Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Magdalenah

Klubowicze
  • Dołączył

Treść opublikowana przez Magdalenah

  1. U mnie działo się podobnie ale wymiana oleju zakończyła ten problem. Nie wiem kiedy wymieniałeś swój. Co do sprzęgła to wiadomo,że się zużywa. Sterownik mówisz że masz nowy. Pozostaje więc kwestia oleju bądź sprzęgła, bo chyba też masz 6 lamelowe. Jak ja A te 6 lamelowei wysiadają. Można było je kiedyś zmodyfikować na 7 u Sopy, ale nie dane mi było. Już tego nie robią.Byłeś Sopy więc chyba trzeba tam wrócić i po prostu zajrzeć. W necie to ciężko diagnozować.
  2. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  3. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  4. No to nieźle..... Tak czy siak do tego Pana bym podjechała, zobaczyć jak zareaguje i dała do zrozumienia, że sprawy tak nie zostawię. Ciekawe który to nasz komisik tak pogrywa z ludźmi. Jak się Panem zainteresuje skarbówka to będzie źle. Metoda na "Ukraińca" chyba szybsza niż Sąd.
  5. No fotoski są klasa Powiedzcie mi tylko jedno.....jak się mają te Wasze wiruski do żywotności silnika? Nie jest to moc fabryczna tylko małe oszustwo jakby nie było. Chciałabym moje zmienić na nowsze ale już nie golasa. Co do ceny zawsze się cosik urwie?
  6. ale nie powiem czasem jest niezły ubaw ,widząc w lusterku jak tam sie gość spina siedzi na zderzaku naciska , prawie w d..... wjedzie , a ja wtedy lubię takiemu kozakowi porobić nadzieje do chwili az na prawdę odkręcę i zniknę z horyzontu na 10 min.A najciekawsze jest to ze dziewięć na dziesięciu takich magików na pierwszych światłach kiedy staj obok zawsze patrzą w druga strone lub ustawiają radio A jak baba w aucie ? to jest dopiero napięcie......żeby tak jej się koło urwało... ... ja jej pokaże . .. no i nie powiem wtedy czasem diabeł zwycięża i jadę na duży mandat. Potem sobie tłumaczę, że źle robisz kobieto, dzieci masz itd. Chyba kupię malucha jak mi to nie przejdzie......
  7. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Koleżanka sobie czyta o spotach i na razie spoty zrobiła z dwoma kolegami klubowymi jeden zaowocował fajnymi felami. Jak na razie wystarczy.
  8. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Dobre w pierwszym poście jest- czyli w niedalekiej przyszłości. Reszta to luźne refleksje życiowe kolegów.
  9. Ślicznie wypolerowane autko. Kolor super
  10. Jak wrócisz na stałe do pl to kiera przejdzie na drugą stronę Wrócić czy nie wrócić......oto jest pytanie
  11. Ach takie wrażenia są bezcenne co ? człowiek czuje się dowartościowany, że pomimo nie nowej budy daje rade. a tam zaraz dowartościowany. wręcz przeciwnie - byłem nieco zaskczony, że teoretycznie mocniejsze auto nie bylo w stanie mnie objechać, tymbardziej, iż krążą opinie, że 3.0 TFSI jest bardzo udanym silnikiem No cóż to pozostaje myśleć, że mu się nie chciało depnąć
  12. Tylko zimny Lech .
  13. Dokładnie, paruje przy zbyt dużej różnicy temperatur . Też tak mam. Wystarczy dopasować temperaturę.
  14. Ach takie wrażenia są bezcenne co ? człowiek czuje się dowartościowany, że pomimo nie nowej budy daje rade.
  15. ale nie trzeba być klubowiczem zeby mieć naklejke , mi sie wydaje ze troche głupio miec ramke kupa.eu a naklejke A4-klub.pl , zwłaszcza ze oba kluby nie palaja do sibie miłością :gwizdanie: No już się wystraszyłam, że mam naklejkę zdjąć EOT
  16. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    u mnie również
  17. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    i zmartwychwstałeś......tak, gdzieś już o tym czytałam.....
  18. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  19. No tanio nie jest Trzeba pomyśleć o zakupach na raty Albo kompletowaniu cyklicznie.
  20. Rozumiem twój ból.......... też go mam Ja w tym roku, też na trasie nad morze widziałam parę klubowych autek
  21. A tam co tu porównywać. Jakbym miała pieniądze na takiego mercedesa to kupiłabym....... Audi :>
  22. To sprawdźcie jak ja tam zawsze kolegów w Audi podpuszczam na trasie oczywiście, po mieście nie ma nawet jak, bo od świateł do świateł takie odległości, że nie da rady, no i względy bezpieczeństwa. Wracając zaś z pobytu nad morzem, troszkę z jednym Panem wypróbowaliśmy autka. Przez kilka godzin trasy do centrum. Fajnie było
  23. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Raju......mam nadzieje że ja na starość nie będę w takich brała udziału......... Bry

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.