Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Magdalenah

Klubowicze
  • Dołączył

Treść opublikowana przez Magdalenah

  1. Hej gratulacje za lakierek i Multi Witamy w gronie
  2. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    I baaardzo dobrze.....i nie pytaj czemu heheh, bo nie mogę tu napisać. :gwizdanie:
  3. ale wie gdzie światła włączyć heheh
  4. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Klysio my to budżetówka Plany mamy, roboty nie do przerobienia tylko etatów nie mamy. Poza tym u nas geodezja a ty pewnie nie geodeta.
  5. Mój automat rusza żwawo a przy złym stanie oleju też się nie ociągał. Wymiana jest konieczna !! do skrzynki trzeba zajrzeć, bo koszt general remontu to boli na pewno. W ogóle co tu pisać dużo, żeby nie było problemów o wszystko trzeba zadbać. Wiadomo bez sensu kasy wydawać nikt nie chce. Pytanie co i kiedy robiłeś przy automacie olej wymienić trzeba co 60 tys.
  6. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Nie- Panie kadrowe o to jak pani Madzia jest mkadrowa to moze mi jakas posadke moze zalatwi mlodemu pelnemu zapalu do pracy bezrobotenmu :gwizdanie:Pełny zapału i młody nie ma tu szans na przeżycie :>
  7. Tak będzie okazja na super ujęcia Czekam na fotoski ze zlotu.
  8. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no jeszcze powiedz że Tobie to się nigdy nie zdarzyło :gwizdanie: Na ogólnopolskim nie ma szans na podnoszącego ...tak myślę
  9. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Nie- Panie kadrowe
  10. 2018? optymista trzeba być ! a nuż spadek po babci z USA dostaniesz
  11. No to się spóźniłeś no.....wróciłam w poniedziałek. A co potrzebujesz? Może mój luby da radę Ci to "coś" kupić
  12. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ja to tylko na bezczela hyhyhy[br]Dopisany: 01 Wrzesień 2010, 10:01_________________________________________________
  13. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Weekend w kraju Wikingów był i po nocy wracałam.....śpię na biurku....
  14. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    nie żyję...garnek kawy mi potrzebny na dziś...
  15. Zasady są takie same dla wszystkich Nie po to tyle z Hugiem ustalaliśmy regulamin żeby teraz stworzyć kolejny - dla wybranej grupy :good:
  16. Najchętniej więc zmieniłabym go na chromowany.......Masakra z tym czyszczeniem.
  17. Łeeee ja też szukam, bo Pani miała chyba dłuugie tipsy.
  18. Sytuacja z drogi. Droga z Wawy do Łodzi. Na trasie mały wiadukt, zwężenie drogi. Kolejka. Pierwszeństwo maja ci z naprzeciwka. Stoimy, podjeżdżamy kawałek. Przed nami cieżarowe duże auto i potem Honda civic. Ciężarówa wjeżdża pod wiadukt, Honda rusza ale dostrzega z naprzeciwka samochód więc hamuje ostro. Zza ciężarówy mała widoczność. I co? Z tyłu klakson i chłoptaś wymac**je grabiami. Taki niecierpek z Toyotki. Wreszcie ruszamy i co? Na podwójnej ciągłej, za wiaduktem niecierpek wyskakuje mi zza pleców i wyprzedza Hondę! Jaki komentarz teraz do bezpieczeństwa jego jazdy? Chyba sobie kupie kamerkę i pofilmuję dla potomności jako filmy instruktażowe. Dziadki z tego co jeżdżę, mają skłonności do wleczenia się ale chyba to lepsze niż popierdzielający 200 dziadek prawda? Poza tym każdy z Was dziadkiem i babcią będzie, więc trochę szacunku. Zdecydowanie nie lubię narwańców za to, którzy uważają że lewy pas jest do tego żeby ONI mogli się nim poruszać. Reasumując samochód to tylko maszyna a myśleć ma kierowca, bez względu na to jak zaj...ma furę. Ma myśleć, że na dziadka trzeba uważać, na przejścia dla pieszych też a znaki są po coś zrobione, te poziome też. Nie zazdroszczę głupoty tym wyprzedzającym na ciągłej i na wzniesieniu, bo "nic nie jedzie z naprzeciwka". Kiedyś trafi się ktoś szybszy z naprzeciwka.Młodzi są bardziej odważni i co za tym idzie idą często na żywioł. Ktoś zaprzeczy? Poza tym nie da się wyczuć sytuacji, bo nie jest się w stanie wyczuć co zrobi i jak zareaguje ten z naprzeciwka, z tyłu czy z przodu.
  19. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  20. A daleko masz do Sopy? jak sprawdzić to pisał BartS w tym wątku o skrzyniach. Ja sama nie sprawdzałam, wystarczyło, że w historii auta nie było nic o wymianie. I był to najwyższy czas, bo był paskudny.
  21. To ci nowina.....u mnie multi siedzi więc i tak odpada.
  22. A to ciekawostka krajoznawcza, jak ja dzwoniłam koło kwietnia to nie robili przeróbek na 7 lamel..... Czyżby ktoś mnie okłamał?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.