Treść opublikowana przez Magdalenah
-
Spociki Łódzkie
: mamy piątek .....
-
Spociki Łódzkie
patrzę na te zdjęcia i ewidentnie wam Be Siódemki brakuje! ewidentnie! a żebyś wiedział jak nam B8 brakuje....ach...... ;( strasznie
-
Spociki Łódzkie
ale tu spamerstwo sie dzieje :gwizdanie: a jakie podteksty :gwizdanie: tylko czekać jak zobaczymy wielki palec Prezesa
-
[ALL] Dobry zakład "Klimatyzacje" w okolicy
Ja swoją klimatyzację serwisuje tu - http://katalog.pf.pl/%C5%81%C3%B3d%C5%BA/Grapow-Micha%C5%82-Grapow-F4421351G0B6816-m19.html jest ok
-
Spociki Łódzkie
link tylko widać
-
Spociki Łódzkie
no działa nie widać? ja widzę
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
juz mowie ...http://picasaweb.google.pl/MagHajduk/A4#5519285558228096802
-
Spociki Łódzkie
poprosze ok chciałam te pikne foto adrenaliny walnać w profilu ale nie włazi. Za duże czy co?
-
Spociki Łódzkie
Faajne fotki Adrenalinko musze moje przesłać jak załaduje z aparatu, tylko komu ?
-
Spociki Łódzkie
hmmm ok zaraz cos splodze [br]Dopisany: 21 Wrzesień 2010, 09:47_________________________________________________ to tak na szybko Dobre i gotowe do ogłoszenia o sprzedaży heheh
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
jak będzie na shell to chętna jestem
-
Spotkania na drodze
no i masz na a tak chcialem po cichutku do pracy dojechac ale srebrna to nie jest tylko niebieska w stolycy nie ma nic po cichutku Widzę, że w Wawie jest więcej łodziaków.... I nic się nie odzywają??? Magdalenah i rkwon jeździcie na tutejsze spoty? Nie, póki co staramy się robić frekwencje na łódzkich Ale latamy na stolicę, ja np. do rodzinki i na lotnisko czasem. Pozdro
-
Spociki Łódzkie
:good: super , dzięki
-
Spociki Łódzkie
Też bym poszla ale kanapa zajęta. ja kanapę mam dużą, ale meczyk leci ja w jednym tv siatka a w drugim shrek
-
Spociki Łódzkie
Też bym poszla ale kanapa zajęta.
-
Spociki Łódzkie
Dobra, moja 3 to juz dziatwa, plus wasze i juz mamy grupkę.Ciocia dojedzie tramwajem Manufakturowym
-
Spociki Łódzkie
true oj tam 10 to przyzwoita pora, myslałam ze np o 6 :00 heheh
-
Spociki Łódzkie
mozna powiedz gdzie wysiadasz Będziesz ciocia? no weź się.... ;( [br]Dopisany: 17 Wrzesień 2010, 20:05_________________________________________________a można przyjechać tramwajem?
-
Spociki Łódzkie
Będziesz ciocia? no weź się.... ;(
-
Spociki Łódzkie
Madzia ja już też się wspomagam, a jutro ok. 13.00 w bliżej nie określonym miejscu puki co mam tel do ciebie więc dam ci troszkę wcześniej znać Dobra to ładuję baterię do aparatu. :oklaski: " klaszcze i mlaszcze to się u Rubika" to tak na dzisiejszy dzień cytatów hehehehe
-
Spociki Łódzkie
Madzia ja już też się wspomagam, a jutro ok. 13.00 w bliżej nie określonym miejscu puki co mam tel do ciebie więc dam ci troszkę wcześniej znać Dobra to ładuję baterię do aparatu.
-
Spociki Łódzkie
co za spamerzy.......jak nic nie wiedziałam tak nic nie wiem jak coś ustalicie to poproszę MISIE o message. Ide się wspomóc % w tym radosnym dniu i chwili, jaką jest piątkowy wieczór.
-
Spociki Łódzkie
i już po deszczu