Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Magdalenah

Klubowicze
  • Dołączył

Treść opublikowana przez Magdalenah

  1. Nigdy dość molestowania !! a chyba już trochę czekamy co?
  2. z Q to mi się marzy Q7 ......ale cóż póki co to nadal będzie sfera marzeń.
  3. Budową się różni temat jest tu opisany na forum . Wrzuć w wyszukiwarkę, bo są nawet fotoski Ja swój automat kocham ale beczałam jak mi to cudo kupiono, bo wydawało mi się, że to straszne nie móc wajchować. Z perspektywy czasu zaś nie narzekam, nie muszę wajchować, po prostu wciskam gaz a jak się chce "poszaleć" można zawsze sobie przełączyć na manual.
  4. zawsze można np wyedukować się w dziedzinie konopi indyjskich, czy tanich zamienników drugsów np.Wtedy i furmanke na lepsza możesz zmienić To taki żarcik na temat tej edukacji.
  5. Bardzo fajna lampy świetnie wyglądają, mało już przypomina pierwotny stan jak u mnie . Szkoda, że ja nie umiem sobie nic zmodyfikować
  6. :> no ciekawi jesteśmy , oj ciekawi....
  7. Lukasz ja nie napisałam ze chce dwa w jednym ale juz sobie doczytam na stronce co pasuje.
  8. Felgi piękne
  9. Hehehe marudy, przecież to nasza kochana cecha narodowa a druga faktycznie - brak jaj, Grecy walczą o europejskie emerytury i drą się oflagowani na ulicach a u nas z ludzi się zdziera ale ludzie się oficjalnie nie drą.
  10. Nie mam co prawda ale myślę, że bym nie korzystała, jak nie korzystam teraz z przełożenia na ręczną zmianę biegów. Odkąd mam moją A4 używałam tego może 2 razy? pozdro
  11. Hmm.....masz tipa? a nie multitronic? dziwne.....Jak 6 biegowa to raczej Multi i nie szarżuj nią z R na D i w pedał zresztą pewnie masz instrukcję jak się ze skrzynia automatyczną obchodzić, naprawa trochę droga. Kolorek soczysty Pozdro
  12. Fajna, środek jak u mnie , to samo wykończenie. Czym doprałeś tę tapicerkę? Też mam taką samą i planuje się za nią zabrać w jakiś ciepły dzień. Radyjko też wywaliłam seryjne, bo jeszcze kaset Niemiec słuchał Pozostał mi do wymiany przedni podłokietnik, bo plastik złamany i się nie zamyka.Historia serwisowa mojego auta też nie była mi znana wiadomo czemu. Autem jeździła babka na wysokich obcasach ( dziura po obcasie w dywaniku i ślady pazurów przy dźwigni zmiany biegów) i ktoś przyłożył jej w tył ( handlarz mało fachowo tylni zderzak zrobił). Nie było jakiś usterek poza tym, użytkuję sobie od ponad 2 lat i nie narzekam. Szkoda, że w mojej okolicy mało speców od Audi od A do Z. Pozdro i wstaw fotki jak zakończysz modyfikację.
  13. Kolega ze Stanów, hamerykanin spytał mnie ile kosztuje paliwo u nas, to powiedziałam i osłupiał a następnie zapytał- why ?! i że co miałam nibyc powiedzieć? bo Polska to taki dziwny kraj, że u nasz szyby się nie walą ale paliwo drożeje a w USA nie
  14. Lukasz a wiec do czyszczenia i zabezpieczenia alufelg Poczytam o usuwaniu tych rys, bo nie będę się powtarzać z pytaniami, najwyżej czysto technicznie jak to się robi, żeby nie przedobrzyć. Postaram się zrobić foto tych cudów które mam i ewentualnie doradzicie.Pozdrawiam
  15. Tak się napatrzyłam na te wypolerowane cudo i mam za sobą wizytę w myjni, gdzie do tej pory bywałam stałą klientką. Niestety jakość ostatnich usług wygląda tak, że pod chałupą poprawiam po Panach notorycznie. Od czasu do czasu sama i tak ku uciesze mieszkańców pucuję sobie auto ( z komentarzami czy na myjnie nie mam), mój sąsiad który pucował ze mną swojego VW zaś był zdania, że nikt tego lepiej nie zrobi I tak sobie pucowaliśmy i gadaliśmy o głupotach. Teraz czas chyba powrócić do starych czasów choć samotnie, bo sąsiada już nie ma.... Potrzebuje coś fajnego do alusów i do tapicerki. Macie jak widzę doświadczenie w dobrych kosmetykach, to doradźcie coś. Poczytałam o tych rysach ale nie wiem czy dam rade, trochę ich mam, zwłaszcza na bocznych przednich drzwiach pasażera bo tam nasi rodacy walą wysiadając ze swoich aut, ostatnio mam jakiś piękny granat na pamiątkę. Zamieszczam foto mojej A4. Efekt lustra jest ...malina szkoda ze nie mam ciemnego lakieru
  16. Magdalenah odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Dobra reklama Heyah pozdro A4
  17. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Jak najbardziej, i nie będę się narzucać.Nie pierwszy raz czytam taki tekst i sorry ale na forum klubu to już przegięcie. Widać tu nie ma rodziny tylko są ważni i ważniejsi.
  18. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Aktualny pod warunkiem ze nie masz EZG w rejestracji :gwizdanie:
  19. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Nie zaśmiecaj forum swoimi fobiami na temat tablic rejestracyjnych. Nie wiedziałam ,że to jakiś postrach wspaniałych światowo jeżdżących łodzian? z tym też można polemizować, zwłaszcza że multum to napływowi łodzianie z okolicznych wsi. Tablica to za mało żeby kogoś oceniać.
  20. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    To nie dorzucaj ok?
  21. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No to w tym momencie pod jedną krechą ustawiłeś wszystkie baby Czy się teraz zdenerwowałam? bynajmniej, bo tak samo lipnie jeżdżą niektórzy panowie, więc to nie zawartość testosteronu robi z nas dobrych kierowców. Bycie emerytem to też kwestia czasu....nic więcej.
  22. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    dobra
  23. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :hi:ja się żegnam na dziś, do następnego, dobranoc

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.