Treść opublikowana przez Magdalenah
-
[B6 BFC] Wymiana tarcz i klocków
Dzięki- tam jest jakiś rozmiar pewnie?
-
Spociki Łódzkie
- [B6 BFC] Wymiana tarcz i klocków
Witam, niedługo przyjdzie mi wymieniać tarcze hamulcowe oraz przednie klocki. Jakie polecacie do avanta i z jakim kosztem trzeba się tu liczyć. Dzięki- Spociki Łódzkie
no ja po pracy to już mam dość, chwilami to mam wstręt juz od samego patrzenia na kompa- Spociki Łódzkie
No masz, w dobie XXI wieku wszyscy przy nim ślęczą- Spociki Łódzkie
Siema a cos Ty tu taki samotny dzisiaj ? wszyscy pracują a Ty się obijasz?- Spociki Łódzkie
No proszę, to grubo lecisz, a masz jakieś mini jeszcze ?- Spociki Łódzkie
:bry: jak tam przy piątku? mi się bagażnik nie zamyka z tej okazji dobrze , że w pobliżu warsztaty są .- Spociki Łódzkie
ja mam ciekawsze tylko robione czymś lepszym niż nokia Zwłaszcza ten ostatni jest mi bliski o 12:00 wychodzi tam Pan trębacz i męczy Prząśniczką- Spociki Łódzkie
Czyli nic z tych twoich propozycji BTW... zajmij sie robotą- Spociki Łódzkie
Hm, masz widok na UM, ale z tych trzech to żaden z nich. Zostaje BRE, ale BRE dopiero co miało remont Pozostałe budynki dookoła mają mniej niż 6 pięter, no chyba, że Manhattan, ale tam są mieszkania tylko chyba? No to widocznie nie znasz wszystkich wieżowców hehe- [ALL B7] Opinie i obiektywne dane dot. silnika 2.7 TDI ze skrzynią Multitronic
To jak się uporasz z tym wszystkim to napisz mi na pw ile cie to wyniosło, żeby wątku nie zaśmiecać.- [ALL B7] Opinie i obiektywne dane dot. silnika 2.7 TDI ze skrzynią Multitronic
No tak, musi być. Ten Vat mnie przeraża i akcyzy i coś tam jeszcze......- Spociki Łódzkie
ok-wieżowiec? pasuje? nie będzie niecnych skojarzeń?- Spociki Łódzkie
A tak sobie kolega fotoski Łodzi robi hehehe, w każdym razie, żaden z nich to nie "mój" drapacz- Spociki Łódzkie
no Urząd Marszałkowski to widzę z okna Brzydal szary. Nasz też już sfatygowany ale idzie do remontu a my czekamy na przeprowadzkę. Mamy nadzieję, że uda się to zrobić przed świętami. Potem przyjdzie tylko czekać na powrót do odświeżonej siedziby. Nie będziemy wtedy słuchać, że winda się popsuła, że brudno i szaro itd. a zwłaszcza, że nikomu nic na głowę nie spadnie.- Spociki Łódzkie
hehehe noooo, śledztwo prowadzisz? to powiem, że nie jest ono ostatnim [br]Dopisany: 14 Październik 2010, 11:28_________________________________________________ zdjęcia fajne, najbardziej mi się podoba zdjęcie"felgi" i ta ciemnooka dziewczyneczka Czyja to córunia?- Spociki Łódzkie
witam w ten mleczny dzionek, nie wiem jak u Was ale u mnie z 6 piętra w perspektywie tylko szarość. Moge linka do galerii żeby Wasze fotki obejrzeć? nie mam siły przewalać tylu stron- [ALL B7] Opinie i obiektywne dane dot. silnika 2.7 TDI ze skrzynią Multitronic
To gratulacje jestem bardzo ciekawa ile cię to wyniesie z opłatami. Wstawiłeś opis i foto na forum?- Spociki Łódzkie
Laski faktycznie....wersja "modelkowa" :gwizdanie:[br]Dopisany: 13 Październik 2010, 15:50_________________________________________________ to jest dopiero okaz- Spociki Łódzkie
http://www.fakt.pl/Piekne-kobiety-ozdobia-kazde-auto,galeria,641,19.html- Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
Wczoraj widziałam Q7 u siebie na Zgierskiej. Matko jak to ruszyło spod świateł i jakie piękne fele i te ogromne koła. Coś pięknego. Zazdrośnicy mawiają " paskudny czołg ", jak dla mnie bajka.- Walka z dopalaczami - Wasze zdanie
Andrzej, ok! wiemy że kochasz trawkę Szkoda spamu na ten temat. My zaś nie musimy możemy mieć też inne zdanie, możemy też widzieć świat kolorowo bez wspomagaczy, alkoholu , art. kolekcjonerskich itd. Amen- Spociki Łódzkie
ja to takie lubię foty- Spociki Łódzkie
Tacy sprawiają, że coraz częściej myślę o doposażeniu mojego auta......w kij bejsbolowy Moja koleżanka nie przeżyła takiego "cwaniaczka", a do tego do dziś się nie mogę przyzwyczaić. W ogóle jak można pisać takie rzeczy? Może on się powinien do BMW przesadzić? wstyd normalnie.... - [B6 BFC] Wymiana tarcz i klocków