Treść opublikowana przez Magdalenah
-
Spociki Łódzkie
Tacy sprawiają, że coraz częściej myślę o doposażeniu mojego auta......w kij bejsbolowy
-
JAKIM JESTEŚ KIEROWCĄ?
Źle zrozumiałeś, jest czerwone światło, zapala się zielona strzałka, ale nie mogę jechać bo gość przedemną jedzie prosto. Wtedy go omijam i zatrzymuje się przed nim. Czekam na zielone (wtedy i ja i piesi mają zielone), więc zamiast jechać na zielonej strzałce specjalnie czekam na zielone światło. Grzecznie przepuszczam wszystkich pieszych, a ten za mną musi stać mimo że ma zielone. Skoro om może mnie blokować, bo nie mogę pojechać w prawo to dlaczego ja nie mogę jego zablokować na zielonym. Jedyne co jest wbrew przepisom to ominięcie go. Wiem że to jest chamstwo ale równie dobrze mogę powiedzieć że on też jest chamem bo stoi na pasie do skrętu w prawo jadąc na wprost mając obok tylko pas do jazdy na wprost. Nie wiem jak wy, ale ja jak widzę zieloną strzałkę to nigdy nie staje na prawym pasie lub jeżeli nie mam innego wyjścia (bo nie ma pasa obok) to staram się tak zatrzymać żeby ktoś skręcający w prawo mógł się prześlizgnąć obok. Czegoś nie rozumiem, pas i do skrętu i do jazdy prosto tak? Więc kiedy występuje tam sytuacja blokowania?! Skoro jest tak namalowane to zgodnie z przepisami można nim jechać na wprost i skręcać. Zarówno skręcający jak i jadący prosto mają PRAWO tam stać. Omijasz go? którędy, zajeżdżając drogę tym co stoją obok? To gratulacje normalnie. Mam u siebie skrzyżowanie dokładnie z takim samym oznaczeniem, jak się nie uda to czekam na kolejne światło , nikogo nie objeżdżam , nie staje za pasami i nie kombinuję. Twoje zachowanie można pokazywać w szkole nauki jazdy pt. jak być ignorantem na drodze. Założę się, że jak spotkasz takiego samego jak Ty co to cię ominie i będziesz 2 nie 1 to będziesz oburzony jak cholera. niemniej jednak bardzo ci tego życzę.
-
Spociki Łódzkie
A ja za chwilę znajdę się w zapchanym autobusie Z tłumem emerytów walących na rynek bałucki. [br]Dopisany: 13 Październik 2010, 07:57_________________________________________________Dobra, over and out Tez mam te "przyjemność" od tygodnia... I te opowieści nastolatek- i wiesz naćpany był jak *uj , przeplatające się w ich treści prochy, dragi. Nie ma rozmów o szkole, o nauczycielach jakie to france. Tematem dominującym u lasek jest faszerowanie sie tymi gównami i efekty po nich oraz chłopaki, jak to się nie naćpali itd. Drugi temat co sobie kupiłam. Np dzis kupiła sobie tusz ale nie do oczu, i pędzel i nafaszerowana walnęła podobno obraza lepszego od picassa. Normalnie porażka. Lepsze to co prawda o brudnych i cuchnących pijaczków w tłoku, gdzie nie masz gdzie się odsunąć. Reasumując nie mogę się doczekać jak wsiądę do auta. [br]Dopisany: 13 Październik 2010, 10:58_________________________________________________ bry tak wogóle
-
Spociki Łódzkie
hehehehe... to nie inwigilacja, Kimi po prostu w rankingu depcze po piętach mojemu mężowi Ale teraz trochę spadnę w rankingu, bo ominąłem szósty zestaw No mój też miał sukcesy kiedy obstawiał za kasiorrę. Namówię go chyba żeby stanął w szranki
-
Spociki Łódzkie
No to jeszcze zapytajcie Mariusza, gdzie mieszkam, bo mnie podwoził do domu - i macie pełny obraz sytuacji I cały misterny plan w piz*u... Nic się nie ukryje
-
Spociki Łódzkie
Basia nadzoruje gdzie Kimi się szwenda po forum
-
Spociki Łódzkie
Teraz nikt ze mnie nie zedrze ani centa więcej niż trzeba. Wolałbym zdzierać coś innego, niż centy, no ale co kto lubi zakładać.... :> Kimi ja poproszę tel. do Twojej kobiety. Musimy z nią poważnie porozmawiać. Jak chłopu wszystkie wyrazy kojarzą się z seksem to znaczy nie dopieszczony jest. To nie może tak być, że będziesz nas tu molestować Jak powiesz, że na spot przyjeżdżasz to będą sami panowie jak tak dalej pójdzie
-
Spociki Łódzkie
Dokładnie takimi wyrazami rzucałam kiedy odebrałam auto. Pan mi oferował jeszcze fakturkę i pytam to znaczy vat jeszcze dojdzie? a on - tak, na co ja to ja dziękuje. Teraz już taka głupia nie jestem, jak byłam kiedy kupowałam to auto. Teraz nikt ze mnie nie zedrze ani centa więcej niż trzeba.
