Treść opublikowana przez Magdalenah
-
Spociki Łódzkie
spox robisz sobie zdjecia ?? na nasza klase czy fb ?? E teraz to na Edarling hehe[br]Dopisany: 10 Wrzesień 2010, 15:45_________________________________________________ Pozdrowienia od PAscala :>
-
Spociki Łódzkie
:> to miłego Panowie i Panie
-
Spociki Łódzkie
No to będzie dobrze oblana chałupa !! zarówno w środku jak i na zewnątrz hehe w srodku to raczej by szczęśliwi nie byli w środku będą zalani / rozumiesz- alkohol/ a na zewnątrz oblani mogą zostać / rozumiesz- deszcz itd/
-
Spociki Łódzkie
No to będzie dobrze oblana chałupa !! zarówno w środku jak i na zewnątrz
-
Spociki Łódzkie
serducho ci stanie Stanie? chyba zacznie zapierdzielać już opanowałaś sytuację ? Już weekend w powietrzu czuć ......i ma być ładna pogoda :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
serducho ci stanie Stanie? chyba zacznie zapierdzielać
-
Spociki Łódzkie
ja się żegnam, bo już nie ogarniam kilku okien na raz i zamiast urlopu jeszcze wstawię co innego i co bedzie? Miłego weekenda i proszę nie róbcie pleneru na CMENTARZU !! mam brzydkie skojarzenia
-
Spociki Łódzkie
Dawid tez podgląda
-
Spociki Łódzkie
oo Dawid np. sie nie pytał a wlazł :>
-
Spociki Łódzkie
moje jest w profilu cały czas , wystarczy tylko nacisnąć linka mam tak bezkarnie na Ciebie wejść? hmm.....tak dosłownie? nie wiem czy bym poźniej powstała po wejściu heheh
-
Spociki Łódzkie
moje jest w profilu cały czas , wystarczy tylko nacisnąć linka
-
Spociki Łódzkie
:> tak myślałam miło mi Magda od Pascala heheh[br]Dopisany: 10 Wrzesień 2010, 13:11_________________________________________________ oraz bohater nielegalnych wyścigów...... Misiek w tle
-
Spociki Łódzkie
:polew: :polew:[br]Dopisany: 10 Wrzesień 2010, 12:56_________________________________________________jak Basia sie zgodzi to wam pokaze kogos kto mogly by byc takim zboczenem i wcale nie stawial bym i wy pewnie tez oporow to wrzucaj ---- ale możesz wrzucić jakąś fajną fotkę jak masz, co się Magdziulka nie męczy ale tylko taką poniżej 1 promila heheh
-
Spociki Łódzkie
Jak się wpisze w google - opinie o ślązakach - mozna znaleźc taką Haniczka (07.09.13 00:37): wszyscy ślązacy, jakich z zyciu spotkalam (a bylo ich wielu z racji moich kilku przeprowadzek ) to byli oblesni zboczency, czestokroc tez niestroniacy od narkotykow.. wmawialam sobie,ze mam pecha, i nie wolno generalizowac, az w koncu poznalam chlopaka z Rudy Ślaskiej, naprawde inteligentnego, dobrego czlowieka, zaprzyjaznilismy sie ale po paru miesiacach zabrala go policja..coz, nie byl wiec wyjatkiem:/ tak wiec mimo dobrych checi, na dzien dzisiejszy niestety, ale mam zle zdanie o ślazakach. bueheh czyli nie tylko my mamy przefajdane
-
Spociki Łódzkie
tja, ogłądałam :>[br]Dopisany: 10 Wrzesień 2010, 12:48_________________________________________________ buehehe a ja tak subtelnie się starałam
-
Spociki Łódzkie
A w Łodzi Żydy, mydło i abstynenty hehehe
-
Spociki Łódzkie
hehe no sie bawia http://picasaweb.google.pl/117064727673485190313/IIUrodzinySpotowSlaskich#5484916900962023714 Kolega sie zachwiał a Ty juz jakieś podteksty
-
Spociki Łódzkie
http://picasaweb.google.pl/117064727673485190313/IIUrodzinySpotowSlaskich#5484914060853543858 :decayed: głodnam
-
Spociki Łódzkie
na śląskich to się bawią http://picasaweb.google.pl/117064727673485190313/IIUrodzinySpotowSlaskich#5484916761353993698
-
Spociki Łódzkie
No tak....adrenaline to można poczuć ale zobaczyć....ciężko
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
Aj tam ja o Adrenaline pytam [br]Dopisany: 10 Wrzesień 2010, 12:24_________________________________________________ A Misiek bohaterem na wp hehe- Spociki Łódzkie
Czy to będzie blond?- Spociki Łódzkie
czyli Magdy też nikt jeszcze nie widział Nie no nie jest tak źle, z Miśkiem Zygmuntem mieliśmy spota pod przedszkolem- Spociki Łódzkie
Oglądałam zdjęciunia ze spota drogą dedukcji sama dojdę... - Spociki Łódzkie