Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Magdalenah

Klubowicze
  • Dołączył

Treść opublikowana przez Magdalenah

  1. Dzięki- tam jest jakiś rozmiar pewnie?
  2. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  3. Witam, niedługo przyjdzie mi wymieniać tarcze hamulcowe oraz przednie klocki. Jakie polecacie do avanta i z jakim kosztem trzeba się tu liczyć. Dzięki
  4. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no ja po pracy to już mam dość, chwilami to mam wstręt juz od samego patrzenia na kompa
  5. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No masz, w dobie XXI wieku wszyscy przy nim ślęczą
  6. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Siema a cos Ty tu taki samotny dzisiaj ? wszyscy pracują a Ty się obijasz?
  7. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No proszę, to grubo lecisz, a masz jakieś mini jeszcze ?
  8. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :bry: jak tam przy piątku? mi się bagażnik nie zamyka z tej okazji dobrze , że w pobliżu warsztaty są .
  9. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ja mam ciekawsze tylko robione czymś lepszym niż nokia Zwłaszcza ten ostatni jest mi bliski o 12:00 wychodzi tam Pan trębacz i męczy Prząśniczką
  10. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Czyli nic z tych twoich propozycji BTW... zajmij sie robotą
  11. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Hm, masz widok na UM, ale z tych trzech to żaden z nich. Zostaje BRE, ale BRE dopiero co miało remont Pozostałe budynki dookoła mają mniej niż 6 pięter, no chyba, że Manhattan, ale tam są mieszkania tylko chyba? No to widocznie nie znasz wszystkich wieżowców hehe
  12. To jak się uporasz z tym wszystkim to napisz mi na pw ile cie to wyniosło, żeby wątku nie zaśmiecać.
  13. No tak, musi być. Ten Vat mnie przeraża i akcyzy i coś tam jeszcze......
  14. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ok-wieżowiec? pasuje? nie będzie niecnych skojarzeń?
  15. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    A tak sobie kolega fotoski Łodzi robi hehehe, w każdym razie, żaden z nich to nie "mój" drapacz
  16. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no Urząd Marszałkowski to widzę z okna Brzydal szary. Nasz też już sfatygowany ale idzie do remontu a my czekamy na przeprowadzkę. Mamy nadzieję, że uda się to zrobić przed świętami. Potem przyjdzie tylko czekać na powrót do odświeżonej siedziby. Nie będziemy wtedy słuchać, że winda się popsuła, że brudno i szaro itd. a zwłaszcza, że nikomu nic na głowę nie spadnie.
  17. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    hehehe noooo, śledztwo prowadzisz? to powiem, że nie jest ono ostatnim [br]Dopisany: 14 Październik 2010, 11:28_________________________________________________ zdjęcia fajne, najbardziej mi się podoba zdjęcie"felgi" i ta ciemnooka dziewczyneczka Czyja to córunia?
  18. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    witam w ten mleczny dzionek, nie wiem jak u Was ale u mnie z 6 piętra w perspektywie tylko szarość. Moge linka do galerii żeby Wasze fotki obejrzeć? nie mam siły przewalać tylu stron
  19. To gratulacje jestem bardzo ciekawa ile cię to wyniesie z opłatami. Wstawiłeś opis i foto na forum?
  20. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Laski faktycznie....wersja "modelkowa" :gwizdanie:[br]Dopisany: 13 Październik 2010, 15:50_________________________________________________ to jest dopiero okaz
  21. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    http://www.fakt.pl/Piekne-kobiety-ozdobia-kazde-auto,galeria,641,19.html
  22. Wczoraj widziałam Q7 u siebie na Zgierskiej. Matko jak to ruszyło spod świateł i jakie piękne fele i te ogromne koła. Coś pięknego. Zazdrośnicy mawiają " paskudny czołg ", jak dla mnie bajka.
  23. Andrzej, ok! wiemy że kochasz trawkę Szkoda spamu na ten temat. My zaś nie musimy możemy mieć też inne zdanie, możemy też widzieć świat kolorowo bez wspomagaczy, alkoholu , art. kolekcjonerskich itd. Amen
  24. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ja to takie lubię foty
  25. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Tacy sprawiają, że coraz częściej myślę o doposażeniu mojego auta......w kij bejsbolowy Moja koleżanka nie przeżyła takiego "cwaniaczka", a do tego do dziś się nie mogę przyzwyczaić. W ogóle jak można pisać takie rzeczy? Może on się powinien do BMW przesadzić? wstyd normalnie....

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.