Treść opublikowana przez Magdalenah
-
[B7 BRE] Olej skrzyni biegów - automat
Dobrze mówi
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
A czyli taki samozapłon się robi? Jak się spije i góra nie wyjdzie to leci dołem i od razu chłopak płonie? Ach ta dzisiejsza młodzież
-
Spociki Łódzkie
Trzeba było przyjść na spot i oglądać komisyjnie.
-
Spociki Łódzkie
Do mojego, litr to jest za mało. Zresztą jeszcze czas
-
Spociki Łódzkie
To żebyście aby rozrządy kompletne mieli, a nie tylko byli kompletnie zalani
-
Spociki Łódzkie
Bo w 1.6 nie trzeba, tak? Dobrze kojarzę? w 2,5 też trzeba widok niezapomniany. Dobry poza tym
-
Spociki Łódzkie
I staramy się tę kolebkę obalić. :gwizdanie:
-
Tragedia na zlocie Peugeot
Straszna tragedia.......
-
Spociki Łódzkie
Hej osetti czy myśmy się na nk nie spotkały przypadkiem ? [br]Dopisany: 02 Październik 2010, 10:20_________________________________________________ Co tam u Ciebie? jakiś spocik się Wam szykuje? piłka nożna? dobrze czytam ?
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
Mario FB czyli facebook, jakis Seba mnie zaprosil i wygladał jak nasz klubowy- Spociki Łódzkie
Nieeee spoko zreszta ja wiesz, że nie całuśna Seba na FB to ty?- Spociki Łódzkie
Sezon choobowy uważam za otwarty. Pozdrowienia od grypy- Spociki Łódzkie
Dobra żartownisie. Ja się żegnam. Miłego weekendu- Spociki Łódzkie
Hmmm to ja już szorty mam Pozostaje kwestia nadruku i .......tyłka. to juz bedzie większa inwestycja hehehe- Spociki Łódzkie
Zadzwonię do ASO i zapytam czy oferują w gadżetach heheheh oprócz polarów, okularów i breloczków.- Spociki Łódzkie
Eh, kobiety... Ani żyć z Wami, ani bez Was :> Kimi a gdzie takie szorty można kupić ?? Żebym to ja wiedział, to moja Szanowna Małżonka MUSIAŁABY chodzić tylko w takich :> W takim razie jest projekt do kolegów od gadżetów klubowych. Na lato mamy mieć takie szorty na plażę. Bawełna i lycra, wiadomo żeby ładnie się opinały. Wersja black jest git.- Spociki Łódzkie
Może takie cóś ? [br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 15:35_________________________________________________ Eh, kobiety... Ani żyć z Wami, ani bez Was :> Kimi a gdzie takie szorty można kupić ??- Spociki Łódzkie
oj tam płacą od razu ... jeden z licznych służbowych obowiązków No mimo wszystko , życzę ci fajnego weekenda i dzięki za fajne zdjęcia ja mykam- Spociki Łódzkie
nie no, można sobie ulżyć i jeszcze za to zapłacą??- Spociki Łódzkie
ale Ci się nudzi :gwizdanie: nooo :gwizdanie: ja muszę jeszcze dziś ogarnąć kilka tematów i weekend ogarniaj, ogarniaj ......ja od poniedziałku zapitalam na obrotach max. Weekend w kuchni , niedziela po gościach tyż, bo nie mam zmywarki. a ja dziś ścigam dłużników też kiedyś ścigałam swoich jak wynajmowałam mieszkanie, nigdy wiecej....- Spociki Łódzkie
ale Ci się nudzi :gwizdanie: nooo :gwizdanie: ja muszę jeszcze dziś ogarnąć kilka tematów i weekend ogarniaj, ogarniaj ......ja od poniedziałku zapitalam na obrotach max. Weekend w kuchni , niedziela po gościach tyż, bo nie mam zmywarki.- Spociki Łódzkie
ale Ci się nudzi :gwizdanie: nooo :gwizdanie:- Spociki Łódzkie
Dziś tak policzyłam ,że mamy 20 B8 na forum. Przynajmniej tych na zdjęciach, chyba że reszta siedzi cicho i się nie chwali. - Spociki Łódzkie