Treść opublikowana przez Magdalenah
-
Spociki Łódzkie
Dobra, starczy tego spamu, czas myśleć o ewakuacji do domu do zobaczonka
-
Walka z dopalaczami - Wasze zdanie
Dlaczego tak jest napisane? bo to jest artykuł kolekcjonerski - a nie z troski o klientów. Żenada
-
Spociki Łódzkie
Zajrzyj na jajecznice
-
Walka z dopalaczami - Wasze zdanie
Zawiść? a co to jest za autorytet żeby była zawiść ? chcesz też powiedzieć tramwajami jeździ? Rozumiem, że wszyscy nie świadomi skutków są "j**nięci" No to sorry , nie mam więcej nic do dodania.
-
Walka z dopalaczami - Wasze zdanie
Malik, brałeś kiedykolwiek twarde dragi, że takie rzeczy opowiadasz? Mówię tu a amfie czy koksie? Widziałeś kiedyś kogoś w zapaści po dragsach? Nie sądzę. Tutaj chodzi o to co szybciej zabija. Dopalacze czy dragi po wzięciu nieodpowiedniej dawki zabijają po 20 minutach. Alkoholem trujesz się, tygodnie lub miesiące, a papierosami lata. Niewspółmierne porównania. Widzę, że tego nie dostrzegasz. :good:
-
[ALL B7] Opinie i obiektywne dane dot. silnika 2.7 TDI ze skrzynią Multitronic
Oczywiście, NOWE jak w totolotka wygram heheeh
-
Spociki Łódzkie
Basiu skąd ten sadystyczny emocik w profilu? to tak ku przestrodze dla kolegów? żeby nie kombinowali [br]Dopisany: 07 Październik 2010, 14:22_________________________________________________widziałam że namierzyłaś mnie na FB Ahaś, zrobiłam śledztwo na profilu Seby najpierw hehehe. Teraz możemy podesłać sobie po kozie albo ogierze, albo nakarmić kury w kurniku . :decayed:
-
Walka z dopalaczami - Wasze zdanie
Powiem tak, tego ...uja zamknęłabym już za te jego pogardliwą gębę i teksty o debilach. Co do dopalaczy...nie ma jak ratować po nich ludzi. To może nie porównujmy tu fabryki chemicznej stworzonej na potrzeby "Debila" z alkoholem. Porównanie wypada blado. Skutki też. Poza tym nikt nie prowadzi promocji alkoholu wśród dzieci w gimnazjum i monopolowy pod gimnazjum jest ewenementem. Te dzieciaki wiedza, ze jak to weźmiesz to będziesz miał niezapomniane wrażenia. I zwycięża ciekawość. Dochodzi do tego atrakcyjna cena. Ładne opakowanie itd. Moja córka miała kolegę w klasie, był już stałym klientem "artykułów kolekcjonerskich". Wracała i opowiadała przerażona o tym jak wyglądał i jak się zachowywał. Piszę miała, bo został kolejny rok w tej samej klasie. W przyszłości będzie pewnie roślinką. Śmieszy mnie jak czytam wypowiedzi że to zabrońmy alkoholu itd. Zupełnie jakbym Pana "dopalacza" czytała, który "tylko" biznes robi. Nie ważne są środki, ważny jest cel pt.najnowsze Porsche. W takim razie wszyscy obrońcy dopalaczy życzę Wam "beztroskiego" wychowywania swoich dzieci. Z dostępem do marychy, dopalaczy itd. To będzie chluba tego kraju zapewne.
-
Spociki Łódzkie
Basiu skąd ten sadystyczny emocik w profilu? to tak ku przestrodze dla kolegów?
-
[ALL B7] Opinie i obiektywne dane dot. silnika 2.7 TDI ze skrzynią Multitronic
Bart no to jest oczywiste, że w pewnym momencie chcesz mieć coś nowszego prawda? Nie ma tu nic innego, żadnych krytych powodów. Reasumując 3.0 nie są tanie, mam na myśli dobrze wyposażone. Tak więc nie wiem.......czy się przesiądę w rezultacie, bo B7 to nic tylko B6 w nowej budce. Pogdybac sobie mogę
-
Spociki Łódzkie
witam, jak tam Wasze A4? zatankowane? bo tak tu DeeJay zalewa, że hej.
-
Spociki Łódzkie
Zdrówko dopisuje , dziękuje. Raczej nie będę , niestety ale życzę Wam udanej aury i wesołej kiełbasy
-
Spociki Łódzkie
No cieszę się, że Wam humor dopisuje :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
Jakies kiszenie ogóra na sobotę planujesz?
