Treść opublikowana przez Magdalenah
-
[B6 AWX] projekt S-Line 2010*PIMP MY RIDE*
Nigdy dość molestowania !! a chyba już trochę czekamy co?
-
[ALL B7] Multitronic + łopatki
z Q to mi się marzy Q7 ......ale cóż póki co to nadal będzie sfera marzeń.
-
Paliwo po pięć złotych!
- [ALL B7] Multitronic + łopatki
Budową się różni temat jest tu opisany na forum . Wrzuć w wyszukiwarkę, bo są nawet fotoski Ja swój automat kocham ale beczałam jak mi to cudo kupiono, bo wydawało mi się, że to straszne nie móc wajchować. Z perspektywy czasu zaś nie narzekam, nie muszę wajchować, po prostu wciskam gaz a jak się chce "poszaleć" można zawsze sobie przełączyć na manual.- Paliwo po pięć złotych!
zawsze można np wyedukować się w dziedzinie konopi indyjskich, czy tanich zamienników drugsów np.Wtedy i furmanke na lepsza możesz zmienić To taki żarcik na temat tej edukacji.- [B6 BFC] I oto właśnie ona. Odsłona piąta ;)
Bardzo fajna lampy świetnie wyglądają, mało już przypomina pierwotny stan jak u mnie . Szkoda, że ja nie umiem sobie nic zmodyfikować- [B6 AWX] projekt S-Line 2010*PIMP MY RIDE*
:> no ciekawi jesteśmy , oj ciekawi....- [B6 AWX] Moja nowa B6 srebrna w sedanie:))
fajna- Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Lukasz ja nie napisałam ze chce dwa w jednym ale juz sobie doczytam na stronce co pasuje.- [AWX] Mój zwyklak SPRZEDANY
Felgi piękne- Paliwo po pięć złotych!
Hehehe marudy, przecież to nasza kochana cecha narodowa a druga faktycznie - brak jaj, Grecy walczą o europejskie emerytury i drą się oflagowani na ulicach a u nas z ludzi się zdziera ale ludzie się oficjalnie nie drą.- [ALL B7] Multitronic + łopatki
Nie mam co prawda ale myślę, że bym nie korzystała, jak nie korzystam teraz z przełożenia na ręczną zmianę biegów. Odkąd mam moją A4 używałam tego może 2 razy? pozdro- [ALL B6] Nowy nabytek :) 1.8T estate plus nowe RS6
Hmm.....masz tipa? a nie multitronic? dziwne.....Jak 6 biegowa to raczej Multi i nie szarżuj nią z R na D i w pedał zresztą pewnie masz instrukcję jak się ze skrzynia automatyczną obchodzić, naprawa trochę droga. Kolorek soczysty Pozdro- [B6 AWX] Moja nowa B6 srebrna w sedanie:))
Fajna, środek jak u mnie , to samo wykończenie. Czym doprałeś tę tapicerkę? Też mam taką samą i planuje się za nią zabrać w jakiś ciepły dzień. Radyjko też wywaliłam seryjne, bo jeszcze kaset Niemiec słuchał Pozostał mi do wymiany przedni podłokietnik, bo plastik złamany i się nie zamyka.Historia serwisowa mojego auta też nie była mi znana wiadomo czemu. Autem jeździła babka na wysokich obcasach ( dziura po obcasie w dywaniku i ślady pazurów przy dźwigni zmiany biegów) i ktoś przyłożył jej w tył ( handlarz mało fachowo tylni zderzak zrobił). Nie było jakiś usterek poza tym, użytkuję sobie od ponad 2 lat i nie narzekam. Szkoda, że w mojej okolicy mało speców od Audi od A do Z. Pozdro i wstaw fotki jak zakończysz modyfikację.- Paliwo po pięć złotych!
Kolega ze Stanów, hamerykanin spytał mnie ile kosztuje paliwo u nas, to powiedziałam i osłupiał a następnie zapytał- why ?! i że co miałam nibyc powiedzieć? bo Polska to taki dziwny kraj, że u nasz szyby się nie walą ale paliwo drożeje a w USA nie- Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Lukasz a wiec do czyszczenia i zabezpieczenia alufelg Poczytam o usuwaniu tych rys, bo nie będę się powtarzać z pytaniami, najwyżej czysto technicznie jak to się robi, żeby nie przedobrzyć. Postaram się zrobić foto tych cudów które mam i ewentualnie doradzicie.Pozdrawiam- Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Tak się napatrzyłam na te wypolerowane cudo i mam za sobą wizytę w myjni, gdzie do tej pory bywałam stałą klientką. Niestety jakość ostatnich usług wygląda tak, że pod chałupą poprawiam po Panach notorycznie. Od czasu do czasu sama i tak ku uciesze mieszkańców pucuję sobie auto ( z komentarzami czy na myjnie nie mam), mój sąsiad który pucował ze mną swojego VW zaś był zdania, że nikt tego lepiej nie zrobi I tak sobie pucowaliśmy i gadaliśmy o głupotach. Teraz czas chyba powrócić do starych czasów choć samotnie, bo sąsiada już nie ma.... Potrzebuje coś fajnego do alusów i do tapicerki. Macie jak widzę doświadczenie w dobrych kosmetykach, to doradźcie coś. Poczytałam o tych rysach ale nie wiem czy dam rade, trochę ich mam, zwłaszcza na bocznych przednich drzwiach pasażera bo tam nasi rodacy walą wysiadając ze swoich aut, ostatnio mam jakiś piękny granat na pamiątkę. Zamieszczam foto mojej A4. Efekt lustra jest ...malina szkoda ze nie mam ciemnego lakieru- SPOTY RADOMSKIE
Dobra reklama Heyah pozdro A4- Spociki Łódzkie
Jak najbardziej, i nie będę się narzucać.Nie pierwszy raz czytam taki tekst i sorry ale na forum klubu to już przegięcie. Widać tu nie ma rodziny tylko są ważni i ważniejsi.- Spociki Łódzkie
Aktualny pod warunkiem ze nie masz EZG w rejestracji :gwizdanie:- Spociki Łódzkie
Nie zaśmiecaj forum swoimi fobiami na temat tablic rejestracyjnych. Nie wiedziałam ,że to jakiś postrach wspaniałych światowo jeżdżących łodzian? z tym też można polemizować, zwłaszcza że multum to napływowi łodzianie z okolicznych wsi. Tablica to za mało żeby kogoś oceniać.- Spociki Łódzkie
To nie dorzucaj ok?- Spociki Łódzkie
No to w tym momencie pod jedną krechą ustawiłeś wszystkie baby Czy się teraz zdenerwowałam? bynajmniej, bo tak samo lipnie jeżdżą niektórzy panowie, więc to nie zawartość testosteronu robi z nas dobrych kierowców. Bycie emerytem to też kwestia czasu....nic więcej.- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
:hi:ja się żegnam na dziś, do następnego, dobranoc - [ALL B7] Multitronic + łopatki