-
Spociki Łódzkie
powiem tyle....w h* a ile sam rozrząd to zapytać trzeba Pana. Mówię, że jeszcze pompę rozbierałam nie?
-
Spociki Łódzkie
Części kosztują coś ok.`1500 zł, bo niedawno pytałam .Gdzieś jest na forum nawet lista tych części i pewnie można taniej kupić od chłopaka od nas. Jest ich bardzo dużo i ważne jest żeby wymienić komplet. Robocizna to wiadomo zależy od mechanika. Każdy będzie płakał oczywiście, bo dłubania od wuja. Ja robiłam jeszcze nastawiacz wtrysku więc zapłaciłam za dwie usługi w sumie.
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
Alez proszę Cię bardzo...Łódź 91-497, ul. al. Sikorskiego 52, tel.tel. (42) 6168122. Pan jest nerwowy , bo zwykle ma od wuja pracy. Marudzi trochę ale robi bardzo dobrze a to się liczy. U mnie musiał nawet śrubę toczyć, bo poprzedni "fachowiec" od rozrządu coś wiedział tylko.[br]Dopisany: 11 Październik 2010, 11:16_________________________________________________ Pewnie tyle ile Bartek "może" wypić.- Spociki Łódzkie
To sorry ale Tobie bym nie oddała jeszcze byś źle pomyślał i co? :gwizdanie:- Spociki Łódzkie
Mogę powiedzieć gdzie wymieniałam. Nie w ASO Pan się narobił ale jeździ bajka. Tylko wiaodmo robocizna tania nie będzie. Można wziąć na fakturę. Jak sobie ktoś życzy.A jak ktoś mówi, że ten silnik "do d*py" to omijać, omijać i to szeeerokim łukiem.- Spociki Łódzkie
Już daaawno jeszcze na nim jeżdżę, bo nie czas na nowy. A co? nie mów, że się znasz na 2,5 TDI i wymienisz heheh- Spociki Łódzkie
- [ALL B7] Opinie i obiektywne dane dot. silnika 2.7 TDI ze skrzynią Multitronic
Czyli, że zdrada? Popatrzę w takim razie. Silniki są te same co w A4 ?- [ALL B7] Opinie i obiektywne dane dot. silnika 2.7 TDI ze skrzynią Multitronic
nie znam A6 , po prostu nie wiem ile tam miejsca jest.- [ALL B7] Opinie i obiektywne dane dot. silnika 2.7 TDI ze skrzynią Multitronic
Taaaa, tylko ceny wybacz małe nie są, a A6 powiadasz? mam 5 os rodzinę, nie wiem czy sie upchniemy? jest piękne ale slyszałam ze droższe w utrzymaniu niż A4. No ale może to pogłoski- Spociki Łódzkie
hello [br]Dopisany: 10 Październik 2010, 22:19_________________________________________________ Basia dołaczam do Ciebie w żalach, jak my byłysmy to wszyscy ę, ą pełna kultura... [br]Dopisany: 10 Październik 2010, 22:22_________________________________________________ Szkoda ze nie powiedziales, mam jedną wolną..- [ALL B7] Opinie i obiektywne dane dot. silnika 2.7 TDI ze skrzynią Multitronic
Ta dłubnięta pali w granicach 9-10 litrów na 100km przy dynamicznej jeździe, także prawie jak seria Co do mojego silnika to porównywałem do auta znajomego a4 b5 150KM z manualem i różnica to przepaść pod względem kultury pracy i osiągów. Koła letnie mam 235/45r17 i leję zwykłe ON, głównie na Bliskiej i Lukoilu, wlałem kiedyś shella v-power i różnica była delikatnie odczuwalna ale nie warta ceny zimówki mam 205/55r16 i spalanie jest o jakieś 0,5 do 1 litra mniejsze Michal zajedz kiedy na lodzkiego spota to popatrzmy na te kulture pracy 2,5 tdi a 2,7- Spociki Łódzkie
No pogode mieliście super, kuchnia była mistrzowska, muza........ ile Was się tam tym razem udało nagonić? Czekam na fotoski, zwlaszcza kolek szorowanych szczoteczka do zebow- Walka z dopalaczami - Wasze zdanie
W takim razie problem nie tkwi w tym ze to istnieje, tylko w tym ze ktos dzieciakom udostepnia takie srodki. Na wejsciu do kazdego sklepu widnieje napis: Wstep od 18 roku zycia. Zabawne...... doprawdy, u mnie nie zauważyłam selekcji na tych 18 to latków i mniej.- Walka z dopalaczami - Wasze zdanie
W rzeczy samej, nikt by nie powiedział przecież, że jego dziecko jest debilem i nie czyta, że na opakowaniu napisano- nie spożywać.- Walka z dopalaczami - Wasze zdanie
Brak zrozumienia pisanego tekstu. Nie chodzi o to co jest napisane, tylko dlaczego ? - Spociki Łódzkie