Treść opublikowana przez Magdalenah
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
heheheheh znam ten ból, ale u mnie jakoś się udało bez rozczarowań. Sprawdzę w wiadomościach kto to był i zapytaj. Pw- Spociki Łódzkie
Jedziesz do ASO i prosisz. Tyle to kosztuje. Co do historii to dostałam swoją od jakiegoś chłopaka z forum, bo w ASO powiedzieli ze "nie maja takiej mozliwości"[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 11:10_________________________________________________u mnie rezana chyba skrzynia była, wszyscy twierdzą że mam multi a w tu w wydruku Tip- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
no właśnie, bo myślałam że kombinowane jakieś mam.- Spociki Łódzkie
no wlaśnie nie multi bo TIP a poz 63 i 64 co ?- Spociki Łódzkie
oczywiscie [br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 10:35_________________________________________________ weekend idzie, a do tego impreza :gwizdanie: goście będą, torty i te sprawy no i rozwiń temat gdzie to ta impreza ...i który rocznik świętuje, co by nie przyjść z pustymi rękami :gwizdanie: rocznik 2000- Spociki Łódzkie
weekend idzie, a do tego impreza :gwizdanie: goście będą, torty i te sprawy no i- Spociki Łódzkie
Zdało by sie mieć jakieś fachowego mechanika a nie tylko "mechanika". Ciężko znaleźć kogoś naprawdę dobrego. Nie wiem jak kolega mariusz odbiera "mojego" obecnego mechanika, ale ja tam mam wątpliwości.[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 10:13_________________________________________________ Halo? a ja powiedziałam coś pt teraz i zaraz?- Spociki Łódzkie
ja nie wiem co mam po to wzięłam wydruk- Spociki Łódzkie
No ba! moje informatyki to bez kompa już nawet nie myślą bez urazy, czasem się zastanawiam czy nie zaszedł już proces zjednoczenia z tymi maszynami.- Spociki Łódzkie
to może być nawet lisiczka Dżizas, kobiety... bloorq[małpka]gmail.com nie ma się co śmiać, wiesz ile zwierząt ma ogony po co te rebusy, nie działa Ci klawisz z tym? -----> @ :polew: wiesz, to tak potajemnie miało być chyba- Spociki Łódzkie
to może być nawet lisiczka Dżizas, kobiety... bloorq[małpka]gmail.com [br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 09:58_________________________________________________ Ale że co? ty napewno masz taki mail ? nie chciałabym żeby to gdzieś w doope poszlo Na pewno Kużwa faceci i ich kostki rubika , wystarczylo na priv podać- Spociki Łódzkie
Ale że co? ty napewno masz taki mail ? nie chciałabym żeby to gdzieś w doope poszlo- Spociki Łódzkie
bloorq zwierzę z ogonem gmail.com- Spociki Łódzkie
Zapodawaj daj mail to skany ci wysle- Spociki Łódzkie
Ale to trzeba Teresy do Kaczeńcowej pojechac a ta zoorana jak szlag.- Spociki Łódzkie
a tak zapytam, ktoś zna dobrze angilka żeby mi przetransferwać fachowy opis wyposażenia auta? Dostałam wczoraj z ASO, bo nie mam książki serwisowej. Jedno co skumałam to skórzana kiera, i że ma TIPTRONIK !! skoro mam multi..... nie wiem w końcu co ja mam...- Spociki Łódzkie
Skąd to znam , jeżdżę Aleksandrowską z mojej wsi omijając Łódzką i korki do Łodzi. Notorycznie kiedy skręcam ze Szparagowej na Aleksandowską lecą z pasu do skrętu prosto. Strach się nadziać.- Spociki Łódzkie
nieźle go pojaśniłaś ale nie do końca się zgadzam zwłaszcza z ostatnim zdaniem :gwizdanie: lepsze byłoby słowo dzungla hehe [br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 09:31_________________________________________________a tak w ogóle to siemka wszystkim Siema ja już miałam też inne przygody z nerwowymi Panami, co źle znoszą że stoją za "kobietą" bo albo im się "Wciskam przed maskę " albo nie daję się wcisnąć i ciągle są same problemy. Były nawet sytuacje kiedy podobno nie ustąpiłam pierwszeństwa Panu który tarasował skrzyżowanie i bezczelnie go wyminęłam.- Spociki Łódzkie
ja się łape tequila is very good oj veeeery good- Spociki Łódzkie
Wczoraj się dowiedziałam, że jestem nie kulturalna :> wyjechałam z pracy i na Kilińskiego gościu się zerwał i z prawego robił wcinkę na lewy żeby być w przodzie i nie stać w kolejce na końcu. Wiadomo gorąca godzina 16:00 i pęd Kilińskiego aby do świateł. Było to metodą na "straszaka" czyli jedzie obok ciebie a wóz dziwnym trafem wjeżdża na twój pas ruchu boczkiem, boczkiem. Ponieważ już te stronę mam przerysowaną przez jednego luja, poczekałam jak Pan się już bliziutko zbliżył walnęłam klaksonem. W odpowiedzi Pan się poczuł urażony i wysiadł tłumacząc że skoro i tak stoję na światłach to powinnam go wpuścić cyt" kultura tego wymaga" na co ja odpowiedziałam ,że o kulturze ten Pan nic nie wie poza tym jeździmy po Łodzi a tu generalnie kultury nie ma tylko jest walka.- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
no u mnie to był sk....l nie k...wa listwa i nadkole, listwa przeorana- Spociki Łódzkie
całe zycie masz dziurke zapchaną ? hmmmm [br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 09:06_________________________________________________ czyli jak u mnie bardzo przejechała >? - Spociki Łódzkie