Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Magdalenah

Klubowicze
  • Dołączył

Treść opublikowana przez Magdalenah

  1. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    http://demotywatory.pl/2085123/On-ma-dwa-porsche-apartamenty Wyraz twarzy mówi wszsytko
  2. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    to poprosze o namiary do warsztata a manetke kupiles na allegro czy gdzies indziej?
  3. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :hi:
  4. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    co to jest forum motoryzacyjne do diaska? :bicz3: dawaj linki do striptizerów ależ proszę ----- http://www.modelsfx.pl/galeria/disp_img.php?id_img=1323 ale ja ze śląskiego potrzebuję ;( oni z dojazdem i własnym tortem w bigosie
  5. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    co to jest forum motoryzacyjne do diaska? :bicz3: dawaj linki do striptizerów ależ proszę ----- http://www.modelsfx.pl/galeria/disp_img.php?id_img=1323
  6. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Tyle ze ten do 1,9 jest a ja mam 2,5 czyli pewnie takiego muszę do mojej szukać ?
  7. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    oj zaraz będzie obita.....
  8. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    a oprócz tego do podłączania to co jest potrzebne? Pełny FIS z możliwością wyświetlenia raportu spalania, temp. oleju itd mozesz nie ma problemu tylko musiz kogos dorwac kto ci wszytsko popodlacza :gwizdanie: a oprócz tego do podłączania to co jest potrzebne?
  9. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    http://www.imagebanana.com/view/j34x362i/38446_414020864725_367360459725_4319.jpg Faajna :> mogłabym ja adoptować
  10. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    tylko Basia po nogach nie sikaj i majtek przez głowe nie rwij bo widze że już sie ślinisz a tak na poważnie to sie dowiedz czy rzeczywiście umnie tańczyć i czy ma gadane bo jeśli chodzi o wieczór panienski to nie tylko wygląd się liczy musi umieć impreze rozkręcać :gwizdanie: to takie drobne sugestie starszej koleżanki
  11. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Pełny FIS z możliwością wyświetlenia raportu spalania, temp. oleju itd
  12. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    przeciez w B6 juz jest fis ale u mnie jest bida, nie mam spalania itd od przod, tyl i hajda
  13. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    a tak z innej beczki, do mojej B 6 można wsadzić tego fajnego FIS-a ?
  14. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Znaleziony ! :>
  15. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    przecież pisałeś mi na pw że owszem masz boskie ciało ale nie potrafisz tańczyć [br]Dopisany: 14 Wrzesień 2010, 16:24_________________________________________________ jak dla mnie to może wyskoczyć nawet z bigosu :polew: Wieczór kawalerski pt. Tańczący w bigosie ..............
  16. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Pana ? tylko jednego?! To chyba do wyskoku z tortu?
  17. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    po rozpuszczalniku mogą być, czyścił pędzle i się nawąchał
  18. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    a Ty co brałeś? Gumi Jagódki :>
  19. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    witojcie ! wiecie kto może jeździ klubowym autkiem z tablicami WSC po Łodzi? Często widuję . Widzę że szykuje się profesjonalna sesja Faajnie.
  20. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    OO właśnie
  21. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ach te dzieciaki, Wy fury fotografowaliście a ja właśnie dzieciaki . Pogoda była super na zdjęcia, mam na myśli sobotę. Fura była tyż ale brudnawa.
  22. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    elloł, jak dyskutujecie o fotoskach..to jest fajne,http://www.postimage.org/image.php?v=gxw7eH9 ale osobiście ucięłabym od góry tak żeby zostawić tylko grafitti i samochód.
  23. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    co za słowotok, trafił się nam wierszokleta
  24. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Fotosy git tylko czemu tak mało Bardzo fajne te bazgroły na ścianie. Pozdrowka
  25. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Dobry wszystkim wczorajszym z objawami "migreny" oraz dzisiejszym uczestnikom ruchu drogowego, którzy bez przeszkód będą poruszać się dziś autem. Trochę poczytałam Was od rana przy kawie ( czyt. pies wstaje o 6 i muszę się zwleść z wyra). Reasumując nie mam "łba" na te Wasze spoty. Litr na łeb dla mnie to chyba późniejsze spoty na cmentarzu. Zresztą piję- nie jeżdże wiec chyba tylko spoty z noclegiem wchodzą w grę albo szoferzy odwożący zwłoki na chatę. Poza tym chętnie kiedyś Was zobaczę i ciocię Basię bardzo chętnie W grę wchodzi spot na powietrzu, blisko placu zabaw hehe ponieważ opiekuję się 3 nieletnich, którzy bardzo lubią ze mną jeździć. Może Misie wezmą swoją dzieciarnie i będzie nadzieja na chwilę rozmowy, gdy dzieci będą się poznawać i np. robić testy kto szybszy i lepiej włazi po drabinkach albo szybciej znika z pola widzenia rodziców i trzeba wtedy się bawić w utrudnioną wersję podchodów gdzie nie ma znaków na ziemi i niebie, gdzie delikwenta można znaleźć. Pragne nadmienic iż użyłam w swojej wypowiedzi słów związanych z motoryzacją. Auto będzie dziś znów stało u Idczaka więc proszę nie siać paniki jeśli będzie zaś stało albo jechało w innych okolicach niż zamieszkania proszę natychmiast dzwonić :> Dziś na poranne pobudzenie widziałam fajną A4 B7 w sedanie którą z rej ZK -jakis parkował przed moim blokiem. Wnioskuję że sąsiad z naprzeciwka tez zakupił A4 ( juz drugi, bo jeden sprzedal VW i ma B6) albo był to przyjezdny. Nie wiem jak wy ale ja myślę że coraz więcej osób łapie bakcyla A4. Pozdrawiam i życzę udanych fotosków

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.