-
[ALL B7] Opinie i obiektywne dane dot. silnika 2.7 TDI ze skrzynią Multitronic
Dzięki. czyli coś takiego np? http://pl.automobile.de/cgi/deeplink.pl/suche/cgi/standardsuche.pl?match=exakt&page=detail&LAND=>YPmehrere=&startsort=PREIS%20asc&s=Suche%20starten&initcall=1&templatefrom=standard&zusatz1=&HERSTELLER=4&MODELLID=M493&PREISVON=1000&PREISBIS=&AUFBAU=&TUEREN=&ART=&KRAFTSTOFF=&KW=111-147&ERSTZULASSUNGVON=2006&ERSTZULASSUNGBIS=2007&KMVON=&KMBIS=&AUSSTATTUNG=1&AUSSTATTUNG=22&AUSSTATTUNG=6,61 nie sprowadzałam auta sama jeszcze, ale jak wygląda sprawa tego podatku VAT ?
-
[ALL B7] Opinie i obiektywne dane dot. silnika 2.7 TDI ze skrzynią Multitronic
lancuch a nawet 3 napewno serwis kosztowniejszy niz silniki 4-ro cylindrowe. wiecej pracy przy rozrzadzie, wiecej oleju itp. dlatego gdybym kupowal raczej 3.0 tdi jakiej pracy przy rozrzadzie? nie kumam. chociaz dla mnie faktycznie 2.7 to jak juz kiedys pisalem sztuczny twor zeby zapelnic luke miedzy 2.0 a 30. silnik konstrukcyjnie identyczny z 3.0, waga taka sama, nic nie prostszy w budowie a obcieta pojemnosc i moc. skoro wszystko praktycznie jest identyko a nieduzo wiecej bedzie kosztowalo 3.0 ktore po pierwsze ma wiecej mocy, po drugie seryjne quattro i skrzynie TIPtronik, to nie widze sensu szukania 2.7... no i jak kolega wspomniaj akcyzy takie same.... skoro juz oddajemy Panstwu prawie 1/5 ceny auta to warto kupic cos co daje jak najwiecej... -------- no ale Ty chcesz skryznie MULTI ?? chyba jestes piewrsza osoba ktora znam i woli multi od Tipa hehe Nie wiem czy wolę mam teraz multi od dwóch lat i nie narzekam, nie wiem zaś jak sprawuje sie Tip , więc nie mogę się wypowiadać czy jego wolę . A teraz koledzy jaka cena jest realna w roczniku 2007 ?2006
-
[ALL B7] Opinie i obiektywne dane dot. silnika 2.7 TDI ze skrzynią Multitronic
no taaaa, to mój przy tym to pryszcz...3.0 ? no ale chyba nie ma 3.0 z multi
-
Spociki Łódzkie
Aj tam , mało ci siedzeń? masz 5 w aucie i swoje 4 litery, rzucisz kratke po browarze czy tam koszyk z auta i masz siedzisko.
-
[ALL B7] Opinie i obiektywne dane dot. silnika 2.7 TDI ze skrzynią Multitronic
No to git a jak z serwisem? rozrząd? łańcuch?
-
Spociki Łódzkie
sorry, ale grill obok wysypiska mnie rozbawił. przepraszam
-
[ALL B7] 2.7 TDI nowe wozidełko :)
Ja to się tylko zastanawiam.....dlaczego tak wszyscy tu komentując samochody martwią się o czyjeś koszta? To raz. Dwa - automat, zapytam kto z narzekających kiedykolwiek jeździł a nie "przejechał się " automatem i ten mu się "wysypał" ? Podejrzewam, że szczyt marzeń na tym forum to koniecznie quattro, full wyposażone, koniecznie ze skórą i silnikiem 3.0 ew. z silnikiem doładowanym wirusem. Reszta to mam wrażenie nie ma co się tu czym chwalić. No sorry każdy ma na co go stać i co chce mieć. Proszę żebyście się czasem więc powstrzymali i nie pisali głupot w stylu- fajny ale ma multi i się wyłoży. Wasze też się wyłożą, kwestia czasu i nie muszą mieć multi do tego. Poza tym fakt, że skrzynie te nadal są produkowane oznacza chyba, że nie są wkładane tam "dla jaj". Krew mnie zalewa jak czytam tu te "stereotypy" o multi czy 2,5 TDI. Michał masz zajebiaszcze auto i jeśli będę zmieniać na B7 to takiego będę szukać. Sorry, że odzywam się jak temat dawno zakończony, ale dziś grzebałam po forum za sprawa poszukiwania wiadomości o B7 w twojej konfiguracji.
-
Spociki Łódzkie
Aj tam, aj tam zaraz poj...nym. Ja tam powera zawsze mam. Na Hamburgu się mieszka bry wszystkim
-
[ALL B7] Opinie i obiektywne dane dot. silnika 2.7 TDI ze skrzynią Multitronic
Rozumiem że to średnie spalanie ?
-
[ALL B7] Opinie i obiektywne dane dot. silnika 2.7 TDI ze skrzynią Multitronic
Hej, poszukuje wiadomości na forum o tym zestawieniu w B7. Jeśli macie taki pojazd to poproszę o wrażenia i info na temat eksploatacji tego silnika i jego serwisu. Dzięki
-
Spociki Łódzkie
Ja lecę do domu. na razie