Treść opublikowana przez Magdalenah
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
Jam Sebastian..... http://demotywatory.pl/1308/jan-sebastian-bach[br]Dopisany: 10 Wrzesień 2010, 11:01_________________________________________________ :polew: :polew: http://demotywatory.pl/119364/Sprobuj-Magda- Spociki Łódzkie
specjalnie dla kolegi.... http://demotywatory.pl/34695/Listonosz- Spociki Łódzkie
http://demotywatory.pl/29059/Adrenalina :decayed:- Spociki Łódzkie
A kto je to? listonosz i jego piękniejsza połówka i Bart A gdzie je niejaka ADRENALINA ?- Spociki Łódzkie
:polew: :polew: :polew: To sie nadaje na donos do Prezesa hyhy- Spociki Łódzkie
A kto je to?- Spociki Łódzkie
No chociaż forum, bo na ulicy to tego ciepła i zrozumienia jak na lekarstwo .- Spociki Łódzkie
Powitać Gospodarza , życzę udanego dzionka i zarazem weekendu. Mnie czeka kolejna wizyta u Idczaka bo k* zapomnieli sprawdzić czy wstawiona szyba będzie się otwierać.I się oczywiście nie otwiera Nie ma to jak "profesjonalizm".- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
i jeszcze dodal ze tu sie robi mydlo Taaa Dove sie robi, najlepsze- Spociki Łódzkie
dzięki prezydentowi łodzi tak jest :gwizdanie: Byłemu czy obecnemu ? hyhy- Spociki Łódzkie
No a czy to nie racja? W Łodzi 3 kultury co najmniej, żydowska tyż. Ale żeby zaraz tak generalizować że wszyscy? Fe- Spociki Łódzkie
a za co siedziałaś w tej Szwajcarii ? :gwizdanie:- Spociki Łódzkie
Matko to my taką opinie mamy? Misiek masz ordera, że zwalczyłeś a w zasadzie "obaliłeś" ten mit.- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
i co rechoczesz jak sam nie byłeś ?- Spociki Łódzkie
Niektórzy byli po prostu "zmęczeni" :> Zdjęcia fajne szkoda, że nie wiem gdzie Adrenalina..... jakieś podpisy by się zdały.- Spociki Łódzkie
to ty Klysiu w photoshopie dawno nie działałeś heheh[br]Dopisany: 02 Wrzesień 2010, 14:24_________________________________________________Dobra, starczy tego lania wody, do zoba! życzę udanej zabawy i nie wsiadania do fury po spożyciu- [ALL B6] A4 by Cypis cz.2 xD
Fajny furacz i dlaczego nie miałby byc nadzywczajny? Witaj w gronie B6- Spociki Łódzkie
W dobie cyfrówek i photoshopa nie masz co się martwić, nawet jak coś ci pęknie to da się potem ten fakt ukryć :>- Spociki Łódzkie
A co? źle wychodzisz na fotografiach ? hehehe- Nasza Klasa - profil klubu
dokladnie, FB schodzi na psy dlaczego tak sądzisz? Jedno i drugie to lipka A tam.....ja wole FB codziennie pozaglądam do Audi, nowe A7 robi wrażenie.- Spociki Łódzkie
jak tam ? flaszki w skrzynki spakowane? Dziś spotkałam kierowniczkę w granatowym B6 z ramkami klubowymi ale jak jej pomachałam to zaczęła nerwowo sprawdzać czy ma światła zapalone Ja swoje zainstaluje w weekend...chyba...Proszę fotoski porobić i wstawić jak wrócicie- [ALL B8] Łaciata
Faaajna - Spociki Łódzkie