Treść opublikowana przez Magdalenah
-
Dziecięce foteliki do samochodów
Właśnie się przymierzam do zmiany fotelika na większy a w zasadzie dwóch, bo dowiedziałam się że takowy "poddupnik" jak to nazywacie w razie ostrego hamowania i wypadku zwyczajnie wysuwa się spod dziecka i w związku z tym zalecany nie jest. Mam dzieci teraz w wieku 5 i 10 lat ale to starsze jest niewysokie bo zaledwie 120. Przejrzałam testy fotelików i wybiore cos z tych modeli: Concord Lift Evo PT, CasualPlay Protector albo BESafe iZi UpX2. Czy ktoś z Was ma takie? nie widzę możliwości przymierzenia fotelika bez jego kupna więc może ktoś z Was używa takich w swoim aucie? Nie uśmiecha mi się latanie z trzema modelami od kasy do auta w celu przymierzenia Pozdro
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Ja jeżdżę na Mobilu Synt S Special V 5W-30. Jestem zadowolona i nie będę chyba eksperymentować.
-
DIAG-MECH
To dziękuję kolegom za te "anty reklamy". A teraz pytanie czy w Łodzi i okolicach jest w związku z tym jakiś spec od A4, który się sprawdził? Aha, dodam, że do automatycznej skrzyni Multironic nie znalazłam nikogo sensownego. Dżungla w tym temacie.
-
[Łódź] Dobry lakiernik.
Rafał, jak już wykonasz to co masz do zrobienia to napisz "recenzję", chętnie skorzystam jesli uda ci się to porządnie zrobić. Pozdro
-
[B6 BFC] Rozrząd 2.5 TDI (BFC) jaki zestaw polecacie
Dzięki Andy za linka.
-
[B6 BFC] Rozrząd 2.5 TDI (BFC) jaki zestaw polecacie
To mnie pocieszyłeś niech Cie...ostatnio robiłam rozrząd w Diesel Service w Łodzi, u Pana Sołtyszewskiego, blisko Castoramy. Zrobił super, fura fruwała jak trzeba, tylko ta cena.....
-
[B6 BFC] Rozrząd 2.5 TDI (BFC) jaki zestaw polecacie
Przymierzam się do kolejnej wymiany rozrządu w mojej A4 2,5 tdi, 2002 avant BFC. Przewaliłam sporo wątków na forum ale nie znalazłam nigdzie części jakie obejmuje taka wymiana, w moim aucie konkretnie. Ostatnim razem za nastawiacz kąta wtrysku i wymianę rozrządu zapłaciłam bagatela 6 tys. zł. Perspektywa powtórki mnie przeraża. Pan stwierdził, że kompletny rozrząd jest w moim aucie bardzo drogi i składa się z wielu części, ogólnie mogłam sobie kupić 1,9 a nie takiego "złoma" moge podac nr vin jesli jest potrzebny : WAUZZZ8E73A210169. Pozdrawiam
-
DIAG-MECH
DIAG-MECH za Waszą rekomendacją tutaj obdzwoniłam za sprawą wymiany oleju w skrzyni biegów. Pierwsze co usłyszałam to, że multitronica nie robią masakra. Po kilku telefonach Szef stwierdził, że to nie filozofia bo zadał sobie trud i dokopał się do dokumentacji jak to zrobić. Termin za 2 tygodnie, ceny nie znam do tej pory, bo miał zadzwonić
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
W takim razie korzystając z Waszych doświadczeń wymienię ten olej nie grzebiąc w skrzyni i filtr zostawię, aczkolwiek nie wiem czy to dobry pomysł bo auto ma spory przebieg a patrząc na to jak wyglądał i z czego się składał rozrząd śmiem twierdzić, że filtr który jest w skrzyni jest już leciwym staruszkiem. Pozdro
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Bart wracając do tematu- mam równieź wymienić filtr w moim multironicu, co to jest za filtr? Musi byc kosmicznie drogi skoro wymiana w ASO rośnie o 800 zł i zamyka sie razem z olejem w 2 tysiącach. Czy ktoś z was dysponuje jakąs instrukcją co do wymiany tego nieszczęsnego oleju ? Filtr żeby wymienić to podobno grubsza robota i nie dla zwykłego mechanika.
-
[B6 BFC] Dziwne kołysanie na boki przy dodawaniu gazu
Napewno nie automat Przejechałam dużo więcej i nic mną nie buja. Zmień mechanika czy cos. Skrzynia jest to kosztowna zabawa a nie sztuka wywalić kupę kasy prawda?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Zgłupiałam......wedle 1 wersu mam stosowac u siebie olej spełniający normy 505.00 lub 506.00....dziś dzwoniłam do ASO u mnie we wsi i kazali TYLKO i wyłącznie norma 507.00 czyli np Shell 5W30. To wkońcu co mam lać? Moje auto to 2002 rok a nie 2005 ? V6 i pompotwryskiwacze.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Hej witam w gronie uzytkowników Audi A4. Też posiadam takowe autko z 2002 r w wersji kombi ze wzgledu na rodzinke i bagaznik Mieszkam w Zgierzu. Pozdrawiam