ktoś wstawia Łodziaki Zdrowych i Wesołych Świąt spocik już jak wytrzeźwiejecie Czytam forum i nie wierzę co tu się wyprawia...niedługo człowiek będzie się bał coś wypić na zlocie użyć słowa na d...i normalnie klub elitarny się robi...kary chłosty , klęczenie na grochu itd. Idzie to wszystko niestety w złym kierunku. Dyscyplina dyscypliną ale to już przesada...smutne to bo oznacza zazwyczaj początek końca czegoś fajnego... potwierdzam gdybym nie BartS to swój automat miałam zamiar do ASO w Warszawie na serwis zabrać....tutaj chyba sami ludzie z łapanki na ulicy
-
Spociki Łódzkie
polecasz w ciemno czy byles na zabiegach ? pytam bo mam tam 3 min i mialem tez ulotke za szyba ale byla tak fatalna ze az wlazlem na ich strone która z reszta jest podobna do ulotki a Ty byś polecał ludzi w ciemno? To sobie odpowiedziałeś na pytanie.... A co do strony, ulotek to oni w detalingu (mają sprzęt i są po szkoleniach PDR) siedzą a nie w grafice, serwisach www itp pierdołach nie napisales ze ich polecasz czy ze sa zajebisci wkleiles po prostu link myslisz ze jakby nike audi czy jakakolwiek inna duza firma miala c**jowe strony i reklamy to ich produkty sprzedawalyby sie tak dobrze nawet z ich wiedza, doswiadczeniem i milionem szkolen ? stwierdzam tylko fakt ze dobra reklama poprawia wyniki sprzedazowe, chociaz w polszy niestety nadal jest teoria byle bylo bedzie dobrze coz zycie jakby co mam do sprzedania taki zestaw hał macz ?
-
Spociki Łódzkie
I bardzo dobrze ! trzymam kciuki trzeba spełniać marzenia junior musi mieć gdzie biegać, grzebać w piachu itd.
- Spociki Łódzkie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum